Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

praca

Opisujemy know-how zawodu rzeczników patentowych

 • Posted on: 24 January 2023
 • By: addmean
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy z nas ma chociaż mgliste pojęcie na temat tego, co to jest patent i w jakich przypadkach warto się o niego starać. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że niekoniecznie musi on dotyczyć dowolnych wielkich odkryć w wybranych dziedzinach – dość powszechnie kojarzy się to głównie z tego typu rzeczami. W praktyce patenty można również dostać w wielu innych przypadkach, takich jak przykładowo zaprojektowanie swego oryginalnego produktu lub rozmaitych rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianej technologii.

Jakimi kursami dla podwładnych interesują się dzisiaj prezesi tych dużych oraz tych niewielkich firm

 • Posted on: 5 January 2023
 • By: addmean
szkolenie z tablicą
Author: DRs Kulturarvsprojekt
Source: http://www.flickr.com
O wartości pracownika decyduje tak jego sumienność, uczciwość, jak i konkretne umiejętności. Z czasem jednakże posiadana wiedza encyklopedyczna błyskawicznie się dezaktualizuje. Ta reguła ma zastosowanie i w przypadku kadrowych, i w przypadku murarzy.

Co nam gwarantuje praca? Czemu jest taka ważna? Czy czynnik finansowy jest najistotniejszy czy liczy się coś jeszcze?

 • Posted on: 1 December 2022
 • By: addmean
Dyskusja pracowników przy stole
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Jak pomyślimy o zatrudnieniu to od razu na myśl przychodzą nam różnorodne skojarzenia, największa ilość z nich ma związek z obowiązkiem oraz zarobkiem. Praca nie jest obowiązkowa, dzisiaj nie istnieje przymus pracy, jak było to w okresie realnego socjalizmu, lecz jednak trzeba pracować, by funkcjonować. Trudno jest właściwie żyć bez pieniędzy, to właściwie niemożliwe. Co jeszcze nam daje zatrudnienie?

Podnoszenie poziomu swoich zdolności po to, by być przydatnym dla osób przebywających na terapii.

 • Posted on: 29 November 2022
 • By: addmean
Ćwiczenia fizjoterapeutyczne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Poszerzanie własnych umiejętności w tym celu, aby być jak najbardziej pomocnym dla pacjentów jest tym, co za priorytet powinien mieć każdy fizjoterapeuta, ponieważ jedynie w tym wypadku będzie on w stanie za każdym razem dobrze pomóc takim osobom, które będą u niego na terapii.

Każda metoda na zdobycie kolejnych pieniędzy jest dobra.

 • Posted on: 9 July 2022
 • By: addmean
kryptowaluty
Author: swimboy1
Poszukując dodatkowych źródeł finansowania, niż jedynie praca zarobkowa, możemy pomnożyć swoje oszczędności, zabezpieczyć przyszłość swoją i rodziny oraz zyskać pieniądze na przyjemności. Dlatego też coraz większą popularnością cieszy się gra na giełdzie.

O co trzeba zatroszczyć się otwierając firmę komunikacyjną?

 • Posted on: 6 April 2022
 • By: addmean
praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie prywatnej aktywności gospodarczej jest sprawdzoną drogą na nasz życiowy zawód. Statystyki wyraźnie ukazują nam, że coraz to większy procent naszego społeczeństwa decyduje się na taką formę kariery zarobkowej, rezygnując przy tym z posady na stabilnym etacie. Trzeba potwierdzić, że zdecydowanie się na takie rozwiązanie wymaga od nas znaczącej dawki zaangażowania oraz poświęcenia, aby włożona przez nas praca mogła dostarczyć nam oczekiwane efekty.

Konsultantki kosmetyków na start

 • Posted on: 15 October 2021
 • By: addmean
kobieta testująca kosmetyki do makijażu
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Możliwości, oferowane nam do pełnej oraz dowolnej dyspozycji dzisiaj przez branżę kosmetyczną, są niezwykle szerokie. Na rynku działa z sukcesami sporo firm kosmetycznych, które wciąż udoskonalają oferowane propozycje. Kobiety czy dziewczyny nierzadko pytają o to, jak zostać konsultantką kosmetyków. Jest znanych oraz niezwykle popularnych wiele dróg, jakimi można stopniowo budować swoją karierę w tej dziedzinie. Warto jednak wybrać tę w pełni dopasowaną do swoich własnych możliwości.

Pages