Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

 • Posted on: 19 January 2021
 • By: addmean
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Termin spa pochodzi od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak bez trudu można się domyśleć, określeniem tym można określić wszelkie zabiegi, które wykorzystują wyjątkową moc wody, czy specjalnego błota leczniczego czy alg morskich.

Pielęgnacja cery wrażliwej

 • Posted on: 18 January 2021
 • By: addmean
Dermabrazja laserowa w sam raz na jesień
Author: 123rf
Source: 123rf
Jeżeli chcemy posiadać ładną cerę trzeba trochę się postarać. Nie wystarczające stanie się umycie twarzy rano i wieczorem wodą. Chyba, że naprawdę posiadamy fenomenalne geny. Jednak rzeczywistość jest taka, że ogrom osób ma wiele kłopotów z cerą. Niektóre osoby mają rozszerzone pory, niektórzy mają wągry albo jakieś krosty. A co dopiero, kiedy posiadamy wrażliwą cerę, wtedy dopiero musimy nieźle się pomęczyć. Bardzo ważne, że pielęgnacja cery wrażliwej musi opierać się na paru sprawach.

Jak powinna przebiegać odpowiednia pielęgnacja skóry na twarzy?

 • Posted on: 7 January 2021
 • By: addmean
leki
Author: Marc Majcher
Source: http://www.flickr.com
cera twarzy jest szczególnie wrażliwa, dlatego też wymaga regularnej pielęgnacji. Nieodpowiednie warunki atmosferyczne, ale także szkodliwe warunki w domu mogą spowodować nie tylko nieprawidłowości, lecz i przesuszenie cery.

Sposoby na usunięcie cellulitu

 • Posted on: 6 January 2021
 • By: addmean
wizerunek - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com
Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach można dostrzec kobiety w coraz bardziej kusych ubraniach. Wiele kobiet ma jednak z tym spory problem. Jak wskazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli nagromadzającym się tłuszczem, który wygląda mało estetycznie.

Jakim sposobem wybrać wyborne i renomowane studio tatuażu w Szczecinie?

 • Posted on: 5 January 2021
 • By: addmean
Tatuaż
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Tatuaże i piercing cieszą się teraz coraz większą renomą, co ciekawe nie tylko ludzie młodzi robią sobie tatuaże, gdyż tatuaże zdołamy również dostrzec u osób starszych. Oczywiście w naszym społeczeństwie w dalszym ciągu tatuaże nie są w stu procentach powszechnie pochwalane, co bezsprzecznie jest niezwykle przykre, albowiem ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym, w tym tatuażach bądź piercingu, z pewnością nie jest stosowne, szczególnie, że o wartości człowieka nie świadczy jego wizerunek, ale serce.

Główne wyposażenie gabinetu oferującego pedicure bez wątpienia zwiera wysokiej jakości fotele pedicure, które wyraźnie ułatwiają pracę i są wyjątkowo komfortowe

 • Posted on: 5 January 2021
 • By: addmean
czarne paznokcie
Author: Ashley MacKinnon MacKinnon
Source: http://www.flickr.com
Moda na salony kosmetyczne nieustannie żyje. Powstają zatem coraz to nowsze lokale usługowe, w których można skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Wraz z rozrostem tej branży pojawia się rozległe zapotrzebowanie na sprzęt, który w tego typu profesji jest wymagany i jego stan świadczy o poziomie salonu.

Pages