Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

SPA

Jeśli spędzasz wczasy z dziećmi to już dzisiaj wybierz ośrodki wypoczynkowe nad morze, natomiast gdy pragniesz ciszy i spokoju to hotel spa będzie idealny

 • Posted on: 2 January 2020
 • By: addmean
w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Każda człowiek pragnie spędzić swój wyjazd w sposób niezwykły i niezapomniany, przez co planowanie wakacji w większości wypadków rozpoczyna się już parę tygodni wcześniej. W trakcie organizacji wyjazdu newralgiczną rolę odgrywa właściwe wybranie miejsca noclegowego.

Zabiegi laserowe mogą na różnoraki sposób wesprzeć nasze ciało

 • Posted on: 12 December 2019
 • By: addmean
kosmetyczka
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi laserowe pomogą nam zatroszczyć się o ciało

Nie ma znaczenia czy chcemy poddać się depilacji, usunięciu cellulitu, czy może odnowić naszą skórę oraz sprawić, aby stała się ona bardziej elastyczna. Jeżeli zdecydujemy się na zabiegi laserowe, to możemy stać się pewni, że zauważalna poprawa jakości naszego wyglądu jest na wyciągnięcie ręki i nie musimy zrobić nic więcej, niż zgodzić się na taką pomoc.

Jak najlepiej wypoczywać? Pewnie masz swój ulubiony sposób. Zobacz, co proponujemy

 • Posted on: 13 March 2019
 • By: addmean
Maseczka, zabiegi kosmetyczne
Author: KLAPP
Source: KLAPP
Jaki istnieje najbardziej sprawdzony sposób na relaks? Pewnie wynajdziesz dużo różnorodnych sposobów, jak spędzić czas, ażeby podładować życiodajne baterie. Każdy ma swój sposób, jednakże określone formy wypoczynku nie ulegają wątpliwości, są wykorzystywane przez nas wszystkich, bo oferują wymierne efekty. Tym czymś jest z pewnością relaks w cudownym miejscu.

Day spa – krótka przerwa w pracy, gdy obywatel ma możliwość odprężenia się oraz zregenerowania w wyczekiwaniu na wczasy

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
spa
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach człowiek żyje bardzo szybkim tempem. Wydaje się, że nieustannie gdzieś goni i nigdy nie ma czasu na rzeczywisty odpoczynek. Często nawet w czasie wczasów stale pracuje, przez co nie może się rzeczywiście zrelaksować. Dlatego nieustannie wydaje mu się, że jest przemęczony i nie ma nawet chwili odpoczynku.

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Termin spa pochodzi od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością można się domyśleć, słowem tym możemy określić wszystkie zabiegi, jakie wykorzystują uzdrawiającą moc wody, albo specjalnego błota mającego właściwości lecznicze czy alg morskich.