Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

specjalista

Zabieg witrektomii. Co to jest, dla jakich osób jest najlepszy? Czy jest bolesny i na czym właściwie polega?

  • Posted on: 28 January 2021
  • By: addmean
Badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Co to jest witrektomia? Wielu sądzi, iż to tak naprawdę operacja ostatniej szansy. Z przykrością trzeba stwierdzić, sporo w tym prawdy. Przy pomocy wielu innowacyjnych technik i nowoczesnych narzędzi, dzięki rozwojowi medycyny, można za pomocą witrektomii powstrzymywać, a nawet leczyć schorzenia, które kilkadziesiąt lat temu prowadziły do straty wzroku.

Zalety używania bio kosmetyków ekologicznych.

  • Posted on: 18 November 2020
  • By: addmean
Kosmetyki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Ekologia dotyczy licznych dyscyplin w naszym życiu. Wszyscy zwyczajnie w większej mierze niż w przeszłości zdają sobie sprawę z tego, że zachowując tryb życia zgodny z proekologicznymi zasadami będą zdrowsi i będą mogli pochwalić się wzorcową formą. Z tego względu również ekologia od pewnego czasu bezpośrednio związana jest z kosmetyką.

Podnoszenie poziomu swoich zdolności po to, by być przydatnym dla osób przebywających na terapii.

  • Posted on: 15 May 2020
  • By: addmean
Ćwiczenia fizjoterapeutyczne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Podnoszenie poziomu swoich zdolności po to, aby pozostawać w jak największym stopniu przydatnym dla pacjentów to coś, co za priorytet musi potraktować każdy specjalista z dziedziny fizjoterapii, gdyż tylko w tym wypadku będzie on w stanie każdorazowo jak najlepiej pomóc takim osobom, jakie będą u niego na terapii.

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w IT, skąd będzie się brało tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

  • Posted on: 25 April 2020
  • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Branża IT od dawna jest w ogromnym rozkwicie, zawód informatyka jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej płatnych. Wszystko bierze się z tego, że komputery są bardzo często wykorzystywane w życiu prywatnym oraz biznesie, i zwyczajnie potrzeba wielu pracowników do tego, aby pisać na nie programy, testować ich działanie i je wdrażać. Jeszcze przed kilkunastu laty temu przeciętny informatyk kojarzył się z brodatym panem, który miał wiedzieć wszystko o komputerach. Aktualnie sprawa prezentuje się całkowicie odmiennie - informatyka stała się tak ogromną dziedziną, że nastąpiły węższe specjalizacje.