Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

ciało

Co zrobić z niechcianymi odciskami

 • Posted on: 9 January 2023
 • By: addmean
stopy
Author: Lioven
Source: Lioven
Wszyscy chcielibyśmy mieć ładne stopy niczym z reklamy. Ale wszyscy z nas są w stanie o nie zadbać. Wiadomo,że staramy się bardzo, ale nieprawidłowo dopasowane buty często prowadzą do tego, że i tak nasze stopy nie wyglądają tak jak nam się marzy. Nie wystarczy pumeks i kremy do stóp, trzeba iść do kosmetyczki. Usuwanie modzeli w gabinecie daje totalną pewność, że uzyskamy upragniony efekt. Co oznacza, że nasze stopy będą gładkie i piękne. Dobrze, więc rozejrzeć się, kto w naszej okolicy zajmuje się usuwaniem modzeli i różnych niechcianych problemów na stopach.

Dobrej klasy wyposażenie salonów urody - oddziaływanie na jakość zabiegów i zadowolenie klientek

 • Posted on: 2 December 2022
 • By: addmean
kosmetyczka w trakcie wykonywania manicure
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com
Wykorzystywanie z usług zakładów kosmetycznych jest dla dzisiejszych pań niezmiernie istotną opcją. Ulepszenie pewnych felerów wyglądu bądź cofanie oznak starzenia się ry to jedne z ważniejszych dla pań opcji, z których entuzjastycznie wykorzystują.

Dowiadujemy się: co powinien mieć dobry salon kosmetyczny?co powinno znajdować się na jego wyposażeniu?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Systemy hydromasażu do wanien i basenów marki Duravit
Author: Duravit
Source: Duravit
Prawidłowo działający i solidnie wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, gdzie przedstawicielki płci pięknej mogą nanieść lakier na paznokcie i wykonać makijaż. Duże, dobrze funkcjonujące salony udostępniają bogatą ofertę, która zawiera w sobie dziesiątki działań i zabiegów upiększających ciało.

Depilacja laserowa najtrwalszym, ale drogim sposobem na pozbycie się owłosienia na nogach

 • Posted on: 7 June 2022
 • By: addmean
medycyna estetyczna
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Większość z nas chce żyć wiecznie, a przynajmniej zachować młodość. Czy to jest możliwe? Posiadając dużo pieniędzy, można skutecznie dbać o siebie i swoje ciało. Medycyna estetyczna jest już rozwinięta na takim poziomie, że jesteśmy w stanie przedłużyć młody wygląd o kilkadziesiąt lat. Jednak czy pogoń za młodością nie będzie miała wpływu na nasze zdrowie?

Pragniesz dokonać satysfakcjonujących sprawunków w sieci? Wyszukaj najlepsze sklepy z atrakcyjnymi cenami!

 • Posted on: 7 March 2022
 • By: addmean
odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
W obecnych czasach wzrasta popularność zakupów robionych za pomocą internetu, przez co coraz więcej ludzi decyduje się robić sprawunki online z dostawą do drzwi. W sieci można dziś kupić dosłownie wszystko, przy tym jest to bardzo wygodnym i szybkim wyjściem. Aby zyskać pewność, że dokonane sprawunki uczynią przyjemność, warto wybierać sprawdzone i pewne sklepy.

Niezawodne kosmetyki dla każdej kobiety dbającej o urodę

 • Posted on: 7 March 2022
 • By: addmean
kosmetyki
Author: Ayu Laurence
Source: http://www.flickr.com
Nie można nie zgodzić się z twierdzeniem, że większość pań marzy o tym, aby posiadać naturalne preparaty kosmetyczne, które miałyby zbawienny wpływ na kondycję skóry. Pod tym kątem warto wyszczególnić przede wszystkim bio kosmetyki, cieszące się coraz większym zainteresowaniem wśród Polek. Nie powinno to nikogo zdziwić, bowiem z ich wsparciem można nie tylko zadbać o codzienną pielęgnację, ale dodatkowo pokonać niektóre kłopoty z ceną – takie jak przykładowo nadmierne wysuszenie.

Zabiegi laserowe mogą na różnoraki sposób wesprzeć nasze ciało

 • Posted on: 3 March 2022
 • By: addmean
kosmetyczka
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi laserowe pomogą nam zatroszczyć się o ciało

Nie ma znaczenia czy chcemy oddać się depilacji, usunięciu cellulitu, czy może odmłodzić naszą skórę oraz spowodować, żeby stała się ona bardziej jędrna. Jeżeli zadecydujemy się na zabiegi laserowe, to mamy szansę być przekonani, że zauważalna poprawa jakości naszego wizerunku będzie na wyciągnięcie ręki oraz nie musimy robić nic więcej, aniżeli wyrazić zgodę na taką pomoc.

Pages