Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Dzisiejsze sposoby medycyny estetycznej są dla kobiet niesłychanie kuszące

 • Posted on: 16 November 2019
 • By: addmean
zabieg
Author: Royal Brand PR
Source: Royal Brand PR
Kobiety dziś niesłychanie skupiają się na własnym wyglądzie. Przykładają wszystkich wysiłków, by dzienne stylizacje były nieszablonowe, skóra nieskazitelna, a fryzura idealna. Dbałość o szczegóły powstaje w znacznym stopniu z ich natury i uzależniona jest dodatkowo dostępem do nowoczesnych trendów. Nie można jednakże ukryć, że na ten moment zabiegi upiększające są niezwykle lubiane i dla kobiet wydają się bardzo pomocne. Przystępność rozlicznego typu rozwiązań takich jak kuracja płynami czy zabiegi zmniejszające cellulit stanowi także o powodzeniu gabinetu. Im więcej nowoczesnych procedur tym chętniej klientki użytkują z usług. .

Temat na jaki na ten moment zwracają uwagę również i mężczyźni

 • Posted on: 15 November 2019
 • By: addmean
piękno
Author: 123rf
Source: 123rf
Nie tak całkiem dawno temu zagadnienie troszczenia się o swoją osobę i zachowania urody pojmowanej w szerokim znaczeniu był zagadnieniem, jakim nade wszystko interesowały się kobiety. Tymczasem, na przestrzeni ostatnich lat da się dostrzec, że okazał się to również obszar tematyczny na który na ten moment nakierowują atencję również i panowie.

W jaki sposób prawidłowo zadbać o własną urodę?

 • Posted on: 12 November 2019
 • By: addmean
twarz
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Duża część z nas dobrze wie, że nasz pociągający wygląd jest przez nas niezmiernie pożądany. Nasza fascynująca prezencja jest bowiem w stanie zaowocować wieloma profitami, nie tylko w życiu prywatnym, ale także coraz to częściej zawodowym. Utrzymanie dobrego wizerunku wymaga od nas jednak poświęcenia wymaganych nakładów pracy. Wyzwanie to na szczęście jest w dniu dzisiejszym stosunkowo proste, o ile oczywiście wykorzystamy do tego przydatne środki.

W jaki sposób przygotować się do kosmetycznych zabiegów laserowych, by ustrzec się od jakichkolwiek kłopotów zdrowotnych?

 • Posted on: 11 November 2019
 • By: addmean
depilacja
Source: pixabay
Laser to bardzo wszechstronne urządzenie. W czasie kosmetycznych zabiegów laserowych można odmłodzić jak również ujednolicić skórę. Nierzadko stosowany jest do depilowania, usuwania przebarwień, tatuaży jak też zamykania krwionośnych naczynek. Ze względu na swoje rewelacyjne właściwości powstała moda na korzystanie z takich laserowych zabiegów. Maszyny laserowe wydzielają specyficzne światło o zwartej i równo przyległej wiązce.

Jeśli spędzasz wczasy z dziećmi to już dzisiaj wybierz ośrodki wypoczynkowe nad morze, natomiast gdy pragniesz ciszy i spokoju to hotel spa będzie idealny

 • Posted on: 9 November 2019
 • By: addmean
w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Każda człowiek pragnie spędzić swój urlop w sposób niepowtarzalny i niezapomniany, w związku z czym organizowanie wakacji z reguły rozpoczyna się już kilka miesięcy wcześniej. Podczas organizacji wyjazdu newralgiczną rolę odgrywa właściwe wybranie miejsca noclegowego.

Męska depilacja zbędnych włosów – źródło konsternacji czy troska o higienę i wygląd

 • Posted on: 9 November 2019
 • By: addmean
skóra - powiększenie
Author: MEDIA WNET
Source: http://www.flickr.com
Od dłuższego czasu przedmiot depilacji przestał być zarezerwowany tylko dla pań. Coraz więcej panów postanawia usuwać swoje włosy z dbałości o higienę, atrakcyjny wygląd i zapach.

Pages