Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

życie

Czym jest ajurweda? Jak tego rodzaju kosmetyki będą wpływać na naszą urodę? Co warto wiedzieć?

  • Posted on: 5 January 2022
  • By: addmean
Ajurweda to naprawdę wiekowy, gdyż liczący ponad 5000 lat system leczniczy. Wywodzi się z Indii, a nazwa została zaczerpnięta od słów ajus/ajur, jakie znaczą życie, veda natomiast to wiedza. Jest to rzeczywiście wiedza o życiu, gdyż nie obejmuje jedynie leczenia chorób, lecz stwarza system filozoficzny, jaki odnosi się w sumie do każdego aspektu życia.

Kosmetyczka – co powinien w niej trzymać mężczyzna?

  • Posted on: 11 December 2021
  • By: addmean
brzytwa do golenia 3
Postęp niesie ze sobą dużo korzystnych zjawisk. Praktyczne technologie, szybsze poruszanie się, dłuższe życie. Z drugiej strony zjawiło się także sporo wad. Jednym z błędów nowoczesności okazało się nieustające zniewieścienie mężczyzn. W w tej kwestii nie ma żadnej przesady.

Dlaczego naturalne kosmetyki cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem, jakie są ich największe zal

  • Posted on: 9 July 2021
  • By: addmean
naturalne kredki do oczu
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W większości drogerii i sklepów kosmetycznych półki aż aż są ciężkie od ciężaru najróżniejszych preparatów. Są wśród nich i tanie, które kosztują kilka złotych, oraz znacznie droższe i najprawdopodobniej lepsze jakościowo. Jak się jednak okazuje, duża część tego typu kosmetyków tak naprawdę jest wytwarzana ze sztucznych substancji, które są wynikiem najróżniejszych reakcji chemicznych. I substancje takie dominują w składzie, o tym zresztą można przeczytać na opakowani, jeżeli ktoś będzie w stanie to odszyfrować. Na wielu kosmetykach znajdują się krzykliwe napisy o olejkach z jakiś popularnych roślin, przez co mają one niby mieć jakieś doskonałe właściwości. Jednak bardzo często takie wyciągi i olejki dodawane są w tak minimalnej ilości, że ich ogólny wpływ na całość produktu jest nieduża, a ich zastosowanie ma jedynie rolę marketingową. Niestety w wielu przypadkach związki chemiczne obecne w kosmetykach mogą powodować różnego rodzaju wysypki i alergie, dlatego też przez niektóre osoby powinny one być stosowane z dużym umiarem.

Kto wypełnia proklamację PIT 36 i w jaki sposób można by to wykonać wyjątkowo prędko oraz bez najmniejszej omyłki?

  • Posted on: 21 April 2020
  • By: addmean
biuro prezydenta
W powiązaniu z tym, że wchodzi w Polsce w życie komputeryzacja urzędów, mamy możliwość wiele rzeczy załatwić bez ruszania się z domu. Wystarczy tylko mieć pc z przyłączonym połączeniem internetowym i już niemało kłopotów powiązanych z dokonywaniem urzędowych spraw zaprzestaje dla nas istnieć.


Mamy aktualnie do dyspozycji PIT 36 online.