Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

Finanse w branży kosmetycznej

Co zrobić, jeżeli potrzebujesz jak najszybciej dodatkowych funduszy?

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
odbicie - hotel
Author: Jori Samonen
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas miał w przeszłości sytuację, kiedy potrzebował szybko dodatkowych pieniędzy, ponieważ spodobała się w markecie przykładowo jakaś ładna szafa. Tylko z jakiego źródła wziąć na to pieniądze, skoro już wszystkie wydatki mamy zamieszczone w swoim budżecie? W tym czasie z pomocą mogłaby przyjść tak zwana "chwilówka".

Nie zapominaj, że tegoroczną deklarację pit masz możliwość wysłać też przez internet, to rzeczywiście dogodne rozwiązanie

 • Posted on: 16 October 2019
 • By: addmean
wypełnianie PIT przez interent
Author: Juha Kettunen
Source: http://www.flickr.com
Z początkiem wiosny przychodzi czas, gdy powinno rozliczyć się ze skarbówką z dochodów za rok poprzedni. Rozliczenia podatkowe trzeba składać w określonym terminie. Można zrobić to własnoręcznie w siedzibie Urzędu Skarbowego, pod który się podlega, przesłać deklarację listem poleconym lub skusić się na rozliczenie podatku z wykorzystaniem internetu. To ostatnie rozwiązanie jest niezwykle wygodne dla podatnika.

Jakie czynniki należy spełniać żeby zdobyć kredyt na mieszkanie?

 • Posted on: 15 October 2019
 • By: addmean
Aktualnie kategoryczna większość młodych ludzi marzy o własnym mieszkaniu. Jest to zazwyczaj związane z faktem, że nieruchomości są rzeczywiście dosyć kosztowne, wobec tego większość osób latami musi czekać na ich kupno, a i tak bazuje na kredytach mieszkaniowych, które spłaca przez kolejnych kilkadziesiąt lat. Jak w takim przypadku wybierać kredyt, by mieć pewność, że podjęło się satysfakcjonującą decyzję?

Czy otworzenie osobistej firmy wymaga od nas sporo pracy?

 • Posted on: 11 October 2019
 • By: addmean
Firma biznesowa
Author: dhub limited
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie prywatnej aktywności gospodarczej zalicza się do znanych w najwyższym stopniu metod na zdobywanie przychodu we współczesnych czasach. Wielu z nas chciałoby otworzyć własną działalność, pomimo tego nie wszyscy dysponujemy w odpowiednie predyspozycje gospodarcze. W tym miejscu pożądane byłoby zaznaczyć, iż zarządzanie własną firmą wymaga od nas unikalnych zręczności, których pomimo żmudnej pracy nie jesteśmy sobie w stanie przyswoić. Kluczem do sukcesu jest w związku z tym ich odpowiednie rozeznanie oraz wykorzystanie w życiu. Tymczasem okazuje się, że w szeregu przypadków nasze zdolności są wyłącznie pierwotnym i równolegle małym krokiem do zarejestrowania firmy. Niezwykle ważna pozostaje także kwestia spełnienia wyznaczonych w ustawie przepisów, które muszą zostać przez nas koniecznie zrealizowane.

Nieskomplikowany sposób na pomaganie innym

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
Rachunki
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Styczeń jest miesiącem w którym tradycyjnie - już od ponad dwudziestu lat - otwieramy nasze portmonetki. Idąc na zimowy weekendowy spacer, na pewno w którąś niedzielę styczniową spotkamy wolontariuszy z kolorowymi plakietkami, gromadzących datki do puszki w zamian za charakterystyczne czerwone serduszko.

Pages