Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Kosmetyczka – co powinien w niej trzymać mężczyzna?

  • Posted on: 5 December 2022
  • By: addmean
Współczesność daje sporo pozytywnych zjawisk. Nowe technologie, szybsze podróżowanie, spokojniejsze życie. Z drugiej strony pokazało się również dużo mankamentów. Jednym z mankamentów obecnych czasów okazało się postępujące zniewieścienie panów. W tym stwierdzeniu nie ma znacznej przesady.

Przedstawiany oryginalny serwis (http://wonia.pl/) zawiera dane, które przedstawiają ten wątek, zatem jeżeli chcesz zgłębić temat - zapraszamy do nas!brzytwa do golenia 3
Panowie w naszym kręgu kulturowym stali się łagodniejsi. Można to dostrzec wyraźnie na przykładzie ubioru. Aktualne gwiazdy muzyki to wychudzeni chłopaczkowie o łagodnych, dziewczęcych niemal rysach. Dzisiejsze nastolatki oglądają się za ufryzowanymi panami bez zarostu. Rośnie także odsetek facetów, których zbiór kosmetyków jest szerszy niż ten, który stosuje normalna kobieta. A przecież w kosmetyczce męskiego faceta powinno być jedynie parę ważnych produktów: antyperspirant, woda kolońska, ałun i brzytwy. Przydadzą się też dobre pędzle do golenia, dzięki którym szybko się ogolimy.

Należy zdawać sobie sprawę, jakie przybory do golenia używano kiedyś. Dziś facet ma do dyspozycji w sklepach setki przeróżnych kuriozalnych balsamów, wód i maści. Masowo sprzedają się automatyczne maszynki.

Rytuał pozbywania się owłosienia z twarzy został mocno zbanalizowany i uproszczony. Nie zna męskiego życia ten, kto podczas golenia w palcach brzytwy nie miał. Przy takim nożu wymagana jest precyzja i skupienie. To powoduje, że golenie okazuje się rytuałem, momentem jedynie dla samego siebie. Trzymanie w dłoni fragmentu porządnego metalu gwarantuje poczucie władzy. Daje poczucie łączności z ojcami, którzy zamiast tabletem, wojowali ostrymi jak, jakby nie patrzeć, brzytwa szablami.

Mało kto ze współczesnych panów zdaje sobie sprawę, do czego jest przydatny ałun. Ta substancja skutecznie tamuje krwotok. Balsamy dla kobiet można wywalić do kubła na śmieci. Męski mężczyzna czasem krwawi. I nie mdleje na widok krwistych plam na ostrzu brzytwy, a stosuje efektywne środki.

Woda kolońska powinna wonieć samczą energią. Tu nie powinno być kwiatków, ani żadnych cukierkowych odcieni. Woda kolońska to wyłączne uzupełnienie naturalnego zapachu, który posiada prawdziwy mężczyzna. Aromatu władzy, siły, testosteronu. Pora uświadomić skobieciałym facetom, co jest wizytówką męskości.


Author: S.S.
Source: facetaria.pl