Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Dlaczego używanie farb do włosów nie wpływa na nie najlepiej, jakie są sprawdzone metody na ich regenerację.

  • Posted on: 7 December 2022
  • By: addmean
Wiele kobiet chce stylowo i elegancko wyglądać, i wiele robi naprawdę dużo w stronę tego, aby rzeczywiście tak było. Dlatego też właśnie dla nich półki w drogeriach będą się aż uginać od najróżniejszych preparatów oraz środków pielęgnujących i poprawiających urodę.
kosmetyki chenice
Author: pds209
Source: http://www.flickr.com


wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com


Jednak niektóre z używanych zabiegów mogą mieć niekiedy jeszcze swoją drugą stronę, to znaczy w pewien sposób działają negatywnie, szczególnie jeżeli chodzi o włosy. Podczas farbowania, bo to właśnie ono jest jednym z takich zabiegów, stosuje się często dość mocne substancje chemiczne. Nałożenie farby jeden raz być może nic poważniejszego nie zrobi, ale regularniejsze stosowanie tego typu preparatów może już tak obojętne nie być. Włosy mogą stać się matowe, wysuszone i bez blasku, dodatkowo niektóre kosmetyki tego typu powodować mogą alergie i uczulenia. Szczególnie niebezpieczny jest amoniak, który cechuje się jednak dużym poziomem skuteczności, więc w dalszym ciągu jest bardzo często używany. Nie do końca pożądane działanie mają także najróżniejsze utleniacze, które powodują utratę przez włosy blasku.


W związku z tym że większość pań nie zrezygnuje za nic w świecie z farbowania włosów, to należy jednocześnie zastosować różnorodne odżywki i preparaty które mają poprawić ich kondycję. Ważny przede wszystkim więc będzie szampon, który jest podstawowym środkiem pielęgnacyjnym, w sklepach można już kupić specjalne do włosów po farbowaniu. Warto też się zaopatrzyć w odpowiednią maskę i odżywkę, one także znacznie mogą pomóc w poprawie kondycji włosów. Coraz większą popularnością cieszą się także kosmetyki chenice przeznaczone w pierwszej kolejności do odbudowy i regeneracji włosów z problemami.
Dzięki całkowicie naturalnemu składowi i odpowiednim technologiom produkcji preparaty tej firmy będą doskonale odbudowywać nawet najbardziej zniszczone włosy. Tak duża skuteczność tych kosmetyków wynika z zastosowania liposomów, które są mikroskopijnymi molekułami przenoszącymi aktywne związki wewnątrz włosa, odżywiając go tym samym i wzmacniając zdolność do odbudowy.