Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

stres

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

 • Posted on: 13 June 2020
 • By: addmean
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Słowo spa wzięło się od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością możemy się domyśleć, słowem tym możemy nazwać wszystkie zabiegi, jakie wykorzystują wyjątkową moc wody, albo specjalnego błota mającego właściwości lecznicze i alg morskich.

Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do rzeczy niezwykle przyjemnych, jednakże nie jest to już tak okropne, jak było dawniej

 • Posted on: 17 May 2020
 • By: addmean
rozliczanie pit online
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Uzupełnienie PIT-u każdemu z Polaków kojarzy się z mało przyjemnym popołudniem spędzonym z kalkulatorem oraz ołówkiem. Szczęśliwie te lata konsekwentnie odchodzą już do lamusa, ponieważ w ostatnich latach coraz modniejsze stają się różnego rodzaju programy, które pomagają rodakom wypełnić formularz online.


Jeżeli ten rok będzie dla nas pierwszym, gdy będziemy wysyłać zeznanie podatkowe i wydaje nam się, że to okropnie trudne, to nie panikujmy.

W jaki sposób zadbać o dobry stan naszej cery? O czym musimy pamiętać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

 • Posted on: 21 April 2020
 • By: addmean
twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele kobiet zdaje sobie z tego sprawę, że pielęgnacja cery to coś ogromnie ważnego. Tak naprawdę to na twarzy bardzo szybko widoczne jest zmęczenie, stres, oznaki starzenia się i to ta część naszego ciała jest stale widoczna. Ciężko ją zakryć chociażby jakąś częścią stroju. W związku z tym też, że jest stale odkryta, jest również narażona na działanie niekorzystnych czynników. Takich jak wiatr, niska temperatura, słońce. Co zatem możemy zrobić by zadbać o skórę twarzy tak, aby była ona w dobrej kondycji?

Zabiegi regeneracyjne

 • Posted on: 17 February 2020
 • By: addmean
Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
W dzisiejszych czasach czas nieustannego pędu sprawia, że codzienna praca bywa często stresującym wyścigiem, który nie pozostaje bez istotnego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie wyłącznie na psychice, ale też na urodzie. A wiadomo, że dbanie o gładką cerę to teraz niezaprzeczalna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma niezwykły wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny opłaca się wybierać?

Szybkie tempo życia, dużo obowiązków i za duża ilość stresu to nasza codzienność. Bieg życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Zbyt duża ilość stresu i obowiązków przez dłuższy okres sprawia, iż nasza wydajność ogromnie się obniża. Jeżeli na czas nie zatroszczymy się o siebie, będzie jedynie gorzej.