Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

Kosmetyki a biznes

Uporządkuj kwestie finansowe twej instytucji

 • Posted on: 10 September 2019
 • By: addmean
polski banknot
Author: Przemysław Szabłowski
Source: http://www.flickr.com
Nawet niewielka firma potrzebuje uporać się z zagadnieniami dotyczącymi finansów. Rzecz jasna możemy zatrudnić profesjonalnego księgowego, ale można także korzystać z aplikacji, która wspierać nas będzie w owym procesie.


Jeśli posiadamy niewielką, nowo utworzoną firmę bądź posiadamy jednoosobową działalność gospodarczą, a nasza firma ma nieskomplikowaną sytuację finansową, dobrze jest skorzystać z aplikacji, która efektywnie pomoże ułożyć nasze finanse.

Warto posiadać wiedzę na temat wyboru właściwego formularza pit, oszczędzi to mnóstwo czasu i kłopotów

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
podatki
Source: pixabay.com
Wypełnianie pitów z pewnością nie jest najprzyjemniejszą czynnością, którą można wykonywać; niestety każdego roku w kwietniu większość z nas powinna się za to wziąć. Niektórzy wykonują to osobiście, inni zwracają się o poradę do profesjonalistów, a są i tacy, którzy rozliczają się przez Internet.

Nie zapominaj o zobowiązaniach wobec skarbówki i ZUS-u, dokonuj opłat oraz deklaruj formularze w wyznaczonym terminie

 • Posted on: 3 September 2019
 • By: addmean
Strona internetowa
Author: Victor van Werkhooven
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas powinien okazać się świadom, jakie zobowiązania ma wobec konkretnych instytucji. Pozwala to unikać opóźnień przy dostarczaniu potrzebnych papierów oraz uiszczaniu stosownych opłat. Czasem jednakże natłok przeróżnych załatwień powoduje, że gubimy się w ich gąszczu i mylimy. Na szczęście w każdym przypadku możemy skonsultować się z pracownikami biura rachunkowego lub szukać wymaganych informacji w internecie.

Wysłanie pit online pozwala zyskać sporo czasu

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
obliczanie kredytu za pomocą kalkulatora
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Im bliżej jest dzień, w którym powinniśmy oddać do urzędu własne rozliczenie podatkowe, tym znaczniejsze kolejki się w nim robią, utworzone z ludzi, którzy to zeznanie chcą złożyć. Na szczęście teraz mamy szansę żeby pit online wysłać, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyminąć te tłumy, jak również przymus tracenia czasu na dojazd do takiego urzędu. Wystarczy jedynie, że po wypełnieniu pita miast go drukować, zaznaczymy dobry przycisk na ekranie monitora, który od razu prześle go na komputery odpowiedniego urzędu.

Zmagania z uzupełnianiem druczków – w jaki sposób robić to poprawnie

 • Posted on: 2 September 2019
 • By: addmean
pit 2015
Author: Ctd 2005
By załatwić tę sprawę, należy wybrać się do pokoju o numerze 50, potem, udać się do pomieszczenia umieszczonym na drugim piętrze, w następnej kolejności ustawić się w kolecje do okienka numer 80 – znajomy nam schemat, czy bardziej wygląda jak coś nierealnego? Zapewne większa część nas odpowie, że dany schemat jest jej bardzo znajomy. Jest to przecież nieporadna próba załatwienie swoich spraw w urzędzie.

ABC giełdy

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
koparka
Source: www.flickr.com
Chciałbyś dowiedzieć się czegoś o giełdzie papierów wartościowych? Zastanawiasz się nad zaczęciem kariery inwestora giełdowego? Przejrzyj poniższy tekst oraz dowiedz się więcej.


W ekonomii mamy do czynienia między innymi z giełdami towarowymi.

Pages