Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

usługi

Opisujemy know-how zawodu rzeczników patentowych

  • Posted on: 12 September 2021
  • By: addmean
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy z nas ma przynajmniej mgliste pojęcie na temat tego, czym jest patent i w jakich przypadkach warto ubiegać się o coś takiego. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że niekoniecznie musi on dotyczyć dowolnych ogromnych odkryć w konkretnych dziedzinach – bardzo często kojarzy się to głównie z takimi rzeczami. W praktyce patenty można również dostać w wielu innych sytuacjach, takich jak chociażby opracowanie swego własnego produktu czy rozmaitych rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej techniki.

Główne wyposażenie gabinetu oferującego pedicure bez wątpienia zwiera wysokiej jakości fotele pedicure, które wyraźnie ułatwiają pracę i są wyjątkowo komfortowe

  • Posted on: 8 September 2021
  • By: addmean
czarne paznokcie
Author: Ashley MacKinnon MacKinnon
Source: http://www.flickr.com
Moda na salony kosmetyczne nieprzerwanie trwa. Powstają w związku z tym coraz to nowsze lokale usługowe, w których można skorzystać z fachowych zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Razem z rozkwitem tej specjalności widoczne jest duże zamówienie na sprzęt, który w tego typu profesji jest konieczny i jego jakość świadczy o poziomie salonu.

Nowoczesne narzędzia dla poprawy życia. Jakie zasługują na uwagę?

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Szara strefa
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Czasem nawet nie wiemy, jakie możliwości są w naszym zasięgu, jakie są metody, by osiągnąć korzystniejsze efekty. Takie możliwości na pewno gwarantuje cash flow monitoring czy e-sąd dostęp do akt. Obie te możliwości oferują coś więcej niż standardowe i znane procedury. Cash low monitoring czyli monitoring należności to nadzorowanie płatności za usługi, produkty świadczone przez danego Klienta, zaś e-sąd to łatwiejszy dostęp do elektronicznych dokumentów sprawy.