Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

SPA

Zabiegi laserowe mogą na różnoraki sposób wesprzeć nasze ciało

 • Posted on: 16 September 2021
 • By: addmean
kosmetyczka
Author: Keith Williamson
Source: http://www.flickr.com
Zabiegi laserowe dopomogą nam zadbać o ciało

Nie ma znaczenia czy chcemy oddać się depilacji, usunięciu cellulitu, czy być może odmłodzić naszą skórę i sprawić, aby okazała się ona mocniej elastyczna. Kiedy zadecydujemy się na zabiegi laserowe, to mamy szansę być pewni, że widoczna poprawa jakości naszego wizerunku jest na wyciągnięcie ręki i nie powinniśmy wykonać nic więcej, aniżeli wyrazić zgodę na taką pomoc.

Jak najlepiej wypoczywać? Pewnie masz swój ulubiony sposób. Zobacz, co proponujemy

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
Maseczka, zabiegi kosmetyczne
Author: KLAPP
Source: KLAPP
Jaki istnieje najbardziej sprawdzony sposób na relaks? Na pewno znajdzie się dużo różnych sposobów, jak spędzać czas, żeby naładować życiodajne baterie. Każdy posiada swój sposób, jednakże pewne formy wypoczynku są nie do zastąpienia, są wykorzystywane przez nas wszystkich, bo oferują rezultaty. Tym czymś jest z pewnością relaks w pięknym miejscu.

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Termin spa pochodzi od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością można się domyśleć, słowem tym można nazwać wszystkie zabiegi, które wykorzystują wyjątkową moc wody, czy specjalnego błota leczniczego czy alg morskich.

Day spa – krótka przerwa w pracy, gdy obywatel ma możliwość odprężenia się oraz zregenerowania w wyczekiwaniu na wczasy

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
spa
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach obywatel żyje bardzo szybkim tempem. Wydaje się, że stale gdzieś goni i nigdy nie ma czasu na prawdziwy odpoczynek. Nierzadko nawet w czasie wczasów ciągle pracuje, przez co nie może się faktycznie zrelaksować. Toteż stale wydaje mu się, że jest zmęczony i nie ma nawet chwili wypoczynku.

Jeśli spędzasz wczasy z dziećmi to już dzisiaj wybierz ośrodki wypoczynkowe nad morze, natomiast gdy pragniesz ciszy i spokoju to hotel spa będzie idealny

 • Posted on: 30 June 2020
 • By: addmean
w ośrodku SPA
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Każdy chce przeżyć swój urlop w sposób niezwykły i niezapomniany, przez co organizowanie ferii najczęściej rozpoczyna się już kilka miesięcy wcześniej. Podczas organizacji wypoczynku zasadniczą rolę odgrywa właściwe wyselekcjonowanie miejsca noclegowego.