Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

PRacownik

Innowacyjne rozwiązania do prowadzenia księgowości w firmie - na co zwracać uwagę?

  • Posted on: 14 August 2020
  • By: addmean
finanse
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Każda firma podlega przepisom związanym z podatkami i prowadzeniem dokumentacji finansowej. Większość przedsiębiorstw dysponuje także środkami trwałymi, jakimi są: maszyny, urządzenia czy samochody. Najczęściej, wraz z rozwojem, firma staje przed koniecznością zatrudnienia tzw. Ziły roboczej. Aby sprawnie funkcjonować, potrzebuje pomocy księgowej lub odpowiedniego programu do księgowości.

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w IT, skąd będzie się brało tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

  • Posted on: 25 April 2020
  • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Branża IT od dawna jest w ogromnym rozkwicie, zawód informatyka jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej płatnych. Wszystko bierze się z tego, że komputery są bardzo często wykorzystywane w życiu prywatnym oraz biznesie, i zwyczajnie potrzeba wielu pracowników do tego, aby pisać na nie programy, testować ich działanie i je wdrażać. Jeszcze przed kilkunastu laty temu przeciętny informatyk kojarzył się z brodatym panem, który miał wiedzieć wszystko o komputerach. Aktualnie sprawa prezentuje się całkowicie odmiennie - informatyka stała się tak ogromną dziedziną, że nastąpiły węższe specjalizacje.