Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

usługi

Opisujemy know-how zawodu rzeczników patentowych

  • Posted on: 21 March 2019
  • By: addmean
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie każdy z nas posiada przynajmniej mgliste pojęcie na temat tego, czym jest patent i w jakich przypadkach warto się o niego starać. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wcale nie musi on dotyczyć jakichkolwiek większych odkryć w różnych dziedzinach – bardzo często jest to kojarzone praktycznie tylko z takimi rzeczami. W rzeczywistości patenty można również dostać w wielu innych przypadkach, takich jak przykładowo opracowanie swojego oryginalnego produktu czy różnych rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej techniki.

Główne wyposażenie gabinetu oferującego pedicure bez wątpienia zwiera wysokiej jakości fotele pedicure, które wyraźnie ułatwiają pracę i są wyjątkowo komfortowe

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
czarne paznokcie
Author: Ashley MacKinnon MacKinnon
Source: http://www.flickr.com
Moda na salony kosmetyczne nieustannie trwa. Powstają więc coraz to nowsze lokale usługowe, w których można skorzystać z fachowych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Razem z rozrostem tej specjalności widoczne jest rozległe zamówienie na sprzęt, który w takiej pracy jest wymagany i jego stan świadczy o poziomie salonu.

Nowoczesne narzędzia dla poprawy życia. Jakie zasługują na uwagę?

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Szara strefa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czasem nawet nie wiemy, jakie możliwości są w naszym zasięgu, jakie są metody, by osiągnąć korzystniejsze efekty. Takie możliwości na pewno gwarantuje cash flow monitoring czy e-sąd dostęp do akt. Obie te możliwości oferują coś więcej niż standardowe i znane procedury. Cash low monitoring czyli monitoring należności to nadzorowanie płatności za usługi, produkty świadczone przez danego Klienta, zaś e-sąd to łatwiejszy dostęp do elektronicznych dokumentów sprawy.