Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

typ

PIT 2016. Dochody małoletnich dzieci. Jak rozliczyć oraz kiedy złożyć osobną deklarację?

 • Posted on: 7 October 2020
 • By: addmean
darmowy program pit 2016
Author: Andrea Travillian
Source: http://www.flickr.com
Pozostały 2 miesiące na rozrachunek z urzędem skarbowym. Obowiązek podatkowy nie minie również małoletnich.


W owym przypadku to rodziciele powinni zadbać o przygotowanie zeznań. W pewnych sytuacjach muszą doliczyć przychody dzieci do własnych środków.

Jakiego rodzaju pomoc moglibyśmy dostać od urzędników na realizację różnorodnych projektów?

 • Posted on: 9 September 2020
 • By: addmean
Laboratorium
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Dużo organizacji w naszym kraju ubiega się o otrzymanie pomocy od państwa na realizację różnych projektów. Oczywiście taka pomoc bywa możliwa, jednak jednostka, która stara się o taką subwencję, powinna spełnić pewne warunki.

Na rynku pracy istnieje znaczne urozmaicenie, czasem warto się przekwalifikować, żeby wyszukać pracę

 • Posted on: 22 July 2020
 • By: addmean
firma
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Podjęcie porządnego zatrudnienia bywa niesamowicie istotne, ludzie potrzebują bezpiecznego źródła dochodu. Bez tego nie mogą sprostać najistotniejszym potrzebom swoim i bliskich. Czasem zdarza się, że ze zdobyciem posady jest trudno, w niektórych przypadkach niezbędne okazuje się zmiana kwalifikacji.

Jakim sposobem powinniśmy zaprojektować wizytówkę? Czy restauratorzy powinni o tym myśleć?

 • Posted on: 19 June 2020
 • By: addmean
Bezprzewodowy monitor Smart Station Serii 7
Author: Samsung
Source: Samsung
Prowadzenie restauracji albo choćby cukierni to wiele spraw do zrozumienia. Przede wszystkim warto świadczyć jak najbardziej odpowiednie usługi, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do rzeczy niezwykle przyjemnych, jednakże nie jest to już tak okropne, jak było dawniej

 • Posted on: 17 May 2020
 • By: addmean
rozliczanie pit online
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Uzupełnienie PIT-u każdemu z Polaków kojarzy się z mało przyjemnym popołudniem spędzonym z kalkulatorem oraz ołówkiem. Szczęśliwie te lata konsekwentnie odchodzą już do lamusa, ponieważ w ostatnich latach coraz modniejsze stają się różnego rodzaju programy, które pomagają rodakom wypełnić formularz online.


Jeżeli ten rok będzie dla nas pierwszym, gdy będziemy wysyłać zeznanie podatkowe i wydaje nam się, że to okropnie trudne, to nie panikujmy.

Parę słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

 • Posted on: 9 January 2020
 • By: addmean
fundusze inwestycyjne dla firm
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (i nierzadko również w nazwie) w jakie finansowe instrumenty będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest niezwykle ważny - wpływa na potencjalny zysk, który fundusz ma szansę wypracować oraz na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w dany fundusz.


W związku z powyższym inwestor przed wyborem konkretnego funduszu powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk oraz ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej odpowiedni fundusz czy portfel funduszy.

Pages