Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

PRacownik

Zarządzanie czasem szkolenia, wdrażanie systemu związanego z zarządzaniem jakością

 • Posted on: 20 January 2023
 • By: addmean
Szkolenie biznesowe
Author: Caro Griffin
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach każdy dobrze zna dewizę „czas to pieniądz”. Z tego też powodu każdy stara się zoptymalizować wykorzystanie czasu. Nie jest to proste. Bo najczęściej wydaje nam się, że jesteśmy dość efektywni. Jednak, jeśli poznalibyśmy kilka metod dotyczących zarządzania czasem, to dowiedzielibyśmy się, że możemy być o wiele bardziej efektywni. Wychodzi na to, że zarządzanie czasem szkolenie tego typu potrafi wiele zmienić.

Pomysł na biznes - Jak założyć własną agencję pracy?

 • Posted on: 21 November 2022
 • By: addmean
rozwój
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Profesjonalne poszukiwania posady bez wątpliwości będą wymagać obszernej wiedzy z zakresu rynku lokalnego pracy oraz istniejących biznesowych powiązań.


Agencja pracy działa na trochę innych regułach niż osoba bezrobotna, która też stara się znaleźć posadę, jednak wyłącznie dla siebie, nie dla wielu przeróżnych osób, różnych kompetencjach oraz umiejętnościach.

Zobowiązanie podatkowe, poświadczenie o byciu zatrudnionym oraz wystawianie faktur - ważne informacje

 • Posted on: 28 October 2022
 • By: addmean
jak obliczyć podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Obowiązek podatkowy nałożony jest na wszelką osobę, jaka sprzedaje jakieś towary bądź usługi w ramach kierowanej aktywności gospodarczej. Przepisy podają, że obowiązek podatkowy powstaje w momencie wykonania usługi czy też dokonania dostawy produktów. Biznesmen może także pozyskać część zapłaty (dopiero potem całość), w takim przypadku także mówimy o obowiązku podatkowym.

Innowacyjne rozwiązania do prowadzenia księgowości w firmie - na co zwracać uwagę?

 • Posted on: 5 July 2022
 • By: addmean
finanse
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia księgowości. Większość przedsiębiorstw dysponuje także środkami trwałymi, jakimi są: maszyny, urządzenia czy samochody. Zwykle, wraz z rozwojem, firma staje przed koniecznością zatrudnienia nowych pracowników. Aby efektywnie funkcjonować, potrzebuje wsparcia księgowej lub specjalistycznych narzędzi informatycznych.

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w IT, skąd będzie się brało tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

 • Posted on: 16 December 2021
 • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Branża IT od dawna przeżywa ogromny rozkwit, zawód informatyka jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej płatnych. Wszystko bierze się z tego, że komputery są bardzo często używany w życiu prywatnym oraz biznesie, i po prostu potrzeba rzeszy ludzi do tego, żeby pisać na nie programy, testować je i wdrażać. Jeszcze kilkanaście lat temu typowy specjalista od informatyki kojarzył się z brodatym panem, który miał wiedzieć wszystko o komputerach. Aktualnie sprawa wygląda całkowicie odmiennie - informatyka stała się tak ogromną dziedziną, że nastąpiły wąskie specjalności.