Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zatrudnienie

Jakiego typu zadaniami trudni się stolarz budowlany? Jak możemy nim zostać, jakie warunki spełniać?

 • Posted on: 9 October 2019
 • By: addmean
stolarz budowlany
Stolarz budowlany definiowany też jako cieśla zajmuje się obróbką drewna, jednakowoż ma troszkę odmienne zadania niż stolarz tradycyjny. Jego najbardziej istotne powinności to prace mające związek z formowaniem konstrukcji z drewna, jakie są obowiązkowe na placu budowy.

Jakie możliwości będą w niewielkich miasteczkach, w jakich bardzo często pojawiają się kłopoty ze znalezieniem pracy.

 • Posted on: 23 September 2019
 • By: addmean
konstrukcje
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi w pewnym momencie dochodzi do takiego momentu w życiu, że zaczyna poszukiwania nowej pracy. Przyczyny takiej decyzji są różnorodne. Niektórym przestaje pasować aktualna organizacja pracy, przełożeni lub koledzy. Inni stają w miejscu z zawodowym rozwojem i do zmiany stanowiska motywują ich nowe wyzwania. Lecz największa ilość osób, które się decydują na taki krok, postępuje z powodów materialnych, czyli po prostu zamierza mieć wyższą pensję. I jeżeli mają możliwość na to, aby coś zrobić w tym kierunku, to po prostu przechodzą do działania.

Co nam gwarantuje praca? Czemu jest taka ważna? Czy czynnik finansowy jest najistotniejszy czy liczy się coś jeszcze?

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
Dyskusja pracowników przy stole
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Jak pomyślimy o zatrudnieniu to od razu mamy różnorodne skojarzenia, największa ilość z nich ma związek z obowiązkiem oraz zarobkiem. Praca nie jest przymusowa, w dzisiejszych czasach nie ma przymusu pracy, jak było to w czasach realnego socjalizmu, ale jednakże trzeba podjąć zatrudnienie, żeby jakoś żyć. Ciężko jest właściwie żyć bez pieniędzy, to tak naprawdę niemożliwe. Co jeszcze nam daje praca?

Oszczędzanie jest procederem znanym wszystkim od dawien dawna - każdy musi dowiedzieć się, jak to funkcjonuje

 • Posted on: 12 March 2019
 • By: addmean
długi
Author: Yukiko Matsuoka
Source: http://www.flickr.com
W każdym momencie warto posiadać jakieś oszczędności. Jest to przejawem rozsądku. Ssaki i ptaki zbierają każdego roku jedzenie, żeby zimą nie umrzeć z głodu.

Czy wiedziałeś, że w twoim mieście odnajdziesz profesjonalne biuro tłumaczeń

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Zmiana ustrojowa w kraju spowodowała wzrost zainteresowania polskich obywateli umiejętnością władania językami obcymi. Początki lat 90, to wzrost powodzenia zwłaszcza na przekłady z języka niemieckiego. Do pojawienia się tego faktu przyczynił się rozwój oraz poszerzenie relacji pomiędzy Polakami i obywatelami Niemiec.