Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zmarszczki

Nowe zabiegi w gabinetach kosmetycznych. Co wybrać?

  • Posted on: 16 December 2020
  • By: addmean
gabinet kosmetyczny
Author: Daniel Lobo
Source: http://www.flickr.com
Każdy kolejny salon urodowy oferuje wybór zabiegów urodowych, które są nieinwazyjne, ale równocześnie ich wpływy są widoczne gołym okiem i są dosyć efektywne przy dłuższym stosowaniu. Dużo z nich warto wykonywać zgodnie z potrzebami cery, zgodnie z programem pielęgnacyjnym, ale warto też mieć w pamięci fakt, iż komórki skóry regenerują się co miesiąc i nie powinno się przesadzać z ilością wykonywanych zabiegów i oddziaływania na naskórek oraz głębsze partie skóry.

Warto dbać o urodę w każdym wieku - sprawdź sposoby na młodą i piękną skórę

  • Posted on: 13 February 2020
  • By: addmean
krem
Author: Sylveco
Source: Sylveco
Uroda jest czymś bardzo istotnym dla w zasadzie każdej kobiety i to bez względu na wiek. Stąd też też panie często wydają na kosmetyki wiele pieniędzy, inwestują też w spotkania u kosmetyczki, fryzjera bądź na siłowni, zajęciach fitness, basenie. Wszystko to po to, żeby stale się udoskonalać i wciąż czuć się ze sobą jak najlepiej. Nierzadko może to wyglądać nawet na uzależnienie. Zazwyczaj każda ma jakiś ”defekt” swojego ciała, nad którym w szczególności pracuje, który szczególnie spędza jej sen z powiek. Niekiedy jest to cera, innym razem włosy czy figura.

Ciekawe wskazówki dla panów odnośnie kosmetyków

  • Posted on: 5 November 2019
  • By: addmean
męskie kosmetyki
Author: East Midtown
Source: http://www.flickr.com
Nasza cera jest naprawdę delikatna, niezwykle łatwo można ją przesuszyć lub podrażnić, dlatego ciągle musimy wybierać żele właściwie do rodzaju swojej cery i jeszcze na dodatek trzeba kupować te najwspanialsze, jakie są przedstawiane na rynku. Trzeba tutaj inwestować, bo dzięki temu będziemy mogli przez długie lata cieszyć się ze młodego wyglądu i z gładkiej skóry.

Jeśli tylko pragniesz czuć się odmłodzona, udaj się na specjalistyczny zabieg upiększający

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Linie marionetki na twarzy
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Współczesna medycyna estetyczna ma możliwość zaoferować osobom obojga płci różne zabiegi upiększające, którym zadaniem bywa zatrzymanie upływającego czasu. W obecnych czasach bardzo wielki nacisk kładzie się na to, żeby niwelować oznaki upływającego czasu, prezentować się ładnie i elegancko. Ważąc się na wizytę w ekskluzywnym salonie kosmetycznym, można doskonale wpłynąć nie tylko na własną urodę, ale także na samopoczucie i poczucie swojej wartości.