Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

PIT

Ratować potrzebujących da się również nie wydając własnych pieniędzy

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
napis na plaży pomoc
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Mieszkańcy Polski muszą raz na 12 miesięcy podesłać do urzędu skarbowego swoje rozliczenie PIT. To w zupełności jasne, że należy płacić podatki, w żadnym razie nie spóźniać się z rozliczeniami. Później będziemy mieć spore nieprzyjemności. I dlatego właśnie należy bardzo uważać! Trzeba także pomagać innym ludziom - trudno myśleć inaczej. Choć na co dzień w wielu przypadkach nie bardzo wiemy jak pomóc potrzebującym, a do tego nie posiadamy wielu wolnych środków, to prawda jest taka, że pit opp powoduje, iż mamy możliwość pomóc bliźnim bez żadnego szastania forsą!

Parę słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

 • Posted on: 12 May 2019
 • By: addmean
fundusze inwestycyjne dla firm
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo ważny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


W związku z powyższym przed wyborem danego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej właściwy fundusz czy portfel funduszy.

Nie zapominaj o zobowiązaniach wobec skarbówki i ZUS-u, dokonuj opłat oraz deklaruj formularze w wyznaczonym terminie

 • Posted on: 13 April 2019
 • By: addmean
Strona internetowa
Author: Victor van Werkhooven
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien być świadom, jakie obowiązki ma względem określonych instytucji. Pomaga to unikać spóźnień przy dostarczaniu wymaganych dokumentów i uiszczaniu stosownych opłat. Czasem jednakże natłok różnorakich załatwień sprawia, że pogubimy się w ich gąszczu i mylimy. Pomyślnie zawsze mamy szansę skonsultować się z pracownikami biura rachunkowego albo szukać potrzebnych informacji w sieci.

Kto wypełnia proklamację PIT 36 i w jaki sposób można by to wykonać wyjątkowo prędko oraz bez najmniejszej omyłki?

 • Posted on: 3 April 2019
 • By: addmean
biuro prezydenta
W powiązaniu z tym, iż wchodzi w Polsce w bycie komputeryzacja systemów, posiadamy możliwość wiele rzeczy zrobić bez ruszania się z domu. Starczy tylko mieć notebook z podłączonym połączeniem internetowym i już wiele kłopotów powiązanych z dokonywaniem urzędowych rzeczy zaprzestaje dla nas żyć.


Posiadamy aktualnie do rozporządzania PIT 36 online.

Rozliczanie podatków w naszym kraju - parę podstawowych zasad o których należy pamiętać przy składaniu PIT

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
firma - wyobrażenie
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Jedną z rzeczy, jakie zawsze będą towarzyszyły jakiemukolwiek przez nas dochodowi, który zyskamy w naszym życiu będą z całą pewnością podatki. Nie ma sposobności aby uniknąć tego rodzaju\typu daniny na rzecz skarbu państwa. Dla jednych jest to bardzo przykry, obywatelski obowiązek. jednak są kraje w jakich płacenie podatków uznaje się za nowoczesną postawę patriotyzmu.

Najłatwiej rozliczysz pity w sieci, to dzisiaj jedna z najpopularniejszych metod, spróbuj tak również ty

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
pit za 2016 online
Author: Donald Lee Pardue
Source: http://www.flickr.com
Kwestie powiązane z podatkami spędzają podatnikom sen z powiek, ponieważ zdają się być trudne oraz absorbujące. Już zwykłe rozliczenie PITa powoduje trudności, przez co zdarza się, że ludzie odkładają to zadanie na ostatnią chwilę.

Zależy od interpretacji Czyli co czynić, aby opłacać podatki i dobrze rozliczać się z nich oraz do kogo zgłosić się po pomoc.

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
doractwo podatkowe
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Obowiązkiem wszystkich Polaków jest żyć zgodnie z prawem, ochrona ojczyzny i oczywiście płacenie podatków. Jeżeli myślisz, że będziesz mógł ominąć tą powinność, to przykro mi, ale się mylisz. Jest placówka, która nad tym czuwa i nazywa się Urząd Skarbowy Powszechna sprawa w rodzinie: tata siada wieczorem przed laptopem, wykonuje kilka opłat przelewem i jednocześnie niektóre z nich to podatki. Co to w ogóle jest? Teoretycznie jest to publicznoprawne, obowiązkowe oraz bezzwrotne świadczenia pieniężne na rzecz państwa. To one są główne źródło dochodu naszej ojczyzny oraz pozwalają na finansowanie jego działania.