Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

wygląd

Możliwości nowoczesnej medycyny estetycznej pozwalają wielu osobom zwalczyć kompleksy

 • Posted on: 5 August 2019
 • By: addmean
kobieta
Author: Jan Fidler
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie wizerunek jest szalenie znaczący dla wielu osób. Przeznaczamy sporo czasu, żeby mieć idealną fryzurę, smukłą figurę i interesujące ubrania, bo to o nas świadczy, a każdy przecież pragnie sprawiać jak najlepsze pierwsze wrażenie. Nie da się natomiast ukryć, iż wiele mankamentów naszego wyglądu nie możemy zatrzeć przyodzianiem czy też makijażem. Wówczas pojawia się mnóstwo kompleksów, jakie niekiedy powstrzymują nas wewnętrznie przed nawiązywaniem chociażby nowych znajomości. Z wsparciem w takich sytuacjach przychodzi chirurgia estetyczna i pozytywne działanie zabiegów, jakie oferuje. Coraz więcej ludzi zdecydowanie stawia na zabiegi upiększające, bo wie, że dzięki nim poczuje się o wiele lepiej.

Co musi się pojawić w najlepszej kosmetyczce?

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
kosmetyki do makijażu
Author: Zejneb Abdul Rahman
Source: http://www.flickr.com
W każdej podręcznej kosmetyczce nie powinno zabraknąć najbardziej potrzebnych preparatów, bez jakich nie może obejść się żadna dziewczyna. Powinny się tam znaleźć zatem wszystkie potrzebne kosmetyki do makijażu jak również środki do higieny. Zobaczmy zatem co warto mieć w swoim kuferku.

Stylowa kobieta jest sama dla siebie wizytówką, gdyż to własnie wygląd często podkreśla nasze bogactwo wewnętrzne

 • Posted on: 11 March 2019
 • By: addmean
blondynka z gładką cerą
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wszystkie panie, które chcą się podobać samym sobie oraz ludziom, na co dzień ich otaczającym, a zatem mężom, koleżankom i kolegom z pracy, czy też znajomym z sąsiedztwa, muszą dbać o własny wygląd, zgodnie z sentencją, że diament nieoszlifowany nigdy cieszy tak samo oczu, jak oszlifowany. Każdorazowa pielęgnacja opiera się na kilkuetapowej ścieżce w osiągnięciu perfekcji i tak makijaż krok po kroju koryguje lekkie niedociągnięcia i wyjawia światu zdumiewające piękno, które nie obce jet każdej kobiecie.

Dzisiaj już nie wyobrażamy sobie codziennego życia bez wykorzystywania kosmetyków, a tych z kolei bywa coraz więcej w sklepach

 • Posted on: 5 February 2019
 • By: addmean
kosmetyki dla mężczyzny
Author: INCITE researchers
Source: http://www.flickr.com
Przemysł kosmetyczny przynosi wytwórcom coraz więcej korzyści materialnych. A to za sprawą promowanej teraz mody, która przykazuje, aby wyglądać młodo i pięknie. Kogo nie stać na ekskluzywne zabiegi kosmetyczne (np. botoks), zakupi w zamian specjalny krem do usuwania zmarszczek na obliczu, a nawet na dekolcie. Bądź co bądź, już od młodości uczy się małe dziewczynki i małych chłopców, że istnieje dużo kosmetyków, których należy używać codziennie. Są one zróżnicowane pod względem cenowym i przeznaczenia, lecz nie tylko.

Poszukujesz sposobu na poprawę własnego wyglądu? Przeglądnij oferty salonów kosmetycznych

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
salon kosmetyczny
Author: hair & nail concept
Source: hair & nail concept
Współcześnie wygląd jest czymś, na co kładziemy niezwykle sporą uwagę i przeznaczamy mu dużo czasu. W szczególności tyczy się to kobiet, którym ogromnie zależy na tym, aby ładnie się prezentować i zostać dobrze przyjmowanym w oczach innych. Nie da się ukryć, że współcześnie mamy niesłychanie dużo alternatyw, żeby poprawić mankamenty naszego wyglądu. Rzecz jasna najlepsze dla naszej skóry są wszelakie sposoby naturalne, które nie wymagają wykorzystania silnych kosmetyków czy zabiegów bardzo ingerujących w naszą skórę. Coraz więcej jednak usług salonów urody ma na uwadze tą potrzebę a także wymienia w swej ofercie zabiegi wykorzystujące naturalne preparaty. Należałoby zatem zainteresować się tą opcją.

Farby do włosów, jakie dodają im połysku i piękna - genialne dla każdej kobiety

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
szczoteczka
Source: pixabay.com
wygląd jest niezwykle znaczący dla współczesnych osób i zwracamy na niego nadzwyczaj dużą atencję. Nie ulega wątpliwości, że w największym stopniu skupiamy się na nas samych, ponieważ zależy nam, aby wywoływać dobre, pierwsze odczucie na napotkanych osobach.

Pages