Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

firma

Jak szybko i bez kłopotów wypełnić pit? O jakich sprawach jednocześnie warto pamiętać?

 • Posted on: 20 January 2023
 • By: addmean
zestawienie płac w firmie
Author: La Manade
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku każdy z nas musi wypełniać deklarację podatkową, co oznacza pit. Niezbyt to lubimy, bo wiążę się to z wizytą w Urzędzie Skarbowym. Stop! Tak było kiedyś, dzisiaj możemy korzystać z pit online. Jedno z pewnością się nie zmieniło, ponieważ niezbyt lubimy to robić, lecz aktualnie prościej złamać swoją niechęć, ponieważ dzięki internetowi robimy to szybko i we własnym domu. Żegnajcie więc kolejki w skarbówce, rozliczenie pitu nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe.

To bardzo ważne, żeby zagwarantować sobie najlepszą wydajność w pracy. Dzisiaj pomagają w tym nowoczesne programy

 • Posted on: 7 January 2023
 • By: addmean
obsługa faktur
Większość pracowników nie zdaje sobie sprawy z tego, jak dużo czasu zajmują prace związane z przygotowywaniem dokumentów oraz faktur. Doskonalenie czynności powiązanych z rzeczonymi aktami pozwala oszczędzić czas oraz zwiększyć wydajność wykonywanych zadań.


Istnieje rozwiązanie, które pomaga to poprawić


Obecnie większość procesów w firmach oraz korporacjach wykonuje się z użyciem komputera, internetu i profesjonalnych programów dedykowanych dla biur.

Na czym polega kontrola należności w firmie

 • Posted on: 6 January 2023
 • By: addmean
Zarządzanie należnościami
Author: kstudenta
Source: http://www.sxc.hu
W każdym przedsiębiorstwie odpowiednie zarządzanie to podstawa doskonałego funkcjonowania. Strategiczne jest nie tylko sprawne kierowanie personelem, lecz również różnymi sprawami finansowymi. Niestety, niektórymi z nich są również przeróżne należności, których powstawanie negatywnie wpływa na proserowanie firm.

Pełna księgowość czy uproszczona księgowość - jaki jest najlepszy możliwość dla nowo załozonego zakładu?

 • Posted on: 4 January 2023
 • By: addmean
księgowość
Author: Grupy .NET i IT
Source: http://www.flickr.com
Księgowość jest podstawowym elementem składowym rachunkowości. Księgowość stanowi część rejestracyjną rachunkowości.
Księgowość polega na rejestracji w ujęciu pieniężnym, a czasem w ujęciu ilościowym, dobrze udokumentowanych wydarzeń gospodarczych, które powodują modernizacje w majątku jednostki gospodarującej i źródłach jego pochodzenia. Księgowość to nie tylko uzupełnianie rubryk, gromadzenie i przepisywanie kwot z rachunków i faktur, czyli prosta rejestracja zdarzeń finansowych.

Mydła naturalne w atrakcyjnych cenach

 • Posted on: 30 May 2022
 • By: addmean
Modelka z pięknie ułożonymi włosami
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com
Oferta producenta obejmuje nie tylko wysokiej jakości mydła naturalne, ale też propozycje kosmetyczne dla kobiet i mężczyzn. Doskonałe ceny, różnorodne opcje, jak również ciekawe zestawy sprawiają, że marka cieszy się dużą popularnością na rynku. Zróżnicowane zabiegi pielęgnacyjne na skórę cieszą się zainteresowaniem zarówno klientów, jak i klientek. Troska o zdrowie oraz estetykę naszego ciała powinno zaliczać się do priorytetów każdego. Poprawia to w szczególnym stopniu samoocenę i samopoczucie.

Parę pojęć, które z pewnością będą przydatne podczas zarządzania firmą. Co to jest leasing zwrotny?

 • Posted on: 27 May 2022
 • By: addmean
żarówka, lapma, oświetlenie
Author: Naika Esenalieva
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnej działalności to cała masa obowiązków, lecz też konieczność poznania różnego rodzaju zagadnień, które przydają się każdego dnia. Dlatego też mawia się, iż nieznajomość prawa szkodzi, bo w przypadku posiadania własnej firmy nabiera to dodatkowo silniejszego przekazu.

Skuteczne metody finansowania nowych firm

 • Posted on: 25 May 2022
 • By: addmean
firma
Author: istock
Source: istockphoto.com
Stworzenie od zera rzeczywiście dobrze funkcjonującej i przynoszącej zadowalające zyski firmy w żadnym przypadku nie jest proste. Jeżeli ktoś chce w jakiejkolwiek działalności tego typu osiągnąć rzeczywiście satysfakcjonujące rezultaty, to powinien włożyć w coś takiego bardzo wiele wysiłku oraz zmierzyć się z wieloma rozmaitymi trudnościami, z jakimi spotykają się najczęściej początkujący przedsiębiorcy.

Pages