Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

uroda i kosmetyki

Jesteś kobietą i pragniesz być piękna pod każdym względem – dowiedz się, co możesz zrobić, by poczuć się szczególną

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Kobieta
Author: ELITE
Source: ELITE
Dzisiaj każda dziewczyna podąża ku ideału. Łaknie być przepiękna, nieskazitelna. Moda na zabiegi upiększające, która przyszła do RP ze Stanów Zjednoczonych, sprawiła, że w klinikach oferujących takie usługi zjawiły się tłumy. Czy warto to robić?

Każda z nas może być piękna, czyli siła medycyny estetycznej

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
szczupła sylwetka
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Nie ma pani, której nie zależałoby na własnym wyglądzie. Każda kobieta chce być piękna i chce wzbudzać zachwyt w mężczyznach. Niestety, upływający czas, błędy żywieniowe, stres – wszystko to sprawia, że kobieca uroda pozostawia wiele do życzenia. Na szczęście dzisiaj kobiety otrzymały do dyspozycji medycynę i dermatologię estetyczną – działy medycyny, które służą damskiemu pięknu.

Jeśli spędzasz wczasy z dziećmi to już dzisiaj wybierz ośrodki wypoczynkowe nad morze, natomiast gdy pragniesz ciszy i spokoju to hotel spa będzie idealny

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Każda człowiek pragnie spędzić swój wyjazd w sposób niezwykły i niezapomniany, przez co planowanie wakacji w większości wypadków rozpoczyna się już parę tygodni wcześniej. W trakcie organizacji wyjazdu newralgiczną rolę odgrywa właściwe wybranie miejsca noclegowego.

W jaki sposób dbać o włosy? Co dodatkowo do standardowejoboeiązkowej pielęgnacji?

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
fryzjer
Author: Mainstream
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o włosy to konieczność, jeżeli chce się, aby były ładne jak również w dobrej kondycji. Niestety, bez właściwej pielęgnacji nie możemy liczyć na to, że nasze włosy będą wyglądały dobrze. Potrzebują one bowiem całkiem sporo uwagi. W jaki sposób dbać o nie, aby wyglądały nienagannie?

Mezoterapia dynamiczny, szybki i dokładny zabieg, jaki znakomicie ujędrnia oraz zwilża skórę

 • Posted on: 21 December 2019
 • By: addmean
skóra
Author: Earthnicity Minerals
Source: Earthnicity Minerals
Jeśli skóra jest pozbawiona sprężystości, jędrności albo jest odwodniona to warto udać się na zabiegi mezoterapii igłowej. Umożliwia on przywrócić ciału śliczny i zdrowy wygląd. Zabieg regeneracji skóry jest cieszący się popularnością i skuteczny. Zabieg cechuje całkowita bezbolesność i bezzwłoczna skuteczność. Wykonywane są przez lekarza medycyny estetycznej, natomiast zamierzeniem jest przywrócenie cerze witalności i świeżego wyglądu.

Pages