Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

depilacja

Dowiadujemy się: co powinien mieć dobry salon kosmetyczny?co powinno znajdować się na jego wyposażeniu?

  • Posted on: 27 June 2020
  • By: addmean
Systemy hydromasażu do wanien i basenów marki Duravit
Author: Duravit
Source: Duravit
Właściwie funkcjonujący i bogato wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, gdzie przedstawicielki płci pięknej mogą pomalować paznokcie i wykonać makijaż. Duże, sprawnie funkcjonujące salony mają bogatą ofertę, która obejmuje wiele działań i zabiegów upiększających ciało.

Cenione akcesoria kosmetyczne sprzedawane na polskim rynku

  • Posted on: 8 January 2020
  • By: addmean
kosmetyki do makijażu
Author: Brynn Tweeddale
Source: http://www.flickr.com
Na krajowym rynku mamy swobodny dostęp do najróżniejszych produktów kosmetycznych, które wpiszą się w wymagania najbardziej wybrednych konsumentów. Warto zwrócić uwagę na firmowe środki, które niekiedy są oferowane w atrakcyjnych cenach. Zadowalający wybór tego rodzaju produktów czeka na nas w wirtualnych drogeriach.

Depilacja laserowa Tarnów okazuje się być całkowicie bezbolesna

  • Posted on: 26 April 2019
  • By: addmean
gładkie nogi
Source: pixabay
Gładkie ciało będzie naprawdę istotne
Powinniśmy powiedzieć, że funkcjonujemy w czasach, gdy gładkie ciało okazuje się być niezwykle istotne, a eliminowanie wszystkich możliwych włosków, również tych na rękach wręcz koniecznością. Pewnie że jest dużo sposobów działania, które możemy tutaj zastosować, niektóre wykonamy samodzielnie w domu, niektóre mamy szansę przeprowadzić w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, jednakże zanim poweźmiemy jakiekolwiek kroki musimy się namyślić, która z proponowanych metod, będzie dla nas najlepsza? Czy powinniśmy skorzystać z maszynki, kremu, wosku, a może wolimy coś mniej inwazyjnego, mniej bolesnego oraz coś co równocześnie zostawia oczekiwany przez nas rezultat na dłużej?