Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

drogeria

Kosmetyki na miarę dzisiejszych możliwości - dowiedz się więcej o kosmetykach ekologicznych

  • Posted on: 29 December 2022
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Moto "Club4AG" Miwa
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach powracamy do ekologicznych metod zadbania o własne ciało. Próbujemy wybierać ekologiczne rozwiązania, które faktycznie są w stanie zupełnie zmienić nasz wygląd. Oczywiście kosmetyki, które są dostępne na sklepowych półkach są tańsze i często szybciej uzyskamy satysfakcjonujący nas rezultat. Jednak bardzo często jest również tak, że gdy odstawimy konkretny kosmetyk tracimy od razu to, co zyskaliśmy. Z tego powodu tak ważne jest żeby wybierać bio kosmetyki.

W jaki sposób zapewnić sobie wspaniałą kąpiel o walorach aromatycznych?

  • Posted on: 30 November 2022
  • By: addmean
kąpiel w wannie
Author: iStock
Source: iStock
Na pewno wiele kobiet marzy o tym, by po pracy oddać się beztroskiej kąpieli. W tym celu nie należy tylko zanurzyć się w ciepłej wodzie – warto bowiem zatroszczyć się o dodatkową „oprawę” wodnego wypoczynku w postaci specjalnie dostosowanych środków relaksacyjnych. Współcześnie w sklepach kosmetycznych czeka na nas naprawdę szeroki wybór takich preparatów, i dlatego każdy odszuka dla siebie ciekawą propozycję.

Kosmetyki ekologiczne będą świetne dla skóry

  • Posted on: 17 November 2022
  • By: addmean
kosmetyki ekologiczne
Source: pixabay.com
Czy zaznaczymy które ekologiczne produkty możemy zakupić?
Coraz znaczniejszy nacisk nakłada się obecnie na ekologię oraz na to, żeby jak najlepiej dbać o nasze środowisko. Z tego powodu właśnie tak istotne okazuje się być to, żeby rzetelnie się namyślić, czy my samodzielnie wykonamy wszystko, żeby mieć sposobność zaznaczyć, że funkcjonujemy ekologicznie i czy korzystamy z wszystkich proponowanych produktów, które oferowane okazują się być nam w tej kategorii.

Najnowocześniejsze kosmetyki do pielęgnacji skóry lub włosów

  • Posted on: 26 January 2022
  • By: addmean
zadbana skóra twarzy
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Polacy coraz częściej kupują profesjonalne specyfiki, w trosce o zachowanie piękna swojej skóry czy włosów. Niektóre z nich są faktycznie efektywne, pomagając w zwalczeniu konkretnych kłopotów dermatologicznych. Warto zaznajomić się z najlepszymi markami i wybrać dla siebie właściwe propozycje.