Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

Finanse w branży kosmetycznej

Które nowiny czekają nas przy wypełnianiu PITów w kolejnym roku?

 • Posted on: 6 July 2022
 • By: addmean
deklaracja
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Tworzenie dorocznej deklaracji pieniężnej stało się naszym niezmiernie ważnym obowiązkiem, którego pod żadnym pozorem nie możemy pominąć. Jego niezrealizowanie w szeregu przypadków może sprowadzić na nas wyjątkowo dużo nieprzyjemności, w związku z tym powinniśmy uczynić wszelkie wysiłki, aby do takiej sytuacji nie doszło pod żadnym pozorem.

Jak ułatwić sobie przygotowanie dokumentu pit? Czy możemy rozliczać się przy pomocy komputera? Co dzięki temu zyskamy?

 • Posted on: 5 July 2022
 • By: addmean
zajęcie
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
Są takie obowiązki, których nie sposób uniknąć. Należy do takich zadań na przykład coroczne składanie deklaracji podatkowej. Chyba nie ma osoby, jaka uwielbiałaby to robić, jednak można sobie to zadanie choć trochę uprościć.


Dziś rozliczenie podatku jest bardziej łatwe niż kilka lat wstecz.

Co zrobić, jeżeli potrzebujesz jak najszybciej dodatkowych funduszy?

 • Posted on: 9 June 2022
 • By: addmean
odbicie - hotel
Author: Jori Samonen
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas miał kiedyś sytuację, że potrzebował prędko dodatkowych funduszy, gdyż spodobała się w markecie np. pewna ładna szafa. Tylko z jakiego źródła wziąć na to pieniądze, jeśli już wszystkie wydatki mamy zaplanowane? W tym czasie z pomocą może przyjść tak zwana "chwilówka".

Co to jest smartBOX, jakiego rodzaju oferuje funkcje i do czego właściwie może służyć?

 • Posted on: 2 June 2022
 • By: addmean
Obróbka skrawaniem (cnc)
Author: Windell Oskay
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadamy możliwość korzystania z wielu sprzętów, jakich nazwy rozpoczynają się od wyrazu "smart". To angielskie słowo znaczy "sprytny", z kolei w wypadku różnych urządzeń, określenie to znaczy, że dany sprzęt jest wielofunkcyjny.


Przykładowo tak zwany smartBOX, zatem w dosłownym tłumaczeniu "mądre pudełko", to narzędzie, które służy do zdalnego pobierania informacji z różnego rodzaju urządzeń pomiarowych.

Czy kierując działalnością gospodarczą opłaca się korzystać z oferty fachowego biura rachunkowego?

 • Posted on: 26 May 2022
 • By: addmean
pieniądze i kalkulator
Author: Jacob Edward
Source: http://www.flickr.com
Założenie działalności gospodarczej to dobry krok aby się usamodzielnić i uniezależnić finansowo od innych. Własna firma, nawet nieduża, gwarantuje nie tylko poczucie zadowolenia, ale także stabilizacji, jeśli nasz biznes opiera się na stałych schematach i gwarantowanych zyskach. Ale, aby rzeczywiście czerpać jak najwięcej korzyści, trzeba w pierwszym rzędzie zadbać przede wszystkim o należyte operowanie finansami i kapitałem, który zgromadziliśmy.

Kwiecień to miesiąc, który sporej rzeszy rodaków kojarzy się ze składaniem sprawozdań podatkowych w Urzędzie Skarbowym

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
w biurze
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Każdy pracujący rodak do końca kwietnia każdego roku musi uzupełnić sprawozdanie podatkowe i zrelacjonować swoje przychody Skarbówce.


Większość Polaków nie lubi wypełniać dokumentów urzędowych.

Pages