Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

firma

Mydła naturalne w atrakcyjnych cenach

 • Posted on: 30 May 2022
 • By: addmean
Modelka z pięknie ułożonymi włosami
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Oferta producenta obejmuje nie tylko wysokiej jakości mydła naturalne, ale też propozycje kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn. Doskonałe ceny, różnorodne opcje, jak również ciekawe zestawy sprawiają, że marka cieszy się dużą popularnością na rynku. Zróżnicowane zabiegi pielęgnacyjne na skórę cieszą się zainteresowaniem zarówno klientów, jak i klientek. Troska o zdrowie oraz estetykę naszego ciała powinno zaliczać się do priorytetów każdego. Poprawia to w szczególnym stopniu samoocenę i samopoczucie.

Parę pojęć, które z pewnością będą przydatne podczas zarządzania firmą. Co to jest leasing zwrotny?

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
żarówka, lapma, oświetlenie
Author: Naika Esenalieva
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnej działalności to cała masa obowiązków, lecz też konieczność poznania różnego rodzaju zagadnień, które przydają się każdego dnia. Dlatego też mawia się, iż nieznajomość prawa szkodzi, bo w przypadku posiadania własnej firmy nabiera to dodatkowo silniejszego przekazu.

Skuteczne metody finansowania nowych firm

 • Posted on: 25 May 2022
 • By: addmean
firma
Author: istock
Source: istockphoto.com
Stworzenie od zera rzeczywiście dobrze funkcjonującej i przynoszącej zadowalające zyski firmy w żadnym przypadku nie jest proste. Jeżeli ktoś chce w jakiejkolwiek działalności tego typu osiągnąć rzeczywiście satysfakcjonujące rezultaty, to powinien włożyć w coś takiego bardzo wiele wysiłku oraz zmierzyć się z wieloma rozmaitymi trudnościami, z jakimi spotykają się najczęściej początkujący przedsiębiorcy.

Realia pracy księgowego

 • Posted on: 24 May 2022
 • By: addmean
Pieniądze
Author: hisks
Source: http://www.sxc.hu
Sytuacja gospodarcza nie jest przyjazna i bardzo ciężko znaleźć pracę. Ludzie po studiach rozpoczynają się rozglądać za zawodem która zapewni zatrudnienie przez najbliższe lata. Czy takim właśnie zawodem jest księgowy? W artykule przybliżymy plusy i minusy takiego wyboru zawodowego.

Jakie możliwości będą w niewielkich miasteczkach, w jakich bardzo często pojawiają się kłopoty ze znalezieniem pracy.

 • Posted on: 6 May 2022
 • By: addmean
konstrukcje
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób w pewnej chwili może dojść do takiego momentu w życiu, że rozpoczyna szukanie nowej pracy. Motywy takiej decyzji są różnorodne. Niektórym przestaje pasować aktualna organizacja pracy, nowi koledzy czy przełożeni. Inni zatrzymują się w miejscu z rozwojem zawodowym i do zmiany stanowiska będą ich motywować nowe wyzwania. Lecz największa ilość osób, jakie się decydują na taki krok, postępuje z pobudek materialnych, czyli po prostu zamierza lepiej zarabiać. I jeśli mają możliwości na to, żeby swoje oczekiwania spełnić, to zwyczajnie przechodzą do działania.

Praktyczny i nowoczesny sposób na rozrachunki biznesowe

 • Posted on: 27 March 2022
 • By: addmean
człowiek ze skarbonką
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Rozrachunki finansowe w firmie to ogromnie ważna tematyka, to od ich terminowości zależy często przetrwanie przedsiębiorstwa. Każdemu posiadaczowi przedsiębiorstwa zdarzyło się mieć problem z powodu niesolidności partnera albo poślizgów w rozliczeniach pomiędzy bankami.

Pages