Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

firma

Skuteczne metody finansowania nowych firm

 • Posted on: 6 March 2019
 • By: addmean
firma
Author: istock
Source: istockphoto.com
Stworzenie od zera rzeczywiście sprawnie funkcjonującej i generującej dobre zyski firmy w żadnym przypadku nie jest niczym prostym. Jeśli ktoś chciałby w jakiejkolwiek działalności tego typu osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące rezultaty, to powinien włożyć w coś takiego sporo pracy oraz zmierzyć się z wieloma różnymi problemami, z jakimi spotykają się zwykle początkujący przedsiębiorcy.

Parę pojęć, które z pewnością będą przydatne podczas zarządzania firmą. Co to jest leasing zwrotny?

 • Posted on: 25 February 2019
 • By: addmean
żarówka, lapma, oświetlenie
Author: Naika Esenalieva
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnej działalności to ogrom obowiązków, lecz też konieczność nauczenia się różnych pojęć, jakie przydają się na co dzień. Dlatego też mówi się, że nieznajomość pojęć prawnych szkodzi, ponieważ w przypadku posiadania swojej firmy nabiera to dodatkowo silniejszego przekazu.

Jak sprawić sobie szybką i odpowiedniej wysokości pożyczkę? Istnieją na to najlepsze metody

 • Posted on: 18 February 2019
 • By: addmean
Kalkulator i pieniądze
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Czym jest chwilówka? Jak same nazewnictwo określa to rodzaj kredytu, jaki jesteśmy w stanie uzyskać bardzo szybko. Nie są to zbyt wielkie kwoty, pożyczyć możemy ok. pięćset złotych. Dzieje się tak, że parabanki pożyczają bardziej znaczne sumy pod warunkiem ukazania zaświadczenia o zarobkach.

Własna firma. Jakie są za i przeciw własnej działalności?

 • Posted on: 11 February 2019
 • By: addmean
sala konferencyjna
Posiadanie własnej firmy do dla wielu ludzi będących na etacie duże marzenie i cel, do jakiego dążą. W przypadku niektórych ludzi jest też tak, że sami chcą się wszystkim zajmować i nie wyobrażają sobie być na czyjeś rozkazy. Mają duże ambicje oraz chcą być zależni jedynie od siebie. Jakie są plusy i minusy posiadania własnej firmy?

Na czym polega usługa co-paking oraz której firmie należałoby to zakontraktować?

 • Posted on: 18 January 2019
 • By: addmean
zapakowana paczka
Author: Teemu Mäntynen
Source: http://www.flickr.com
Co-paking to usługa, która polega na przepakowaniu wyrobu. Firmy, które proponują co-paking przyjmują towary, jakie są pozbawione opakowania, natomiast później wykonują odpowiedni projekt, który sprosta oczekiwaniom Kontrahentów. Gdy opakowanie zostanie już stworzone, towar wolno bez kłopotu zapakować i dostarczyć Klientowi.

Jakie możliwości będą w niewielkich miasteczkach, w jakich bardzo często pojawiają się kłopoty ze znalezieniem pracy.

 • Posted on: 10 December 2018
 • By: addmean
konstrukcje
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi w pewnej chwili dochodzi do takiego momentu w życiu, że zaczyna poszukiwania nowej pracy. Motywy tego typu decyzji są bardzo różne. nie będzie pasowała aktualna organizacja pracy, przełożeni lub koledzy. Inni stają w miejscu z rozwojem zawodowym i do szukania pracy motywują ich przyszłe wyzwania. Lecz największa chyba liczba osób, które decydują się na podjęcie takiego kroku, postępuje z pobudek materialnych, czyli po prostu chce mieć wyższą pensję. I jeżeli mają możliwość na to, żeby coś zrobić w tym kierunku, to po prostu zaczynają działać.

Pages