Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

specjalista

Zalety używania bio kosmetyków ekologicznych.

  • Posted on: 16 September 2019
  • By: addmean
Kosmetyki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Ekologia zaczyna dotyczyć licznych dziedzin naszego życia. Wszyscy zwyczajnie w większej mierze aniżeli w przeszłości są świadomi tego, iż zachowując styl życia w zgodzie z proekologicznymi zasadami będą zdrowsi i będą mieli szansę pochwalić się optymalną kondycją. Z tego powodu również ekologia od pewnego czasu nieodłącznie wiąże się z branżą kosmetyczną.

Podnoszenie poziomu swoich zdolności po to, by być przydatnym dla osób przebywających na terapii.

  • Posted on: 5 August 2019
  • By: addmean
Ćwiczenia fizjoterapeutyczne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Podnoszenie poziomu własnych zdolności po to, by być w jak największym stopniu pomocnym dla pacjentów jest tym, co za priorytet powinien mieć każdy fizjoterapeuta, ponieważ wyłącznie w tym przypadku będzie on w stanie za każdym razem dobrze doradzić takim osobom, jakie będą u niego na terapii.

Zabieg witrektomii. Co to jest, dla jakich osób jest najlepszy? Czy jest bolesny i na czym właściwie polega?

  • Posted on: 2 July 2019
  • By: addmean
Badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Co to jest witrektomia? Wielu ludzi myśli, iż to tak naprawdę zabieg ostatniej nadziei. Z przykrością trzeba stwierdzić, jest sporo w tym prawdy. Przy pomocy wielu nowoczesnych technik i najnowszych aparatów, dzięki postępowi nauki, można za pomocą witrektomii powstrzymywać, a nawet wyleczyć schorzenia, które kilkadziesiąt lat temu prowadziły do utraty widzenia.

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w IT, skąd będzie się brało tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Branża IT od wielu lat przeżywa ogromny rozkwit, zawód specjalisty IT jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych. Wszystko bierze się z tego, że komputery są bardzo często używany w biznesie i życiu codziennym, i zwyczajnie trzeba wielu pracowników do tego, aby opracowywać na nie programy, testować ich działanie i je wdrażać. Jeszcze przed kilkunastu laty temu przeciętny specjalista od informatyki kojarzył się z zarośniętym panem, który miał wiedzieć wszystko o komputerach. Aktualnie sprawa wygląda całkowicie odmiennie - informatyka stała się tak ogromną dziedziną, że nastąpiły węższe specjalizacje.