Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

usługi

Główne wyposażenie gabinetu oferującego pedicure bez wątpienia zwiera wysokiej jakości fotele pedicure, które wyraźnie ułatwiają pracę i są wyjątkowo komfortowe

  • Posted on: 19 September 2020
  • By: addmean
czarne paznokcie
Author: Ashley MacKinnon MacKinnon
Source: http://www.flickr.com
Moda na salony kosmetyczne nieprzerwanie żyje. Powstają w związku z tym coraz nowsze lokale usługowe, gdzie można skorzystać z profesjonalnych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Wraz z rozrostem tej specjalności widoczne jest rozległe zamówienie na sprzęt, który w takiej pracy jest wymagany i jego stan świadczy o poziomie salonu.

Opisujemy know-how zawodu rzeczników patentowych

  • Posted on: 17 September 2020
  • By: addmean
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas posiada przynajmniej niewielkie pojęcie na temat tego, czym jest patent i kiedy warto ubiegać się o coś takiego. Musimy jednak wiedzieć o tym, że wcale nie musi on dotyczyć jakichkolwiek większych odkryć w konkretnych dziedzinach – bardzo często jest to kojarzone praktycznie tylko z takimi rzeczami. W rzeczywistości patenty uzyskuje się również w wielu innych sytuacjach, takich jak na przykład opracowanie swego własnego produktu lub rozmaitych rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej techniki.

Nowoczesne narzędzia dla poprawy życia. Jakie zasługują na uwagę?

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Szara strefa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czasem nawet nie wiemy, jakie możliwości są w naszym zasięgu, jakie są metody, by osiągnąć korzystniejsze efekty. Takie możliwości na pewno gwarantuje cash flow monitoring czy e-sąd dostęp do akt. Obie te możliwości oferują coś więcej niż standardowe i znane procedury. Cash low monitoring czyli monitoring należności to nadzorowanie płatności za usługi, produkty świadczone przez danego Klienta, zaś e-sąd to łatwiejszy dostęp do elektronicznych dokumentów sprawy.