Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

depilacja

Cenione akcesoria kosmetyczne sprzedawane na polskim rynku

  • Posted on: 7 March 2021
  • By: addmean
kosmetyki do makijażu
Author: Brynn Tweeddale
Source: http://www.flickr.com
Na krajowym rynku mamy niczym nieutrudniony dostęp do wielu produktów kosmetycznych, jakie spełnią preferencje wyjątkowo wybrednych użytkowników. Warto zwrócić uwagę na firmowe środki, które niekiedy są sprzedawane w przystępnych cenach. Szeroki wybór tego rodzaju produktów można odnaleźć w internetowych drogeriach.

Depilacja laserowa Tarnów okazuje się być całkowicie bezbolesna

  • Posted on: 8 October 2020
  • By: addmean
gładkie nogi
Source: pixabay
Gładkie ciało staje się niezwykle istotne
Powinniśmy zaznaczyć, że funkcjonujemy w czasach, w których gładkie ciało będzie niesamowicie ważne, a eliminowanie wszelkich dostępnych włosków, również tych na rękach wprost koniecznością. Oczywiście jest dużo sposobów działania, które możemy tu wykorzystać, niektóre zrobimy samodzielnie w mieszkaniu, niektóre mamy szansę zastosować w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, mimo wszystko nim podejmiemy jakieś działania powinniśmy się zastanowić, która z proponowanych metod, będzie dla nas najlepsza? Czy powinniśmy korzystać z maszynki, kremu, wosku, a być może chcemy coś mniej inwazyjnego, mniej bolesnego i coś co jednocześnie pozostawia spodziewany przez nas rezultat na dłużej?

Dowiadujemy się: co powinien mieć dobry salon kosmetyczny?co powinno znajdować się na jego wyposażeniu?

  • Posted on: 27 June 2020
  • By: addmean
Systemy hydromasażu do wanien i basenów marki Duravit
Author: Duravit
Source: Duravit
Właściwie funkcjonujący i bogato wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, gdzie przedstawicielki płci pięknej mogą pomalować paznokcie i wykonać makijaż. Duże, sprawnie funkcjonujące salony mają bogatą ofertę, która obejmuje wiele działań i zabiegów upiększających ciało.