Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

Szkolenia biznesowe w zasięgu ręki

Dodana przez APS01 (2018-11-15 07:58:47).

Czy uruchomienie własnej spółki w Niemczech jest wykonalne oraz czy też jest ktoś, kto mógłby nam w tym pomóc?

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
firma w niemczech
Author: COD Newsroom
Source: http://www.flickr.com
Każdy posiadacz spółki chciałby, ażeby kierowana przez niego aktywność biznesowa przynosiła przewidywane dochody, a jednocześnie przynosiła oczekiwane wyniki między innymi finansowe.

Co to jest smartBOX, jakiego rodzaju oferuje funkcje i do czego właściwie może służyć?

 • Posted on: 12 January 2022
 • By: addmean
Obróbka skrawaniem (cnc)
Author: Windell Oskay
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach posiadamy możliwość korzystania z wielu sprzętów, jakich nazwy zaczynają się od przedrostka "smart". To brytyjskie określenie oznacza "mądry", natomiast w wypadku różnorodnych urządzeń, określenie to znaczy, że taki sprzęt jest wielofunkcyjny.


Przykładowo tzw. smartBOX, czyli tłumacząc ten wyraz dosłownie "mądre pudełko", to urządzenie, które służy do zdalnej akwizycji danych z różnego rodzaju urządzeń pomiarowych.

Jakie wymagania powinniśmy spełnić aby wykonywać pracę w Aptece?

 • Posted on: 29 December 2021
 • By: addmean
technik farmaceutyczny
Author: Carly Lesser & Art Drauglis
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach o pracę nie jest łatwo. Jeszcze trudniej wyszukać zatrudnienie w swym wyuczonym przez lata fachu. Zdobywając wykształcenie, wierzymy jednakże, że uda się nam spełnić zawodowe marzenia.

Jakie możliwości będą w niewielkich miasteczkach, w jakich bardzo często pojawiają się kłopoty ze znalezieniem pracy.

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
konstrukcje
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi w pewnym momencie dochodzi do takiego etapu w życiu, że rozpoczyna szukanie nowej pracy. Przyczyny tego typu decyzji są różnorodne. nie będzie pasowała aktualna organizacja pracy, przełożeni lub koledzy. Inni stają w miejscu z zawodowym rozwojem i do zmiany stanowiska motywują ich nowe wyzwania. Lecz największa chyba ilość osób, które decydują się na podjęcie takiego kroku, działa z powodów materialnych, czyli po prostu zamierza lepiej zarabiać. I jeżeli mają możliwości na to, żeby swoje oczekiwania spełnić, to zwyczajnie zaczynają działać.

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w IT, skąd będzie się brało tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

 • Posted on: 16 December 2021
 • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Branża IT od dawna przeżywa ogromny rozkwit, zawód informatyka jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej płatnych. Wszystko bierze się z tego, że komputery są bardzo często używany w życiu prywatnym oraz biznesie, i po prostu potrzeba rzeszy ludzi do tego, żeby pisać na nie programy, testować je i wdrażać. Jeszcze kilkanaście lat temu typowy specjalista od informatyki kojarzył się z brodatym panem, który miał wiedzieć wszystko o komputerach. Aktualnie sprawa wygląda całkowicie odmiennie - informatyka stała się tak ogromną dziedziną, że nastąpiły wąskie specjalności.

Wprowadź swoje samochody na niezbadany rynek

 • Posted on: 15 December 2021
 • By: addmean
samochód
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś producentem lub importerem pojazdów musisz przebyć specjalistyczne badania, by móc wprowadzać konkretne pojazdy na rynek konkretnego państwa. To opłacalne, jeśli sprzedajemy pojazdy bądź części do nich.


Wprowadzanie na rynek nowiutkiego pojazdu bądź części albo akcesoriów do niego nie jest łatwe.

Pages