Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Jak odczuwać intensywniejsze zadowolenie z życia seksualnego? Oto zabieg, który jest w stanie wpłynąć na lepszą seksualną satysfakcję

 • Posted on: 14 January 2019
 • By: addmean
Rozmowa z lekarzem
Author: Ilmicrofono Oggiono
Source: http://www.flickr.com
Czy słyszałeś czym jest zastrzyk orgazmu? To pojęcie może być w różny sposób odbierane, lecz jeśli orgazm to na pewno będzie się kojarzyć z czymś przyjemnym. Faktycznie, ma to związek z czymś przyjemnym, lecz nie bezpośrednio.

Coraz to popularniejszy jest zabieg exilis, który realizują wielorakie salony kosmetyczne, świadczące także makijaż permanentny Wrocław

 • Posted on: 12 January 2019
 • By: addmean
Jak dbać o pędzle do makijażu?
Author: FM GROUP
Source: FM GROUP
W obecnych czasach modelowanie figury może dziać się nie jedynie za sprawą ostrych ćwiczeń a także diety. Coraz to częściej z wsparciem napływają chirurdzy plastyczni, którzy realizują profesjonalne zabiegi redukujące tkankę tłustą. Dzięki temu osoby, jakie z wielorakich powodów nie zdołają wyszczupleć w sposób naturalny, znajdują szansę na reformę swojego wyglądu za pomocą operacji. Chirurgia plastyczna jest w dzisiejszych czasach wyjątkowo dobrze rozwiniętą dyscypliną, w związku z tym pojawiające się ewentualności są dobrze przyjmowane w społeczeństwie.

Czy warto zrobić zabieg odsysania tłuszczu? Na czym on polega? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

 • Posted on: 18 December 2018
 • By: addmean
brzuch
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Zabieg liposukcji może być doskonałą metodą, ponieważ zawodzą pozostałe sposoby. Jeżeli więc miewasz dosyć swoich nadmiernie okrągłych bioder i za dużej ilości ttkanki tłuszczowej na brzuchu, być może warto wypróbować ten zabieg? zanim jednak przepuścisz niemałe fundusze na ten zabieg, dowiedz się czy faktycznie warto i jakie zagrożenia się z tym wiążą.

Które metody powinno się wykorzystać, by zgubić zbędne kilogramy?

 • Posted on: 14 December 2018
 • By: addmean
zabiegi odchudzające
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Każdy z nas szczególnie dobrze wie, że nasz osobisty wygląd to jeden z najistotniejszych czynników w ciągu całego naszego życia. To bowiem jak się przedstawiamy jest w stanie w szeregu przypadków wywrzeć wpływ na sporo sytuacji i to szczególnie w momentach, kiedy się zupełnie tego nie spodziewamy.

Zarost również może wyglądać elegancko, trzeba tylko właściwie go stylizować, a tym trudnią się dziś specjaliści

 • Posted on: 10 December 2018
 • By: addmean
stylizacja zarostu
Author: Sascha Wenninger
Source: http://www.flickr.com
Przez długi okres panowie gustowali w gładkich twarzach, ale dziś zarost znów powraca do łask. Wąsy i broda stają się modne, ale każdy mężczyzna, który się na zdecyduje, musi pamiętać, że aby prezentowały się estetycznie, trzeba je stylizować.

Pages