Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

produkty kosmetyczne

Każdy martwi się o swoją zewnętrzną szatę, chociaż przeważnie nie istnieje nawet taka podstawa, do tego typu wątpliwości. Uroda jest ważna, ale spokojnie

 • Posted on: 18 May 2019
 • By: addmean
portret kobiety
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście, może powiedzieć każdy z nas, tak właściwie najważniejszy jest charakter. I to kiedy dyskutujemy o kobietach i mężczyznach. W sumie to jednakże dla kobiet wygląd mężczyzny jest mniej istotna, jak to określają, liczy się przede wszystkim charakter i osobowość. Jakkolwiek jest to prawda, nie oszukujmy się, gdyż uroda jest też ważna, i nie ważne czy mowa o mężczyznach czy kobietach. Rzadko się zdarza, by ktoś ze sobą był jedynie ze względu na charakter. Wiadomo to powinien być główny wyznacznik, bo przyszłe życie wymaga dopasowanych charakterów, jednakże wygląd, określone cechy fizyczne są niezwykle istotne.

Sama się przekonaj, iż pielęgnacja włosów nie jest taka wymagająca. Należy znać jedynie parę trików

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
proste włosy
Author: Domzdrowia.pl
Zdarza Ci się spoglądać na zdjęcia sławnych gwiazd filmowych z jeszcze bardziej cudownymi włosami? Pewnie tak. Co robisz? Rezygnujesz z dotychczasowych produktów, biegniesz prędko do marketu, aby nabyć to, co używa Twoja ulubiona gwiazda?

Które kosmetyki polecasz własnym znajomym?

 • Posted on: 15 May 2019
 • By: addmean
Makijaż z nowościami od Delia Cosmetics
Author: Delia
Source: Delia
Nasza skóra codziennie jest narażona na działanie wielu czynników. Powinniśmy ją jakoś chronić. Oczywiście nie jest to najprostsza sprawa, ale mamy marki, które są w stanie nam pomóc. Marka La Roche Posay to bardzo dobry sposób na to, by zadbać o cerę kompleksowo, oczyszczać ją i pielęgnować w fantastyczny sposób. Warto używać La Roche Posay podkłady, bo nie zatykają one porów, dzięki czemu nasza cera może spokojnie oddychać.

Codzienna pielęgnacja twarzy – kobiety coraz częściej wybierają produkty dostępne w aptekach

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
żel
Author: Barwa
Source: Barwa
Zdjęcia w żurnalach, fotomodelki występujące na ogromnych bilbordach, kampanie reklamowe prezentowane w telewizji – z każdej strony jesteśmy obrzucani wizerunkiem pięknych, idealnie prezentujących się kobiet. Kult piękna widoczny jest nie tylko w mediach, ale też i w życiu codziennym. Olśniewający wygląd stał się bowiem priorytetem. To ma wpływa na to, iż kobiety przykładają coraz więcej uwagi do tego jak wyglądają.

Kosmetyki ekologiczne będą świetne dla skóry

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
kosmetyki ekologiczne
Source: pixabay.com
Warto zachowywać w zgodzie z ekologią
Dużo większy nacisk kładzie się obecnie na ekologię i na to, żeby jak najlepiej zadbać o nasze środowisko. Dlatego właśnie tak istotne okazuje się być to, aby dokładnie się namyślić, czy my samodzielnie zrobimy wszystko, by mieć szansę powiedzieć, że funkcjonujemy ekologicznie i czy korzystamy z wszystkich dostępnych przedmiotów, które oferowane są nam w tej kategorii.

Pages