Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zmarszczki

Warto dbać o urodę w każdym wieku - sprawdź sposoby na młodą i piękną skórę

  • Posted on: 10 June 2022
  • By: addmean
krem
Author: Sylveco
Source: Sylveco
Uroda jest czymś bardzo istotnym dla właściwie chyba każdej kobiety i to niezależnie od wieku. Stąd też też panie często wydają na kosmetyki wiele pieniędzy, inwestują też w wizyty u kosmetyczki, fryzjera czy też na siłowni, zajęciach fitness, basenie. Wszystko to robią po to, żeby wciąż się udoskonalać i wciąż czuć się ze sobą jak najlepiej. Czasem zaczyna to przybierać kształt niemalże uzależnienia. Na ogół każda ma jakiś ”defekt” swojego ciała, nad którym w szczególności pracuje, który szczególnie spędza jej sen z powiek. Niekiedy jest to cera, innym razem włosy czy figura.

Ciekawe wskazówki dla panów odnośnie kosmetyków

  • Posted on: 8 June 2022
  • By: addmean
męskie kosmetyki
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Nasza skóra jest naprawdę wrażliwa, naprawdę prosto można ją przesuszyć albo zadrapać, dlatego zawsze musimy dobierać żele odpowiednio do rodzaju własnej cery i jeszcze na dodatek trzeba brać te najwspanialsze, jakie są proponowane na rynku. Należy tu inwestować, bo dzięki temu będziemy mogli przez wiele lat radować się ze wspaniałego wyglądu czy z elastycznej skóry.

Nowe zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Co wybrać?

  • Posted on: 15 April 2022
  • By: addmean
gabinet kosmetyczny
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Każdy jeden gabinet kosmetyczny posiada pulę zabiegów urodowych, które są nieinwazyjne, lecz ich wpływy są zauważalne i są dosyć skuteczne przy długotrwałym stosowaniu. Dużo z nich warto robić według potrzeb naszej skóry, ściśle z programem pielęgnacyjnym, lecz dobrze jest też mieć w pamięci fakt, że komórki odbudowują się co 28 dni i nie należy przesadzać z ilością i częstotliwością wykonywanych zabiegów i oddziaływania na naskórek oraz głębsze partie skóry.

Jeśli tylko pragniesz czuć się odmłodzona, udaj się na specjalistyczny zabieg upiększający

  • Posted on: 19 February 2022
  • By: addmean
Linie marionetki na twarzy
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nowoczesna medycyna estetyczna może zaproponować kobietom i mężczyznom liczne zabiegi odmładzające, jakich celem staje się powstrzymywanie upływającego czasu. Na chwilę obecną bardzo duży nacisk kładzie się na to, aby usuwać oznaki starzenia, wyglądać ładnie oraz modnie. Decydując się na zabieg w luksusowym salonie kosmetycznym, ma się szansę doskonale wpływać nie tylko na swoją urodę, lecz także na nastrój i poczucie własnej wartości.