Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

stres

W jaki sposób zadbać o dobry stan naszej cery? O czym musimy pamiętać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Wiele kobiet wie o tym, iż pielęgnacja skóry twarzy to coś bardzo ważnego. W końcu to na twarzy najszybciej uwidaczniają się zmęczenie, stres, pierwsze symptomy starzenia się i to ta część naszego ciała jest stale widoczna. Nie da się jej zakryć choćby jakąś częścią stroju. W związku z tym również, iż jest stale odkryta, jest też narażona na wpływ niekorzystnych czynników. Takich jak wiatr, niska temperatura, słońce. Co w związku z tym możemy zrobić aby zatroszczyć się o skórę twarzy w taki sposób, by była ona w doskonałej kondycji?

Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do rzeczy niezwykle przyjemnych, jednakże nie jest to już tak okropne, jak było dawniej

 • Posted on: 9 April 2022
 • By: addmean
rozliczanie pit online
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Wypisanie sprawozdania podatkowego niejednemu z Polaków kojarzy się z mało przyjemnym popołudniem spędzonym z dokumentem oraz długopisem. Na szczęście te czasy pomału odchodzą już do przeszłości, ponieważ w ostatnich latach coraz bardziej powszechne są przeróżnego typu programy, które pomagają nam wypełnić PIT online.


Jeżeli ten kwiecień będzie pierwszym, gdy będziemy wysyłać sprawozdanie podatkowe i wydaje nam się, że to męczarnie, to nie panikujmy.

Zabiegi regeneracyjne

 • Posted on: 5 August 2021
 • By: addmean
Pielęgnacja skóry jesienią
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Obecnie doba stałego pośpiechu sprawia, że życie codzienne bywa nierzadko ciągłym wyścigiem, który nie pozostaje bez gigantycznego wpływu na cerę. Ciągły stres odbija się przecież nie wyłącznie na psychice, lecz także na urodzie. A wiadomo, że dbałość o piękną cerę to dziś absolutna podstawa osobistej higieny, która z kolei ma gigantyczny wpływ na samopoczucie. Jaki jednak salon kosmetyczny warto wybrać?

Szybkie tempo życia, dużo obowiązków i za duża ilość stresu to nasza codzienność. Bieg życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

 • Posted on: 27 July 2021
 • By: addmean
masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Za duża ilość stresu i obowiązków przez dłuższy czas wywołuje, iż nasza efektywność niesłychanie się obniża. Jeżeli w porę nie zadbamy o siebie, będzie jedynie ciężej.

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Termin spa pochodzi od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością można się domyśleć, słowem tym można nazwać wszystkie zabiegi, które wykorzystują wyjątkową moc wody, czy specjalnego błota leczniczego czy alg morskich.