Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

usługi

Opisujemy know-how zawodu rzeczników patentowych

  • Posted on: 24 January 2023
  • By: addmean
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy z nas ma chociaż mgliste pojęcie na temat tego, co to jest patent i w jakich przypadkach warto się o niego starać. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że niekoniecznie musi on dotyczyć dowolnych wielkich odkryć w wybranych dziedzinach – dość powszechnie kojarzy się to głównie z tego typu rzeczami. W praktyce patenty można również dostać w wielu innych przypadkach, takich jak przykładowo zaprojektowanie swego oryginalnego produktu lub rozmaitych rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianej technologii.

Zobowiązanie podatkowe, poświadczenie o byciu zatrudnionym oraz wystawianie faktur - ważne informacje

  • Posted on: 28 October 2022
  • By: addmean
jak obliczyć podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Obowiązek podatkowy nałożony jest na wszelką osobę, jaka sprzedaje jakieś towary bądź usługi w ramach kierowanej aktywności gospodarczej. Przepisy podają, że obowiązek podatkowy powstaje w momencie wykonania usługi czy też dokonania dostawy produktów. Biznesmen może także pozyskać część zapłaty (dopiero potem całość), w takim przypadku także mówimy o obowiązku podatkowym.

Główne wyposażenie gabinetu oferującego pedicure bez wątpienia zwiera wysokiej jakości fotele pedicure, które wyraźnie ułatwiają pracę i są wyjątkowo komfortowe

  • Posted on: 23 March 2022
  • By: addmean
czarne paznokcie
Author: Ashley MacKinnon MacKinnon
Source: http://www.flickr.com
Moda na salony kosmetyczne ciągle żyje. Powstają zatem coraz to nowsze lokale usługowe, gdzie można skorzystać z profesjonalnych zabiegów ochronnych i upiększających. Razem z rozrostem tej branży pojawia się duże zapotrzebowanie na sprzęt, który w takiej profesji jest niezbędny i jego jakość świadczy o poziomie salonu.

Nowoczesne narzędzia dla poprawy życia. Jakie zasługują na uwagę?

  • Posted on: 27 November 2021
  • By: addmean
Szara strefa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Niekiedy nawet nie zdajemy sobie sprawę, jakie możliwości są w naszym zasięgu, jakie mamy metody, żeby osiągnąć lepsze efekty. Te możliwości na pewno oferuje cash flow monitoring czy e-sąd dostęp do akt. Obie te możliwości gwarantują coś więcej niż zwykłe i znane procedury. Cash low monitoring czyli monitoring należności to nadzorowanie płatności za usługi, produkty oferowane przez danego Klienta, zaś e-sąd to prostszy dostęp do elektronicznych dokumentów sprawy.

Pages