Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

życie

Dlaczego naturalne kosmetyki cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem, jakie są ich największe zal

  • Posted on: 4 September 2019
  • By: addmean
naturalne kredki do oczu
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W dużej części drogerii i sklepów kosmetycznych półki aż aż są ciężkie od ciężaru najróżniejszych preparatów. Są wśród nich i tanie, które kosztują kilka złotych, oraz dużo droższe i najprawdopodobniej lepszej jakości. Jak okazuje się jedna, duża część takich kosmetyków tak naprawdę jest wytwarzana ze sztucznych substancji, które są wynikiem najróżniejszych procesów chemicznych. I substancje takie będą dominować w składzie, o tym zresztą można przeczytać na opakowani, jeśli ktoś w ogóle da radę to odczytać. Na wielu kosmetykach pojawiają się wytłuszczone napisy o wyciągach z jakiś leczniczych roślin, dzięki czemu mają one niby mieć jakieś doskonałe właściwości. Jednak niejednokrotnie tego typu wyciągi i olejki występują w tak minimalnej ilości, że ich wpływ na całość produktu jest niewielka, a ich zastosowanie pełni tylko funkcję marketingową. Niestety w niejednym przypadku związki chemiczne zawarte w kosmetykach powodują najróżniejsze wysypki i alergie, dlatego też przez niektóre osoby powinny one być stosowane z dużym umiarem.

Czym jest ajurweda? Jak tego rodzaju kosmetyki będą wpływać na naszą urodę? Co warto wiedzieć?

  • Posted on: 31 August 2019
  • By: addmean
Ajurweda jest to bardzo stary, gdyż liczący ponad pięć tysięcy lat system leczniczy. Wywodzi się z Indii, a nazwa została zaczerpnięta od słów ajus/ajur, które oznaczają życie, veda natomiast to wiedza. Jest to faktycznie wiedza o życiu, bo nie obejmuje jedynie leczenia chorób, ale tworzy system filozoficzny, jaki odnosi się do niemal każdego aspektu życia.

Kto wypełnia proklamację PIT 36 i w jaki sposób można by to wykonać wyjątkowo prędko oraz bez najmniejszej omyłki?

  • Posted on: 23 August 2019
  • By: addmean
biuro prezydenta
W związku z tym, że wkracza w naszym kraju w życie informatyzacja systemów, mamy okazję wiele rzeczy załatwić bez wychodzenia z mieszkania. Wystarczy tylko mieć komputer z przyłączonym połączeniem internetowym i już wiele problemów powiązanych z dokonywaniem urzędowych rzeczy zaprzestaje dla nas żyć.


Posiadamy aktualnie do dyspozycji PIT 36 online.

Kosmetyczka – co powinien w niej trzymać mężczyzna?

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
brzytwa do golenia 3
Rozwój przynosi dużo korzystnych zjawisk. Nowe technologie, mniej czasochłonne poruszanie się, zdrowsze życie. Z drugiej strony zjawiło się też wiele mankamentów. Jednym z mankamentów teraźniejszości okazało się rozwijające się zniewieścienie mężczyzn. W tej opinii nie ma żadnej przesady.