Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Jak idealnie uformować swoją figurę, by wszystkich olśnić nowym wizerunkiem?

 • Posted on: 6 March 2021
 • By: addmean
Kobieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obecnie powstało dużo przeróżnych skutecznych sposobów na kształtowanie figury. Wszyscy fachowcy zalecają uprawianie sportu. Jednak ludzie ze znaczną nadwagą zyskają tym sposobem redukcję wagi lecz nie uniknie się rozciągniętej skóry. Właśnie dlatego pojawiła się liposukcja. Jest to skuteczny zabieg kształtowania sylwetki, który nie tylko pomniejsza zbiorniki tłuszczowe lecz pozwala jednocześnie na wyrzeźbienie figury. Warto więc zdecydować się na taki zabieg.

Wspaniała metoda, jak poprawić swoją urodę. Całkowicie bezpiecznie i skutecznie, decydują się na nią kolejne osoby

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
Medycyna estetyczna coraz bardziej popularna
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Za duża ilość tkanki tłuszczowej stanowi problem,który może być źródłem kompleksów zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Takie osoby nie zostają pozostawione na pastwę losu, gdyż medycyna estetyczna potrafi sobie poradzić z takimi problemami.

Jak powinna przebiegać odpowiednia pielęgnacja skóry na twarzy?

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
leki
Author: Marc Majcher
Source: http://www.flickr.com
Skóra na twarzy jest wyjątkowo czuła, dlatego wymaga cyklicznej kosmetyki. Nieprzychylne uwarunkowania pogodowe, lecz także niekorzystne czynniki w domu mogą powodować nie tylko nieprawidłowości, ale i przesuszenie skóry.

Główne wyposażenie gabinetu oferującego pedicure bez wątpienia zwiera wysokiej jakości fotele pedicure, które wyraźnie ułatwiają pracę i są wyjątkowo komfortowe

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
czarne paznokcie
Author: Ashley MacKinnon MacKinnon
Source: http://www.flickr.com
Moda na salony kosmetyczne nieprzerwanie żyje. Powstają zatem coraz nowsze lokale usługowe, w których można skorzystać z profesjonalnych zabiegów ochronnych i upiększających. Wraz z rozwojem tej specjalności widoczne jest duże zapotrzebowanie na sprzęt, który w tego typu profesji jest niezbędny i jego stan świadczy o poziomie salonu.

Jednym ze sposobów na ulepszenie stanu cery jest fotoodmładzanie laserowe, nie raz wykonywane po usunięciu tatuażu

 • Posted on: 25 February 2021
 • By: addmean
Tatuaż
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wielu ludzi za młodu decyduje się na tatuaże, których w dalszym czasie żałują oraz poszukują metod na ich przerobienie lub usunięcie. To też tyczy się piercingu, który nie jest korzystnie akceptowany w wielu miejscach. Ludzie przeważnie postanawiają na usunięcie tatuażu przez wzgląd na chęć przyjęcia się do pracy w miejscu, w którym nie są one akceptowane.

Pages