Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

typ

Na rynku pracy istnieje znaczne urozmaicenie, czasem warto się przekwalifikować, żeby wyszukać pracę

 • Posted on: 21 October 2019
 • By: addmean
firma
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Uzyskanie porządnego zatrudnienia jest bardzo ważne, ludzie potrzebują pewnego źródła dochodu. Bez tego nie mogą sprostać najważniejszym potrzebom swoim oraz bliskich. Czasami zdarza się, że ze zdobyciem zatrudnienia jest trudno, w niektórych wypadkach niezbędne okazuje się przekwalifikowanie się.

Posiadać pracę to jedno, lecz być z niej zadowolonym to często już osobna sprawa

 • Posted on: 8 October 2019
 • By: addmean
konferencja na sali
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
Słyszy się, że człowiek w sytuacji bez wyjścia żadnej pracy się nie boi. Współczesne czasy znane są z tego, że bardzo rzadko trzymamy się w jednym miejscu pracy aż do okresu przejścia na emeryturę.

Parę pojęć, które z pewnością będą przydatne podczas zarządzania firmą. Co to jest leasing zwrotny?

 • Posted on: 7 October 2019
 • By: addmean
żarówka, lapma, oświetlenie
Author: Naika Esenalieva
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie swojej działalności to cała masa obowiązków, ale też konieczność nauczenia się różnego rodzaju pojęć, które będą przydatne na co dzień. Nie bez przyczyny mawia się, że nieznajomość pojęć prawnych szkodzi, bo w przypadku posiadania własnej firmy nabiera to dodatkowo mocniejszego przekazu.

Parę słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

 • Posted on: 12 May 2019
 • By: addmean
fundusze inwestycyjne dla firm
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo ważny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


W związku z powyższym przed wyborem danego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej właściwy fundusz czy portfel funduszy.

Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do rzeczy niezwykle przyjemnych, jednakże nie jest to już tak okropne, jak było dawniej

 • Posted on: 26 January 2019
 • By: addmean
rozliczanie pit online
Author: Gobierno Aguascalientes
Source: http://www.flickr.com
Wypisanie sprawozdania podatkowego każdemu z Polaków kojarzy się z mało miłym popołudniem spędzonym z kalkulatorem oraz długopisem. Na szczęście te czasy pomału odchodzą już do przeszłości, gdyż w ostatnich latach coraz modniejsze stają się przeróżnego rodzaju aplikacje, które pomagają nam rozliczyć zeznanie przez internet.


Jeśli ten rok będzie naszym pierwszym, kiedy będziemy wypełniać sprawozdanie podatkowe i myślimy, że to koszmar, to nie panikujmy.

Jakiego rodzaju pomoc moglibyśmy dostać od urzędników na realizację różnorodnych projektów?

 • Posted on: 27 November 2018
 • By: addmean
Laboratorium
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Dużo firm w naszym państwie stara się o pomoc od rządu na wykonanie różnorodnych zadań. Oczywiście taka pomoc bywa możliwa, jednak firma, która ubiega się o taką subwencję, musi spełniać pewne warunki.

Jakim sposobem powinniśmy zaprojektować wizytówkę? Czy restauratorzy powinni o tym myśleć?

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
Bezprzewodowy monitor Smart Station Serii 7
Author: Samsung
Source: Samsung
Prowadzenie restauracji albo choćby cukierni to dużo kwestii do zrozumienia. Z pewnością powinniśmy świadczyć jak najbardziej właściwe usługi, ażeby nasi klienci byli usatysfakcjonowani.

Pages