Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

praca

Opisujemy know-how zawodu rzeczników patentowych

 • Posted on: 12 September 2021
 • By: addmean
rejestracja znaków towarowych a nieuczciwa konkurencja
Author: itupictures
Source: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy z nas ma przynajmniej mgliste pojęcie na temat tego, czym jest patent i w jakich przypadkach warto ubiegać się o coś takiego. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że niekoniecznie musi on dotyczyć dowolnych ogromnych odkryć w konkretnych dziedzinach – bardzo często kojarzy się to głównie z takimi rzeczami. W praktyce patenty można również dostać w wielu innych sytuacjach, takich jak chociażby opracowanie swego własnego produktu czy rozmaitych rozwiązań dotyczących szeroko rozumianej techniki.

Konsultantki kosmetyków na start

 • Posted on: 14 August 2021
 • By: addmean
kobieta testująca kosmetyki do makijażu
Author: www.homejobsbymom.com
Source: http://www.flickr.com
Opcje, dawane nam do całkowitej oraz dowolnej dyspozycji dziś przez branżę kosmetyczną, są niezwykle szerokie. Na rynku funkcjonują z powodzeniem sporo firm kosmetycznych, jakie ciągle udoskonalają dawane do dyspozycji propozycje. Kobiety oraz dziewczyny często zadają pytanie o to, jak zostać konsultantką kosmetyków. Jest znanych oraz niezwykle popularnych wiele dróg, którymi można stopniowo budować swą karierę w tej dziedzinie. Wskazane jest jednak wybrać tę stuprocentowo dopasowaną do swoich własnych możliwości.

Day spa – krótka przerwa w pracy, gdy obywatel ma możliwość odprężenia się oraz zregenerowania w wyczekiwaniu na wczasy

 • Posted on: 29 October 2020
 • By: addmean
spa
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
W współczesnych czasach obywatel żyje bardzo szybkim tempem. Wydaje się, że stale gdzieś goni i nigdy nie ma czasu na prawdziwy odpoczynek. Nierzadko nawet w czasie wczasów ciągle pracuje, przez co nie może się faktycznie zrelaksować. Toteż stale wydaje mu się, że jest zmęczony i nie ma nawet chwili wypoczynku.

Co nam gwarantuje praca? Czemu jest taka ważna? Czy czynnik finansowy jest najistotniejszy czy liczy się coś jeszcze?

 • Posted on: 29 September 2020
 • By: addmean
Dyskusja pracowników przy stole
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Jak pomyślimy o pracy to od razu mamy różne skojarzenia, najwięcej z nich wiąże się z obowiązkiem i zarobkiem. Praca nie jest przymusowa, aktualnie nie ma przymusu pracy, jak było to w okresie realnego socjalizmu, lecz jednakże trzeba pracować, by funkcjonować. Trudno jest przecież żyć bez pieniędzy, to tak naprawdę nierealne. Co jeszcze nam gwarantuje zatrudnienie?

O co trzeba zatroszczyć się otwierając firmę komunikacyjną?

 • Posted on: 24 June 2020
 • By: addmean
praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie własnej działalności gospodarczej jest sprawdzoną drogą na nasz życiowy zawód. Statystyki wyraźnie ukazują nam, że coraz większy odsetek naszego społeczeństwa decyduje się na taką formę kariery zarobkowej, rezygnując przy tym z posady na statecznym etacie. Należy uświadomić sobie, że zdecydowanie się na takie rozwiązanie potrzebuje od nas dużej dawki zaangażowania oraz poświęcenia, aby włożona przez nas praca mogła zapewnić nam spodziewane rezultaty.

Do czego jest przydatny net?

 • Posted on: 13 June 2020
 • By: addmean
wzór
Author: Rental Realities
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie przez jednostki mniej zorientowane w zaawansowanych technologiach internet traktowany jest jako zabawka dla młodzi. Jakiś czas temu nawet negatywny obraz internauty wykorzystano w walce politycznej. Ostatnimi czasy jednakże taka opinia przechodzi do historii. Wykorzystanie tego medium staje się coraz to w wyższym stopniu poważne. Naturalnie nie są to jedyne informacje jakich poszukujemy. Szuka się też odpowiedzi na pytania o hodowlę zwierząt ale też dane o medykamentach i sposobach leczenia.

Pages