Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zakupy

Jak wybrać idealny prezent dla brata, taty czy chłopaka?

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
przykładowy ebook
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Dowiedz się, czego potrzebują faceci
Kupowanie prezentów wcale nie jest łatwe, gdyż nawet jeśli znamy upodobania naszego męża, chłopaka lub brata, to i tak ciężko nam jest znaleźć rzecz, której byłybyśmy na sto % pewne, iż właśnie o niej marzył. Jednak są pewne podarunki, jakie uradują każdego bez względu na jego pasje, charakter czy styl życia.

Pragniesz dokonać satysfakcjonujących sprawunków w sieci? Wyszukaj najlepsze sklepy z atrakcyjnymi cenami!

 • Posted on: 5 December 2019
 • By: addmean
odzież sportowa
Author: Adidas
Source: Adidas
Obecnie wzrasta popularność zakupów czynionych za pośrednictwem internetu, dlatego coraz więcej osób decyduje się robić sprawunki online z dostawą do mieszkania. W sieci można dzisiaj kupić naprawdę wszystko, przy tym okazuje się to bardzo wygodnym i szybkim wyjściem. Aby być pewnym, że zrobione sprawunki dadzą przyjemność, należy wybierać sprawdzone i zaufane sklepy.

Sprzedaż internetowa to alternatywa dla sklepów stacjonarnych

 • Posted on: 23 July 2019
 • By: addmean
Zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
Sprzedaż przez internet rośnie jak na drożdżach i w najbliższych latach ten rynek będzie dalej się poprawiać. Tanie zakupy to marzenie większości ludzi na świecie. W erze Internetu i ciągle rosnącej rywalizacji to coraz to bardziej realne. Nie tylko sklepy stacjonarne rozszerzyły własną propozycję o opcję nabytków internetowych, wyprzedają tutaj również osoby prywatne.

Wrocław, jako doskonałe miasto na zakupowe wyprawy – dlaczego obecnie odznacza się pod tym względem dużą popularnością?

 • Posted on: 2 July 2019
 • By: addmean
łazienka
Author: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Source: Ceramika Paradyż Sp. z o.o.
Wrocław to jedno z największych i zdecydowanie najpiękniejszych miast Polski. Obserwując postępującą emigrację Polaków ze wsi do miast, w poszukiwaniu pracy, odpowiednich perspektyw edukacyjnych, bądź nowoczesnych rozrywek, rozwój większych aglomeracji miejskich jest całkiem zrozumiały. Warto podkreślić, iż rosnąca ilość mieszkańców Wrocławia decyduje również o istotnym zapotrzebowaniu na dobra konsumpcyjne. Nie należy się w związku z tym dziwić, że jest to jedno z tych miast, jakie są celem wypraw zakupowych. Dlaczego?

Czasem ciężko się dogadać. Tak jesteśmy w stanie podsumować relacje damsko-męskie. Czemu tak właściwie jest?

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
Pefrumy „With Love
Author: MOHITO
Source: MOHITO
Faceci są z Marsa, kobiety z Wenus, tę przecież jasną myślą można podsumować wspólne kontakty między płcią męską i damską. Nieważne, w ilu zagadnieniach się zgadzamy, a w jakich nie możemy dojść do zgody, często zostaje jakaś kość niezgody, która zmusza do takiego a nie innego pojmowania. Skoro tak ciężko nam się dogadać to musimy być z dwóch różnych światów.