Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

klient

Zarządzanie czasem szkolenia, wdrażanie systemu związanego z zarządzaniem jakością

 • Posted on: 20 January 2023
 • By: addmean
Szkolenie biznesowe
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach każdy dobrze zna dewizę „czas to pieniądz”. Z tego też powodu każdy stara się zoptymalizować wykorzystanie czasu. Nie jest to proste. Bo najczęściej wydaje nam się, że jesteśmy dość efektywni. Jednak, jeśli poznalibyśmy kilka metod dotyczących zarządzania czasem, to dowiedzielibyśmy się, że możemy być o wiele bardziej efektywni. Wychodzi na to, że zarządzanie czasem szkolenie tego typu potrafi wiele zmienić.

Agencja reklamowa Łódź ma dla nas sporo ciekawych ofert

 • Posted on: 4 January 2023
 • By: addmean
kupony lojalnościowe
Author: Alper Çuğun
Source: http://www.flickr.com
Dla niektórych firm, a przede wszystkim sklepów, istotne jest to, aby w pierwszej kolejności przywołać do siebie klienta, a potem, aby go zachować. Jedynie wtenczas mamy szansę mieć gwarancję, że taka firma będzie notować zyski, jednak by utrzymać klienta od czasu do czasu trzeba się dosyć mocno natrudzić, choć jest to realne, jeśli będziemy korzystać z kilku sposobów równocześnie.

Na rynku pracy istnieje znaczne urozmaicenie, czasem warto się przekwalifikować, żeby wyszukać pracę

 • Posted on: 7 July 2022
 • By: addmean
firma
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Podjęcie dobrego etatu jest bardzo ważne, ludzie potrzebują stałego źródła dochodu. Bez tego nie są w stanie sprostać elementarnym potrzebom własnym i najbliższych. Czasem zdarza się, że ze zdobyciem zatrudnienia bywa trudno, w niektórych wypadkach niezbędne bywa przekwalifikowanie się.

Co zrobić, jeżeli potrzebujesz jak najszybciej dodatkowych funduszy?

 • Posted on: 9 June 2022
 • By: addmean
odbicie - hotel
Author: Jori Samonen
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas miał kiedyś sytuację, że potrzebował prędko dodatkowych funduszy, gdyż spodobała się w markecie np. pewna ładna szafa. Tylko z jakiego źródła wziąć na to pieniądze, jeśli już wszystkie wydatki mamy zaplanowane? W tym czasie z pomocą może przyjść tak zwana "chwilówka".

Niezwykły sposób na zorganizowanie znakomitej konferencji w Świdnicy

 • Posted on: 5 June 2020
 • By: addmean
sala konferencyjna
Author: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach kiedy liczy się zwłaszcza prestiż firmy trudno jest poprzestać na prostych sposobach organizacji sporych konferencji naukowych jak także biznesowych. Nadzwyczaj organizatorom tych drugich powinno w sporej mierze zależeć na zrobieniu znakomitego wrażenia na wszystkich uczestnikach swojej imprezy. Niełatwo jednak wywrzeć odpowiednie wrażenie bez odpowiedniego przygotowania. Do przeszłości odeszły już bowiem czasy, kiedy konferencje organizowało się w jedynie w gmachach samych firm.

Obecnie rozkręcenie swojej spółki nie stanowi już żadnego problemu, więc jest to wyśmienity sposób, aby się rozwijać.

 • Posted on: 4 February 2020
 • By: addmean
Komplet biżuterii Kate&Kate
Author: 38PR
Source: 38PR
Jeżeli jesteś po szkole wizażu lub kursach kosmetycznych i masz zamiar uruchomić swoją działalność, nie będzie z tym kłopotu. W dzisiejszych czasach można bez dużych problemów dostać różnego rodzaju dotacje, które pomogą nam uruchomić firmę.