Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Kiedy interesuje Cię plastyka warg sromowych bądź problematyka nietrzymania moczu warto rozważyć leczenie na Śląsku

 • Posted on: 30 March 2020
 • By: addmean
kobieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nasz świat ma swoje fundamenty w sprawach powierzchownych. Wszyscy muszą wyglądać zgodnie ze standardami pod groźbą uszczypliwych uwag ze strony otoczenia. Obserwujemy, że nawet młode dziewczynki rezygnują z dzieciństwa aby poczuć się atrakcyjnie malując się i robiąc wszystko by wyglądać jak piękna modelka z kolorowych czasopism.

Kosmetyki i przybory do golenia dla panów - sprawdź, co warto kupić

 • Posted on: 29 March 2020
 • By: addmean
krem do golenia
Author: scott feldstein
Source: http://www.flickr.com
Współczesny mężczyzna jest trochę inny aniżeli mężczyźni sprzed kilku dekad. Dzisiejszy mężczyzna rzeczywiście bardzo o siebie dba. Jednak nadal męską domeną jest ogólnych rytuał golenia się. Z tym kojarzymy najprawdziwsi mężczyzn. Mężczyźni dobrze wiedzą, jakie kosmetyki i przybory wybrać, by golenie było dla nich czymś przyjemnym. Oczywiście mężczyźni, którzy już od jakiegoś czasu się golą. Ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z goleniem i nie korzystają z rad swych ojców raczej nie przepadają za goleniem. Bo nieumiejętne golenie może powodować podrażnienia. Najczęściej mężczyźni wybierają krem do golenia kent.

Poranna oraz wieczorna pielęgnacja ciała w damskim i męskim wydaniu. Rzecz o najczęstszych przyzwyczajeniach Polaków

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
Jesienne trendy FM GROUP
Author: FM GROUP
Source: FM GROUP
Wedle powszechnych opinii to panie przodują w zamawianiu, a nawet kolekcjonowaniu różnych kosmetyków. Trzydziestolatki chętnie przeglądają internet, żeby dowiedzieć się, jakie żele do powiek, szampony do włosów bądź płyny pod prysznic polecają ich imienniczki.

Kosmetyki na miarę dzisiejszych możliwości - dowiedz się więcej o kosmetykach ekologicznych

 • Posted on: 28 March 2020
 • By: addmean
kosmetyki
Author: Moto "Club4AG" Miwa
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wracamy do ekologicznych metod zadbania o własne ciało. Próbujemy wybierać ekologiczne rozwiązania, które rzeczywiście mogą całkiem zmienić nasz wygląd. Oczywiście kosmetyki, które są dostępne na sklepowych półkach są tańsze i często szybciej otrzymujemy oczekiwany efekt. Jednak najczęściej jest również tak, że po odstawieniu konkretnego kosmetyku tracimy prawie natychmiast to, co zyskaliśmy. Dlatego tak istotne jest by wybierać bio kosmetyki.

XXI-wieczna medycyna estetyczna daje bardzo dużo możliwości paniom, które chcą dość szybko pozbyć się niedoskonałości urody

 • Posted on: 26 March 2020
 • By: addmean
medycyna estetyczna
Author: 123rf
Source: 123rf
Kobiety, które zaczynają karierę w mediach lub awansowały na wyższe stanowiska obligatoryjnie muszą zadbać o własną aparycję. Modne ubiory i piękna fryzura jednak nie zakamuflują niedoskonałości urody czy zbędnych kilogramów. Zbilansowana dieta, ćwiczenia na świeżym powietrzu, cotygodniowe wizyty na basenie, aż w końcu stosowanie różnych mikstur nie zawsze przynosi dobre efekty. A niektórym trzydziestolatkom wymienione kuracje zupełnie nie pomagają, a i niekiedy brakuje czasu na eksperymenty. A współczesna medycyna estetyczna nie ma absolutnie nic wspólnego z szarlatanerią, więc jej efektywność pozostaje nie do podważenia.

Pages