Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Własności oleju kokosowego

 • Posted on: 18 October 2018
 • By: addmean
Olej kokosowy
Author: Phu Thlnh Co
Source: https://www.flickr.com
Olejek kokosowy odnalazł użycie zarówno w kuchni, jak także w kosmetyce dzięki swoim cechom zdrowotnym i pielęgnacyjnym. Olej kokosowy jest dobrym środkiem na odchudzanie. Pozwala bowiem pozbyć się nadwagi (szczególnie tej brzusznej), ponieważ nie odkłada się w postaci zbędnego tłuszczu, lecz jest wykorzystywany do spalania kalorii. Sprawdź, jakie jeszcze właściwości ma olej kokosowy.

Sprawdzone metody przywracania widzenia

 • Posted on: 6 October 2018
 • By: addmean
wzrok
Author: JZO
Source: JZO
Jeśli mamy coraz większe problemy z widzeniem w chwili czytania i oglądania telewizji, a prowadzenie samochodu sprawia nam nie lada trudności – może to oznaczać, że cierpimy na zaćmę, innymi słowy częściowe lub całkowite zmętnienie soczewki oka.
Głównym symptomem zaćmy jest trwające etapami pogarszanie się ostrości widzenia. W ten sposób dochodzi do zmętnienia soczewki oka.

Jak wybrać najlepsze studio tatuażu? Czym kierować się przy wyborze, co jest najważniejsze?

 • Posted on: 27 September 2018
 • By: addmean
tatuaż - gwiazdka nad kostką
Author: Wilfredo Rodríguez
Source: http://www.flickr.com
Jeśli zdecydujemy się na tatuaż musimy pamiętać, że taka ozdoba będzie z nami do końca życia. Istotne jest więc, by zdecydować się na najlepszą osobą, która będzie wykonywała tatuaż. Najlepiej szukać prawdziwego artysty, który poza wykonaniem rysunku będzie w stanie coś poradzić, przekazać jakieś własne sugestie.

Duża popularność liposukcji w obecnych czasach

 • Posted on: 24 September 2018
 • By: addmean
ramiona
Author: ELITE
Source: ELITE
Liposukcja to ogromnie popularny zabieg, jaki polega na odsysaniu tłuszczu z wybranej części ciała. Na ogół liposukcję wykonuje się na brzuchu bądź udach, chociaż zabieg ten wolno wykonać też na takich obszarach ciała, jak piersi, plecy, boki, ramiona bądź podbródek. Liposukcja to zabieg słynny zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn, chociaż nie każdy może z niego skorzystać. Odsysanie tłuszczu jest dosyć skomplikowane, wykonane nieodpowiednio, przez nieobeznaną osobę, zdoła spowodować liczne poważne problemy ze zdrowiem.

Zalety używania bio kosmetyków ekologicznych.

 • Posted on: 23 September 2018
 • By: addmean
Kosmetyki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Ekologia zaczyna dotyczyć wielu dyscyplin w naszym życiu. Wszyscy najzwyczajniej w większym stopniu aniżeli w przeszłości są świadomi tego, że utrzymując styl życia w zgodzie z proekologicznymi zasadami będą zdrowsi i będą mogli pochwalić się wzorcową formą. Z tego względu też ekologia od jakiegoś czasu nieodłącznie wiąże się z branżą kosmetyczną.

Jak idealnie uformować swoją figurę, by wszystkich olśnić nowym wizerunkiem?

 • Posted on: 21 September 2018
 • By: addmean
Kobieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Aktualnie powstało mnóstwo różnych skutecznych metod na formowanie figury. Wszyscy fachowcy zalecają uprawianie sportu. Niestety ludzie ze sporą nadwagą osiągną w ten sposób obniżenie wagi lecz nie uniknie się rozciągniętej skóry. Właśnie dlatego pojawiła się liposukcja. Jest to zabieg kształtowania sylwetki, który nie tylko ogranicza zbiorniki tłuszczowe lecz pozwala równocześnie na wyrzeźbienie figury. Opłaca się zatem wybrać się na tego typu zabieg.

Pages