Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Zastosowanie laserów w medycynie estetycznej – co powinno się wiedzieć, co jest ważne?

 • Posted on: 14 August 2018
 • By: addmean
Dermabrazja laserowa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Lasery są powszechnie stosowane, też w medycynie estetycznej. Wykorzystywane są zarówno w zaciszu domowym, jak i w gabinetach kosmetycznych czy klinikach. Na początku należy wspomnieć o urządzeniu, jakim jest laser Nd Yag. Stosuje się go do zamykania naczynek, które powstały w związku z licznymi przyczynami. Można go wykorzystywać w przypadku wszystkich partii.

Sposoby na problemy ze słabymi paznokciami. Co zrobić, by wzmocnić paznokcie? Które rady dobrze będzie wziąć sobie do serca?

 • Posted on: 10 August 2018
 • By: addmean
odzwierciedlenie - skóra
Author: Agência Brasil Fotografias
Source: http://www.flickr.com
Piękne i mocne paznokcie to coś do czego dąży sporo pań. Niestety, mimo ogromnych chęci nie zawsze prezentują się najlepiej. Co zrobić, aby paznokcie wyglądały pięknie?


Czasami pomóc może wzmocnienie płytki paznokcia.

Zabiegi laserowe mogą na różnoraki sposób wesprzeć nasze ciało

 • Posted on: 1 August 2018
 • By: addmean
kosmetyczka
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi laserowe pomogą nam zatroszczyć się o ciało

Nie ma znaczenia czy chcemy poddać się depilacji, pozbyć się cellulitu, czy może odnowić naszą skórę i spowodować, aby stała się ona bardziej jędrna. Jeśli zadecydujemy się na zabiegi laserowe, to mamy szansę stać się pewni, że zauważalna poprawa jakości naszego wyglądu okazuje się być na wyciągnięcie ręki i nie musimy robić nic więcej, niż wyrazić zgodę na taką pomoc.

Wielu ludzi cierpiących na defekty wzroku decyduje się na zabiegi operacyjne, które trwale rozwiązują problem

 • Posted on: 27 July 2018
 • By: addmean
korekta wzroku
Author: JZO
Source: JZO
W obecnych czasach odsetek ludzi noszących okulary przez wzgląd na przeróżne wady widzenia jest ogromnie wysoki i tak naprawdę cały czas wzrasta. Nie ulega wątpliwości, że spowodowane to jest przemianą trybu funkcjonowania i coraz nagminniej czynioną pracą przy notebooku.

Co zrobić z niechcianymi odciskami

 • Posted on: 23 July 2018
 • By: addmean
stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Każdy chciałby posiadać ładne stopy niczym z reklamy. Jednak wszyscy z nas są w stanie o nie zadbać. Oczywiście staramy się jak tylko możemy, ale nieprawidłowo dopasowane buty często sprawiają, że i tak nasze stopy nie wyglądają tak jakbyśmy chcieli. Nie wystarczy pumeks i kremy do stóp, trzeba pójść do kosmetyczki. Usuwanie modzeli w gabinecie daje totalną pewność, że uzyskamy wymarzony efekt. To znaczy nasze stopy staną się gładkie i piękne. Dobrze, więc rozejrzeć się, kto w naszej okolicy oferuje usuwanie modzeli i różnego typu niechcianych problemów na stopach.

Jak najlepiej wypoczywać? Pewnie masz swój ulubiony sposób. Zobacz, co proponujemy

 • Posted on: 19 July 2018
 • By: addmean
Maseczka, zabiegi kosmetyczne
Author: KLAPP
Source: KLAPP
Jaki istnieje najlepszy sposób na wypoczynek? Z pewnością znajdzie się dużo różnych sposobów, jak spędzić czas, by naładować życiodajne baterie. Każdy posiada swoje sprawdzone metody, jednak pewne formy wypoczynku nie ulegają wątpliwości, są stosowane przez nas wszystkich, gdyż oferują wymierne efekty. Takim czymś jest faktycznie relaks w pięknym miejscu.

Pages