Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Możliwości nowoczesnej medycyny estetycznej pozwalają wielu osobom zwalczyć kompleksy

 • Posted on: 20 May 2019
 • By: addmean
kobieta
Author: Jan Fidler
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę wizerunek jest niesłychanie znaczący dla wielu ludzi. Poświęcamy dużo czasu, iżby mieć doskonałą fryzurę, filigranową figurę i atrakcyjne ubrania, bo to o nas świadczy, a każdy przecież chciałby wywoływać jak najlepsze pierwsze wrażenie. Nie można jednak ukryć, iż wiele felerów naszego wyglądu nie możemy zatrzeć ubraniem bądź makijażem. Wtenczas pojawia się wiele kompleksów, jakie nieraz hamują nas wewnętrznie przed nawiązywaniem chociażby kolejnych znajomości. Z pomocą w analogicznych sytuacjach przychodzi medycyna estetyczna i pozytywne działanie zabiegów, które świadczy. Coraz więcej ludzi śmiało decyduje się na zabiegi upiększające, bo wie, że dzięki nim poczuje się zdecydowanie lepiej.

Wielu ludzi cierpiących na defekty wzroku decyduje się na zabiegi operacyjne, które trwale rozwiązują problem

 • Posted on: 20 May 2019
 • By: addmean
korekta wzroku
Author: JZO
Source: JZO
Obecnie odsetek ludzi noszących okulary przez wzgląd na różne defekty wzroku jest ogromnie wysoki i w rzeczywistości ciągle wzrasta. Rzecz jasna wywołane to jest zmianą sposobu funkcjonowania i coraz to częściej występującą pracą przy laptopie.

Możliwości na poprawę swojego wyglądu, czyli co zrobić, aby polepszyć kondycję swojego ciała

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
kobieta, cera
Author: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Source: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Używanie różnych specyfików na zmarszczki lub masaże twarzy to tylko jedne z nielicznych metod na ulepszenie wyglądu i sprawności skóry. Obecnie lepiej jest stosować nowoczesne, bardziej skuteczne metody.

Które kosmetyki polecasz własnym znajomym?

 • Posted on: 15 May 2019
 • By: addmean
Makijaż z nowościami od Delia Cosmetics
Author: Delia
Source: Delia
Nasza skóra codziennie jest narażona na działanie wielu czynników. Powinniśmy ją jakoś chronić. Oczywiście nie jest to najprostsza sprawa, ale mamy marki, które są w stanie nam pomóc. Marka La Roche Posay to bardzo dobry sposób na to, by zadbać o cerę kompleksowo, oczyszczać ją i pielęgnować w fantastyczny sposób. Warto używać La Roche Posay podkłady, bo nie zatykają one porów, dzięki czemu nasza cera może spokojnie oddychać.

Pielęgnacja cery wrażliwej

 • Posted on: 14 May 2019
 • By: addmean
Dermabrazja laserowa w sam raz na jesień
Author: 123rf
Source: 123rf
Jeżeli chcemy mieć piękną cerę musimy trochę się postarać. Nie wystarczy umyć twarzy rano i wieczorem wodą. Chyba, że rzeczywiście mamy fenomenalne geny. Jednak prawda jest taka, że sporo osób ma wiele kłopotów z cerą. Pewne osoby posiadają rozszerzone pory, niektórzy mają wągry albo jakieś wypryski. A co dopiero, kiedy posiadamy wrażliwą cerę, wtedy dopiero trzeba odrobinę się nagimnastykować. Niezmiernie istotne, że pielęgnacja cery wrażliwej powinna opierać się na kilku krokach.

Pages