Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

produkty kosmetyczne

Dlaczego naturalne kosmetyki cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem, jakie są ich największe zal

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
naturalne kredki do oczu
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W dużej części sklepów kosmetycznych i drogerii półki aż się uginają pod ciężarem różnego rodzaju preparatów. Są wśród nich i tanie, które kosztują kilka złotych, oraz dużo droższe i teoretycznie lepsze jakościowo. Jak się jednak okazuje, duża część tego typu kosmetyków tak naprawdę jest produkowana ze sztucznych substancji, które są rezultatem różnego rodzaju reakcji chemicznych. I takie substancje będą dominować w składzie, o tym można zresztą przeczytać na opakowani, jeśli ktoś w ogóle da radę to odszyfrować. Na wielu kosmetykach pojawiają się wytłuszczone napisy o wyciągach z jakiś popularnych roślin, przez co będą one niby miały jakieś wyjątkowe właściwości. Jednak niejednokrotnie tego typu wyciągi i olejki dodawane są w tak minimalnej ilości, że ich wpływ na całość produktu jest nieduża, a ich użycie pełni tylko funkcję marketingową. Niestety w wielu przypadkach związki chemiczne obecne w kosmetykach powodują najróżniejsze wysypki i alergie, dlatego też przez niektóre osoby stosowane być powinny z dużym rozsądkiem.

Perfumy Versace oznaką elegancji i wyszukanego gustu

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
markowe perfumy
Author: Jimmy Baikovicius
Source: http://www.flickr.com
Zapachy od znanych marek są oznaką niebagatelnym stylu i ponadczasowej elegancji. Wysublimowane kompozycje zapachowe powinny być odpowiednie do pory roku, wieku, płci, stylu, a nawet mentalności ludzi, które je wybierają. Profesjonalnie wyselekcjonowane perfumy przyczyniają się do wspaniałego samopoczucia i dopełnienia naszego wyglądu zewnętrznego. W lecie przeważnie lubimy subtelne, energetyzujące, orzeźwiające zapachy z nutką aromatu owoców tropikalnych, trawy cytrynowej, czy cydru.

Internetowy szał zakupów - super propozycja sklepów internetowych

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
rower
Author: Russ
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi Net stał się ważną częścią życia. W Necie zdołamy znaleźć interesujące nas wiadomości, dzięki niemu zdołamy też kontaktować się ze znajomymi, oraz także robić zakupy. Zakupy w Sieci mają bardzo dużo zalet, nic dziwnego, że sporo ludzi chętnie korzysta z zakupów online.

Jak powinna przebiegać odpowiednia pielęgnacja skóry na twarzy?

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
leki
Author: Marc Majcher
Source: http://www.flickr.com
Skóra na twarzy jest wyjątkowo czuła, dlatego wymaga cyklicznej kosmetyki. Nieprzychylne uwarunkowania pogodowe, lecz także niekorzystne czynniki w domu mogą powodować nie tylko nieprawidłowości, ale i przesuszenie skóry.

Różne sposoby kupowania online

 • Posted on: 22 February 2021
 • By: addmean
sklepy online
Author: Jorge Franganillo
Source: http://www.flickr.com
Internet aktualnie jest neizwykle istotnym medium. Przez Internet można nie tylko porozumiewać się z ludźmi przebywającymi na drugim końcu świata, ale także załatwić wiele codziennych czynności. Do tych spraw należą zakupy; z możliwości kupowania przez Internet obecnie korzysta coraz więcej ludzi.

Pages