Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

SPA

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

 • Posted on: 17 May 2020
 • By: addmean
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Słowo spa pochodzi od łacińskiego hasła Sanus per aquam, co oznacza “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością można się domyśleć, słowem tym możemy nazwać wszelkie zabiegi, które wykorzystują wyjątkową moc wody, czy specjalnego błota leczniczego i alg morskich.

Day spa – krótka przerwa w pracy, gdy obywatel ma możliwość odprężenia się oraz zregenerowania w wyczekiwaniu na wczasy

 • Posted on: 14 May 2020
 • By: addmean
spa
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach obywatel żyje bardzo szybkim tempem. Zdaje się, że nieustannie gdzieś goni i nigdy nie ma czasu na rzeczywisty wypoczynek. Nierzadko nawet w trakcie urlopu ciągle pracuje, przez co nie może się faktycznie odprężyć. Dlatego stale wydaje mu się, że jest zmęczony i nie ma nawet chwili wypoczynku.

Jak najlepiej wypoczywać? Pewnie masz swój ulubiony sposób. Zobacz, co proponujemy

 • Posted on: 14 May 2020
 • By: addmean
Maseczka, zabiegi kosmetyczne
Author: KLAPP
Source: KLAPP
Jaki istnieje najbardziej sprawdzony sposób na relaks? Na pewno wynajdziesz dużo różnorodnych sposobów, jak spędzić czas, ażeby naładować życiodajne baterie. Każdy ma swój sposób, jednakże pewne formy wypoczynku są nie do zastąpienia, są stosowane przez każdego z nas, ponieważ przynoszą wymierne efekty. Takim czymś jest na pewno relaks we wspaniałym miejscu.

Jeśli spędzasz wczasy z dziećmi to już dzisiaj wybierz ośrodki wypoczynkowe nad morze, natomiast gdy pragniesz ciszy i spokoju to hotel spa będzie idealny

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Każda człowiek pragnie spędzić swój wyjazd w sposób niezwykły i niezapomniany, przez co planowanie wakacji w większości wypadków rozpoczyna się już parę tygodni wcześniej. W trakcie organizacji wyjazdu newralgiczną rolę odgrywa właściwe wybranie miejsca noclegowego.

Zabiegi laserowe mogą na różnoraki sposób wesprzeć nasze ciało

 • Posted on: 12 December 2019
 • By: addmean
kosmetyczka
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi laserowe pomogą nam zatroszczyć się o ciało

Nie ma znaczenia czy chcemy poddać się depilacji, usunięciu cellulitu, czy może odnowić naszą skórę oraz sprawić, aby stała się ona bardziej elastyczna. Jeżeli zdecydujemy się na zabiegi laserowe, to możemy stać się pewni, że zauważalna poprawa jakości naszego wyglądu jest na wyciągnięcie ręki i nie musimy zrobić nic więcej, niż zgodzić się na taką pomoc.