Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

produkty kosmetyczne

Kosmetyki i przybory do golenia dla panów - sprawdź, co warto kupić

  • Posted on: 29 March 2020
  • By: addmean
krem do golenia
Author: scott feldstein
Source: http://www.flickr.com
Współczesny mężczyzna jest trochę inny aniżeli mężczyźni sprzed kilku dekad. Dzisiejszy mężczyzna rzeczywiście bardzo o siebie dba. Jednak nadal męską domeną jest ogólnych rytuał golenia się. Z tym kojarzymy najprawdziwsi mężczyzn. Mężczyźni dobrze wiedzą, jakie kosmetyki i przybory wybrać, by golenie było dla nich czymś przyjemnym. Oczywiście mężczyźni, którzy już od jakiegoś czasu się golą. Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z goleniem i nie korzystają z rad swych ojców raczej nie przepadają za goleniem. Bo nieumiejętne golenie może powodować podrażnienia. Najczęściej mężczyźni wybierają krem do golenia kent.

Kosmetyki na miarę dzisiejszych możliwości - dowiedz się więcej o kosmetykach ekologicznych

  • Posted on: 28 March 2020
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Moto "Club4AG" Miwa
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wracamy do ekologicznych metod zadbania o własne ciało. Próbujemy wybierać ekologiczne rozwiązania, które rzeczywiście mogą całkiem zmienić nasz wygląd. Oczywiście kosmetyki, które są dostępne na sklepowych półkach są tańsze i często szybciej otrzymujemy oczekiwany efekt. Jednak najczęściej jest również tak, że po odstawieniu konkretnego kosmetyku tracimy prawie natychmiast to, co zyskaliśmy. Dlatego tak istotne jest by wybierać bio kosmetyki.

Niezawodne kosmetyki dla każdej kobiety dbającej o urodę

  • Posted on: 27 March 2020
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Ayu Laurence
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że większość pań marzy o tym, aby posiadać naturalne kosmetyki, które miałyby zbawienny wpływ na stan skóry. W tym względzie warto wyróżnić głównie bio kosmetyki, cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród Polek. Nie powinno to nikogo zaskoczyć, ponieważ z ich wsparciem można nie tylko zatroszczyć się o codzienną pielęgnację, ale również zwalczyć niektóre problemy z ceną – takie jak chociażby nadmierne wysuszenie.

Naturalne i odżywcze – kremy i szampony

  • Posted on: 23 March 2020
  • By: addmean
Author: DIBI
Włosy stanowią tę część ciała, o jaką dbają zwłaszcza kobiety. Jest to bowiem cześć, na którą zwraca się największą uwagę. Fryzura jest nie tylko ozdobą, lecz również jest w stanie optycznie zmieniać kształt twarzy. Najczęściej świadczy także o upodobaniach danej kobiety i jest wyznacznikiem jej gustu.

Pages