Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

życie

Kosmetyczka – co powinien w niej trzymać mężczyzna?

  • Posted on: 15 February 2020
  • By: addmean
brzytwa do golenia 3
Rozwój przynosi sporo korzystnych zmian. Nowatorskie technologie, szybsze podróżowanie, spokojniejsze życie. Jednakże pokazało się też sporo złych rzeczy. Jednym z mankamentów obecnych czasów okazało się rozwijające się zniewieścienie mężczyzn. W w tej kwestii nie ma żadnej przesady.

Czym jest ajurweda? Jak tego rodzaju kosmetyki będą wpływać na naszą urodę? Co warto wiedzieć?

  • Posted on: 6 November 2019
  • By: addmean
Ajurweda to naprawdę wiekowy, bo liczący ponad 5000 lat system leczniczy. Pochodzi z Indii, a nazwa wzięła się od słów ajus/ajur, jakie znaczą życie, veda zaś to wiedza. Jest to więc wiedza o życiu, gdyż nie obejmuje tylko leczenia chorób, ale tworzy system filozoficzny, który odnosi się do niemal każdego aspektu życia.

Dlaczego naturalne kosmetyki cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem, jakie są ich największe zal

  • Posted on: 4 September 2019
  • By: addmean
naturalne kredki do oczu
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W dużej części drogerii i sklepów kosmetycznych półki aż aż są ciężkie od ciężaru najróżniejszych preparatów. Są wśród nich i tanie, które kosztują kilka złotych, oraz dużo droższe i najprawdopodobniej lepszej jakości. Jak okazuje się jedna, duża część takich kosmetyków tak naprawdę jest wytwarzana ze sztucznych substancji, które są wynikiem najróżniejszych procesów chemicznych. I substancje takie będą dominować w składzie, o tym zresztą można przeczytać na opakowani, jeśli ktoś w ogóle da radę to odczytać. Na wielu kosmetykach pojawiają się wytłuszczone napisy o wyciągach z jakiś leczniczych roślin, dzięki czemu mają one niby mieć jakieś doskonałe właściwości. Jednak niejednokrotnie tego typu wyciągi i olejki występują w tak minimalnej ilości, że ich wpływ na całość produktu jest niewielka, a ich zastosowanie pełni tylko funkcję marketingową. Niestety w niejednym przypadku związki chemiczne zawarte w kosmetykach powodują najróżniejsze wysypki i alergie, dlatego też przez niektóre osoby powinny one być stosowane z dużym umiarem.

Kto wypełnia proklamację PIT 36 i w jaki sposób można by to wykonać wyjątkowo prędko oraz bez najmniejszej omyłki?

  • Posted on: 23 August 2019
  • By: addmean
biuro prezydenta
W związku z tym, że wkracza w naszym kraju w życie informatyzacja systemów, mamy okazję wiele rzeczy załatwić bez wychodzenia z mieszkania. Wystarczy tylko mieć komputer z przyłączonym połączeniem internetowym i już wiele problemów powiązanych z dokonywaniem urzędowych rzeczy zaprzestaje dla nas żyć.


Posiadamy aktualnie do dyspozycji PIT 36 online.