Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

PRacownik

Innowacyjne rozwiązania do prowadzenia księgowości w firmie - na co zwracać uwagę?

  • Posted on: 5 July 2022
  • By: addmean
finanse
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia księgowości. Większość przedsiębiorstw dysponuje także środkami trwałymi, jakimi są: maszyny, urządzenia czy samochody. Zwykle, wraz z rozwojem, firma staje przed koniecznością zatrudnienia nowych pracowników. Aby efektywnie funkcjonować, potrzebuje wsparcia księgowej lub specjalistycznych narzędzi informatycznych.

Pomysł na biznes - Jak założyć własną agencję pracy?

  • Posted on: 27 January 2022
  • By: addmean
rozwój
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Zawodowe poszukiwania zatrudnienia bez wątpienia wymagać będą obszernej wiedzy z obszaru rynku lokalnego pracy jak też występujących biznesowych powiązań.


Agencja pracy funkcjonuje na troszkę innych regułach niż bezrobotna osoba, jaka także stara się odnaleźć posadę, jednak tylko dla siebie, nie dla wielu rozmaitych osób, odmiennych kompetencjach oraz umiejętnościach.

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w IT, skąd będzie się brało tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

  • Posted on: 16 December 2021
  • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Branża IT od dawna przeżywa ogromny rozkwit, zawód informatyka jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej płatnych. Wszystko bierze się z tego, że komputery są bardzo często używany w życiu prywatnym oraz biznesie, i po prostu potrzeba rzeszy ludzi do tego, żeby pisać na nie programy, testować je i wdrażać. Jeszcze kilkanaście lat temu typowy specjalista od informatyki kojarzył się z brodatym panem, który miał wiedzieć wszystko o komputerach. Aktualnie sprawa wygląda całkowicie odmiennie - informatyka stała się tak ogromną dziedziną, że nastąpiły wąskie specjalności.