Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zmarszczki

Ciekawe wskazówki dla panów odnośnie kosmetyków

 • Posted on: 5 January 2023
 • By: addmean
męskie kosmetyki
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Nasza skóra jest bardzo delikatna, niezwykle łatwo można ją przesuszyć lub podrażnić, dlatego zawsze trzeba wybierać kremy właściwie do typu własnej cery oraz jeszcze dodatkowo warto kupować te najcudowniejsze, jakie są przedstawiane na rynku. Należy tutaj zainwestować, bo przez to będziemy mogli przez wiele lat cieszyć się ze młodego wyglądu i z jędrnej skóry.

Nowoczesne urządzenia i sprzęty, o jakich większość z nas nigdy nie usłyszy.

 • Posted on: 29 December 2022
 • By: addmean
zabieg kosmetyczny
Source: foter.com
Nowoczesna technika może zadziwić bardzo dużą liczbą oryginalnych urządzeń i maszyn. O dużej ich części wielu z nas nawet dostanie okazji, aby usłyszeć, bo albo wykorzystuje się je w zakładach przemysłowych, albo w jakiś specjalistycznych zastosowania. Do tej ostatniej grupy zalicza się na przykład laser co2, który jest ulubionym narzędziem kosmetologów.

Jeżeli dręczą Cię problemy skórne, to nie wahaj się więcej czasu, tylko już w tej chwili zdecyduje się na mezoterapię kwasem hialuronowym, a od razu poczujesz się lepiej

 • Posted on: 29 December 2022
 • By: addmean
dermatolog
Author: kellinahandbasket
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie każda osoba chce wyglądać atrakcyjnie i zniewalająco przez całe życie. Wiadomym jest, iż wraz z wiekiem pojawiają się niedoskonałości, które zawadzają kobietom, które pragnęłaby zatrzymać pełną witalność do końca życia.

Warto dbać o urodę w każdym wieku - sprawdź sposoby na młodą i piękną skórę

 • Posted on: 10 June 2022
 • By: addmean
krem
Author: Sylveco
Source: Sylveco
Uroda jest czymś bardzo istotnym dla właściwie chyba każdej kobiety i to niezależnie od wieku. Stąd też też panie często wydają na kosmetyki wiele pieniędzy, inwestują też w wizyty u kosmetyczki, fryzjera czy też na siłowni, zajęciach fitness, basenie. Wszystko to robią po to, żeby wciąż się udoskonalać i wciąż czuć się ze sobą jak najlepiej. Czasem zaczyna to przybierać kształt niemalże uzależnienia. Na ogół każda ma jakiś ”defekt” swojego ciała, nad którym w szczególności pracuje, który szczególnie spędza jej sen z powiek. Niekiedy jest to cera, innym razem włosy czy figura.

Nowe zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Co wybrać?

 • Posted on: 15 April 2022
 • By: addmean
gabinet kosmetyczny
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden gabinet kosmetyczny posiada pulę zabiegów urodowych, które są nieinwazyjne, lecz ich wpływy są zauważalne i są dosyć skuteczne przy długotrwałym stosowaniu. Dużo z nich warto robić według potrzeb naszej skóry, ściśle z programem pielęgnacyjnym, lecz dobrze jest też mieć w pamięci fakt, że komórki odbudowują się co 28 dni i nie należy przesadzać z ilością i częstotliwością wykonywanych zabiegów i oddziaływania na naskórek oraz głębsze partie skóry.

Jeśli tylko pragniesz czuć się odmłodzona, udaj się na specjalistyczny zabieg upiększający

 • Posted on: 19 February 2022
 • By: addmean
Linie marionetki na twarzy
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nowoczesna medycyna estetyczna może zaproponować kobietom i mężczyznom liczne zabiegi odmładzające, jakich celem staje się powstrzymywanie upływającego czasu. Na chwilę obecną bardzo duży nacisk kładzie się na to, aby usuwać oznaki starzenia, wyglądać ładnie oraz modnie. Decydując się na zabieg w luksusowym salonie kosmetycznym, ma się szansę doskonale wpływać nie tylko na swoją urodę, lecz także na nastrój i poczucie własnej wartości.