Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

praca

Każda metoda na zdobycie kolejnych pieniędzy jest dobra.

 • Posted on: 9 January 2021
 • By: addmean
kryptowaluty
Author: swimboy1
Szukając innych źródeł finansowania, niż tylko praca zarobkowa, możemy zwiększyć swoje oszczędności, uchronić przyszłość swoją i dzieci oraz zdobyć pieniądze na przyjemności. Jedną z opcji wartą przemyślenia jest na przykład zainwestowanie na giełdzie.

Opisujemy know-how zawodu rzeczników patentowych

 • Posted on: 3 November 2020
 • By: addmean
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Zapewne każdy z nas posiada nawet niewielkie pojęcie o tym, co to jest patent i w jakich przypadkach warto się o niego starać. Należy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wcale nie musi on dotyczyć dowolnych przełomowych odkryć w różnych dziedzinach – dość powszechnie jest to kojarzone głównie z takimi rzeczami. W rzeczywistości patenty można również dostać w wielu innych przypadkach, takich jak chociażby zaprojektowanie swego własnego produktu albo też różnych rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej techniki.

Day spa – krótka przerwa w pracy, gdy obywatel ma możliwość odprężenia się oraz zregenerowania w wyczekiwaniu na wczasy

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
spa
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach obywatel żyje bardzo szybkim tempem. Wydaje się, że stale gdzieś goni i nigdy nie ma czasu na prawdziwy odpoczynek. Nierzadko nawet w czasie wczasów ciągle pracuje, przez co nie może się faktycznie zrelaksować. Toteż stale wydaje mu się, że jest zmęczony i nie ma nawet chwili wypoczynku.

Co nam gwarantuje praca? Czemu jest taka ważna? Czy czynnik finansowy jest najistotniejszy czy liczy się coś jeszcze?

 • Posted on: 29 September 2020
 • By: addmean
Dyskusja pracowników przy stole
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Jak pomyślimy o pracy to od razu mamy różne skojarzenia, najwięcej z nich wiąże się z obowiązkiem i zarobkiem. Praca nie jest przymusowa, aktualnie nie ma przymusu pracy, jak było to w okresie realnego socjalizmu, lecz jednakże trzeba pracować, by funkcjonować. Trudno jest przecież żyć bez pieniędzy, to tak naprawdę nierealne. Co jeszcze nam gwarantuje zatrudnienie?

O co trzeba zatroszczyć się otwierając firmę komunikacyjną?

 • Posted on: 24 June 2020
 • By: addmean
praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie własnej działalności gospodarczej jest sprawdzoną drogą na nasz życiowy zawód. Statystyki wyraźnie ukazują nam, że coraz większy odsetek naszego społeczeństwa decyduje się na taką formę kariery zarobkowej, rezygnując przy tym z posady na statecznym etacie. Należy uświadomić sobie, że zdecydowanie się na takie rozwiązanie potrzebuje od nas dużej dawki zaangażowania oraz poświęcenia, aby włożona przez nas praca mogła zapewnić nam spodziewane rezultaty.

Do czego jest przydatny net?

 • Posted on: 13 June 2020
 • By: addmean
wzór
Author: Rental Realities
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie przez jednostki mniej zorientowane w zaawansowanych technologiach internet traktowany jest jako zabawka dla młodzi. Jakiś czas temu nawet negatywny obraz internauty wykorzystano w walce politycznej. Ostatnimi czasy jednakże taka opinia przechodzi do historii. Wykorzystanie tego medium staje się coraz to w wyższym stopniu poważne. Naturalnie nie są to jedyne informacje jakich poszukujemy. Szuka się też odpowiedzi na pytania o hodowlę zwierząt ale też dane o medykamentach i sposobach leczenia.

Konsultantki kosmetyków na start

 • Posted on: 4 June 2020
 • By: addmean
kobieta testująca kosmetyki do makijażu
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Opcje, proponowane nam do pełnej oraz dowolnej dyspozycji w obecnych czasach przez branżę kosmetyczną, są niezwykle szerokie. Na rynku działa z sukcesami dużo firm kosmetycznych, jakie nieprzerwanie udoskonalają dawane do dyspozycji propozycje. Kobiety czy dziewczyny często pytają o to, jak zostać konsultantką kosmetyków. Jest znanych i szczególnie popularnych wiele dróg, którymi można stopniowo budować swą karierę w tej dziedzinie. Wskazane jest jednak wybrać tę w stu procentach dopasowaną do swoich własnych możliwości.

Pages