Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Poranna oraz wieczorna pielęgnacja ciała w damskim i męskim wydaniu. Rzecz o najczęstszych przyzwyczajeniach Polaków

 • Posted on: 8 January 2022
 • By: addmean
Jesienne trendy FM GROUP
Author: FM GROUP
Source: FM GROUP
Wedle powszechnych opinii to kobiety przodują w nabywaniu, a nawet kolekcjonowaniu różnego rodzaju kosmetyków. Czterdziestolatki chętnie przeglądają zasoby internetu, by przekonać się, które kremy pod oczy, odżywki do włosów bądź płyny pod prysznic rekomendują ich imienniczki.

Czy warto zrobić zabieg odsysania tłuszczu? Na czym on polega? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

 • Posted on: 7 January 2022
 • By: addmean
brzuch
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Liposukcja może być doskonałą metodą, gdyż nie działają inne sposoby. Jeżeli więc masz dosyć swoich nadmiernie okrągłych bioder i zbyt dużej ilości tłuszczu na brzuchu, być może warto rozpatrzyć ten sposób? zanim jednak wydasz ogromne fundusze na ten zabieg, zbierz informacje czy rzeczywiście warto i jakie zagrożenia są z tym związane.

Nowe zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Co wybrać?

 • Posted on: 7 January 2022
 • By: addmean
gabinet kosmetyczny
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Każdy salon urodowy posiada pulę zabiegów urodowych, które są nieinwazyjne, ale równocześnie ich wpływy są wyraźnie widoczne i są bardzo efektywne przy dłuższym stosowaniu. Wiele z nich dobrze jest wykonywać według potrzeb naszej cery, ściśle z programem pielęgnacyjnym, ale dobrze jest też mieć na uwadze to, że komórki regenerują się co miesiąc i nie można przesadzać z ilością wykonywanych zabiegów i ingerencją w naskórek oraz głębsze partie skóry.

Kobiece sposoby na relaks w zaciszu domowym? Dlaczego kosmetyki są ważną częścią kuracji służącej odpoczynkowi?

 • Posted on: 7 January 2022
 • By: addmean
skóra - landszaft
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Każda kobieta, która chce zrelaksować się w swoim domu z reguły ma własną idealną wizję. Rzadko kiedy natomiast taka wizja nie obejmuje różnego rodzaju kosmetyków. Nie sposób tego zmienić, że kobiety kochają kosmetyki, co jest widoczne wszędzie.

Nowatorskie zabiegi estetyczne, czyli jak dbać o urodę.

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
Depilacja laserowa nóg
Author: Elite
Source: Elite
Każdy z nas pragnie prezentować się wspaniale. Posiadać piękną cerę, zadbane włosy i ogólnie pięknie wyglądać, a tym samym cudownie się czuć. Niektórzy mają to szczęście, iż natura obdarzyła ich z natury zdrowiem jak również urodą, jaka nie wymaga za wiele zabiegów upiększających. Jednakże są również tacy, którzy, żeby świetnie wyglądać, muszą stale stosować różne balsamy czy żele.

Studia kosmetologiczne - cudowny sposób na zdobycie atrakcyjnego fachu

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
po wizycie u kosmetyczki
Author: Mateus Lunardi Dutra
Source: http://www.flickr.com
Sporo osób zastanawia się obecnie nad doborem studiów wyższych. Nie jest to bez wątpienia proste, szczególnie, że kierunków studiów jest mnóstwo, nie mówiąc już o wielu różnorodnych uczelniach. Wobec tego wiele osób staje przed istotnie poważnym dylematem. Osoby takie nierzadko zadają sobie pytania, takie jak na przykład: jaki kierunek studiów wybrać, czy zdecydować się na studiowanie codzienne czy też zaoczne, czy robić studia w rodzinnym mieście a być może wybrać uczelnię która mieści się poza nim? To zaledwie kilka pytań, na jakie należałoby sobie odpowiedzieć.

Pages