Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

wygląd

Jak efektywnie usunąć niedoskonałości związane ze starzeniem się skóry?

 • Posted on: 13 December 2020
 • By: addmean
twarz
Source: pixabay
Powszechnie wiadomo, że nasz prywatny wygląd to wyjątkowo istotna część naszej codzienności. Mimo że mawia się, że to nie szata upiększa człowieka, to tymczasem nasza atrakcyjna prezentacja będzie potrafiła wywrzeć pozytywny wpływ na proces wielu spraw. W związku z takim stanem rzeczy wykonujemy rozległe wysiłki, aby we wszelkich możliwych momentach prezentować się atrakcyjnie. Zrealizowanie jednak takiego postulatu w praktyce nie jest łatwe.

Co musi się pojawić w najlepszej kosmetyczce?

 • Posted on: 3 December 2020
 • By: addmean
kosmetyki do makijażu
Author: Zejneb Abdul Rahman
Source: http://www.flickr.com
W każdej podręcznej kosmetyczce nie powinno zabraknąć podstawowych preparatów, bez jakich nie może zacząć dnia się żadna dziewczyna. Muszą się tam pojawić zatem wszystkie potrzebne kosmetyki do makijażu jak również środki higieniczne. Zobaczmy więc co należy mieć w swoim kuferku.

Jak właściwie zadbać o swoją cerę?

 • Posted on: 9 October 2020
 • By: addmean
zdrowa cera
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że nasz osobisty wygląd to jeden z bardzo ważnych aspektów. Jest on w stanie przyczyniać się na wiele naszych codziennych aspektów, w szeregu przypadków dodatkowo tych, z jakich kompletnie nie zdajemy sobie znaczenia. O takim stanie rzeczy wiedzą bardzo dobrze również kobiety i mężczyźni, jacy ze swojej strony zwracają coraz bardziej zauważalną uwagę na własny wygląd.

Farby do włosów, jakie dodają im połysku i piękna - genialne dla każdej kobiety

 • Posted on: 15 August 2020
 • By: addmean
szczoteczka
Source: pixabay.com
Wizerunek jest niezmiernie istotny dla współczesnych osób i zwracamy na niego niezmiernie dużą uwagę. Nie ulega wątpliwości, że w największym stopniu koncentrujemy się na nas samych, bo zależy nam, by wywoływać dobre, pierwsze wrażenie na napotkanych osobach.

Możliwości nowoczesnej medycyny estetycznej pozwalają wielu osobom zwalczyć kompleksy

 • Posted on: 13 July 2020
 • By: addmean
kobieta
Author: Jan Fidler
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach wygląd jest niezwykle ważny dla wielu osób. Poświęcamy dużo czasu, żeby mieć doskonałą fryzurę, filigranową figurę i przyciągające ubrania, bo to o nas świadczy, a każdy przecież chciałby wywoływać jak najlepsze pierwsze wrażenie. Nie można jednak ukryć, że gro mankamentów naszego wyglądu nie zdołamy zamazać przyodzianiem czy też makijażem. Wówczas pokazuje się sporo kompleksów, jakie nawet blokują nas wewnętrznie przed nawiązywaniem chociażby nowych znajomości. Z pomocą w tego typu sytuacjach przychodzi chirurgia estetyczna i pożądane działanie zabiegów, które proponuje. Coraz więcej osób bez skrępowania decyduje się na zabiegi upiększające, bowiem wie, że dzięki nim poczuje się dużo korzystniej.

Dzisiaj już nie wyobrażamy sobie codziennego życia bez wykorzystywania kosmetyków, a tych z kolei bywa coraz więcej w sklepach

 • Posted on: 10 February 2020
 • By: addmean
kosmetyki dla mężczyzny
Author: INCITE researchers
Source: http://www.flickr.com
Przemysł kosmetyczny przynosi wytwórcom coraz więcej zysków. A to za sprawą proklamowanej współcześnie mody, która nakazuje, aby wyglądać młodo oraz atrakcyjnie. Kogo nie stać na kosztowne kuracje kosmetyczne (np. botoks), kupi w zastępstwie specjalny krem do wygładzania zmarszczek na twarzy, a nawet na dekolcie. Bądź co bądź, już od dzieciństwa uczy się kilkuletnie dziewczynki i małych chłopczyków, że istnieje dużo kosmetyków, których należy używać każdego dnia. Bywają one zróżnicowane pod względem cenowym i przeznaczenia, lecz nie tylko.

W jaki sposób skutecznie wykluczyć zmarszczki z powierzchni naszej twarzy?

 • Posted on: 10 December 2019
 • By: addmean
dobry krem pod oczy przeciwzmarszczkowy
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
Nie od dziś wiadomo, że zatrzymanie modnego wyglądu naszego ciała jest przez nas bardzo pożądane. Nasz wizerunek jest w stanie zaprocentować w wielu życiowych sytuacjach. W związku z takim stanem spraw podejmujemy z naszej strony rozległe wysiłki, aby w podobny sposób w miejscu naszej pracy, jak i domu móc prawidłowo się prezentować.

Pages