Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Wspaniała metoda, jak poprawić swoją urodę. Całkowicie bezpiecznie i skutecznie, decydują się na nią kolejne osoby

 • Posted on: 25 March 2019
 • By: addmean
Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Za duża ilość tkanki tłuszczowej stanowi problem,który może być źródłem kompleksów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Takie osoby jednakże nie są bez wyjścia, gdyż medycyna estetyczna potrafi sobie poradzić z takimi problemami.

W jaki sposób przygotować się do kosmetycznych zabiegów laserowych, by ustrzec się od jakichkolwiek kłopotów zdrowotnych?

 • Posted on: 22 March 2019
 • By: addmean
depilacja
Source: pixabay
Laser to bardzo wszechstronne urządzenie. W chwili zabiegów robionych laserem można odmłodzić jak również wygładzić skórę. Często wykorzystywany jest do depilowania, pozbywania się przebarwień, tatuaży i uszczelniania naczynek krwionośnych. Z uwagi na swoje doskonałe własności nastała moda na korzystanie z takich laserowych zabiegów. Urządzenia laserowe wydzielają pewne światło o zwartej i równoległej wiązce.

W jaki sposób dbać o włosy? Co dodatkowo do standardowejoboeiązkowej pielęgnacji?

 • Posted on: 18 March 2019
 • By: addmean
fryzjer
Author: Mainstream
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o włosy to rzecz konieczna, jeśli chce się, żeby były ładne oraz w świetnej kondycji. Niestety, bez właściwej pielęgnacji nie możemy liczyć na to, że nasze włosy będą prezentowały się dobrze. Potrzebują one bowiem całkiem sporo uwagi. W jaki sposób dbać o nie, aby wyglądały doskonale?

Jak najlepiej wypoczywać? Pewnie masz swój ulubiony sposób. Zobacz, co proponujemy

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
Maseczka, zabiegi kosmetyczne
Author: KLAPP
Source: KLAPP
Jaki istnieje najbardziej sprawdzony sposób na relaks? Pewnie wynajdziesz dużo różnorodnych sposobów, jak spędzić czas, ażeby podładować życiodajne baterie. Każdy ma swój sposób, jednakże określone formy wypoczynku nie ulegają wątpliwości, są wykorzystywane przez nas wszystkich, bo oferują wymierne efekty. Tym czymś jest z pewnością relaks w cudownym miejscu.

Stylowa kobieta jest sama dla siebie wizytówką, gdyż to własnie wygląd często podkreśla nasze bogactwo wewnętrzne

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
blondynka z gładką cerą
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wszystkie panie, które chcą się podobać samym sobie oraz ludziom, na co dzień ich otaczającym, a zatem mężom, koleżankom i kolegom z pracy, czy też znajomym z sąsiedztwa, muszą dbać o własny wygląd, zgodnie z sentencją, że diament nieoszlifowany nigdy cieszy tak samo oczu, jak oszlifowany. Każdorazowa pielęgnacja opiera się na kilkuetapowej ścieżce w osiągnięciu perfekcji i tak makijaż krok po kroju koryguje lekkie niedociągnięcia i wyjawia światu zdumiewające piękno, które nie obce jet każdej kobiecie.

Sposoby na problemy ze słabymi paznokciami. Co zrobić, by wzmocnić paznokcie? Które rady dobrze będzie wziąć sobie do serca?

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
odzwierciedlenie - skóra
Author: Agência Brasil Fotografias
Source: http://www.flickr.com
Ładne oraz zadbane paznokcie są często marzeniem wielu pań. Niestety, pomimo szczerych chęci nie zawsze prezentują się najlepiej. Co uczynić, aby paznokcie prezentowały się ładnie?


Czasami pomaga wzmocnienie płytki paznokcia.

Własności oleju kokosowego

 • Posted on: 12 February 2019
 • By: addmean
Olej kokosowy
Author: Phu Thlnh Co
Source: https://www.flickr.com
Olejek kokosowy odnalazł zastosowanie zarówno w kuchni, jak też w kosmetyce dzięki swoim właściwościom uzdrawiającym a także pielęgnacyjnym. Paradoksalnie olej kokosowy jest najlepszym środkiem na odchudzanie. Pozwala bowiem pozbyć się nadwagi (zwłaszcza tej brzusznej), gdyż nie odkłada się w postaci zbędnego tłuszczyku, lecz jest wykorzystywany do spalania kalorii. Sprawdź, jakie jeszcze własności ma olej kokosowy.

Pages