Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zakupy

Jak wybrać idealny prezent dla brata, taty czy chłopaka?

 • Posted on: 3 December 2022
 • By: addmean
przykładowy ebook
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Sprawdź, czego chcą faceci
Kupno prezentów wcale nie jest proste, ponieważ nawet jeżeli znamy upodobania naszego męża, chłopaka lub brata, to i tak ciężko nam jest znaleźć rzecz, której byłybyśmy na sto procent pewne, iż właśnie o niej marzył. Jednak są pewne podarunki, jakie spodobają się każdemu bez względu na jego preferencje, charakter czy styl życia.

Wrocław, jako doskonałe miasto na zakupowe wyprawy – dlaczego obecnie odznacza się pod tym względem dużą popularnością?

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
łazienka
Author: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Source: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Wrocław to jedno z największych i zdecydowanie najładniejszych miast Polski. Obserwując postępującą emigrację Polaków ze wsi do miast, w poszukiwaniu pracy, lepszych perspektyw edukacyjnych, bądź nowoczesnych rozrywek, rozwój większych aglomeracji miejskich jest całkowicie naturalny. Warto zaznaczyć, iż rosnąca ilość mieszkańców Wrocławia decyduje również o dużym zapotrzebowaniu na dobra konsumpcyjne. Nie należy się z tego powodu dziwić, że jest to jedno z tych miast, jakie są celem wypraw zakupowych. Z jakiego powodu?

Pragniesz dokonać satysfakcjonujących sprawunków w sieci? Wyszukaj najlepsze sklepy z atrakcyjnymi cenami!

 • Posted on: 7 March 2022
 • By: addmean
odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
W obecnych czasach wzrasta popularność zakupów robionych za pomocą internetu, przez co coraz więcej ludzi decyduje się robić sprawunki online z dostawą do drzwi. W sieci można dziś kupić dosłownie wszystko, przy tym jest to bardzo wygodnym i szybkim wyjściem. Aby zyskać pewność, że dokonane sprawunki uczynią przyjemność, warto wybierać sprawdzone i pewne sklepy.

Czasem ciężko się dogadać. Tak jesteśmy w stanie podsumować relacje damsko-męskie. Czemu tak właściwie jest?

 • Posted on: 3 January 2022
 • By: addmean
Pefrumy „With Love
Author: MOHITO
Source: MOHITO
Mężczyźni są z planety Mars, kobiety z Wenus, tę jakże jasną myślą powinniśmy zsumować wspólne kontakty między mężczyznami i kobietami. Nie jest ważne, w ilu kwestiach przyznajemy sobie rację, a w jakich nie potrafimy dojść do zgody, często pozostaje jakaś kość niezgody, jaka zmusza do takiego a nie innego myślenia. Skoro tak ciężko nam się dogadać to musimy być z dwóch odmiennych światów.

Sprzedaż internetowa to alternatywa dla sklepów stacjonarnych

 • Posted on: 4 March 2020
 • By: addmean
Zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Sprzedaż internetowa rośnie jak na drożdżach i w najbliższych latach ten rynek będzie nadal się modyfikować. Tanie zakupy to marzenie większości ludzi na świecie. W erze Internetu i stale rosnącej rywalizacji to coraz bardziej realne. Nie tylko sklepy stacjonarne poszerzyły swoją propozycję o możliwość nabytków internetowych, wyprzedają tu także osoby prywatne.