Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

specjalista

Podnoszenie poziomu swoich zdolności po to, by być przydatnym dla osób przebywających na terapii.

  • Posted on: 29 November 2022
  • By: addmean
Ćwiczenia fizjoterapeutyczne
Author: Rose Physical Therapy Group
Source: http://www.flickr.com
Poszerzanie własnych umiejętności w tym celu, aby być jak najbardziej pomocnym dla pacjentów jest tym, co za priorytet powinien mieć każdy fizjoterapeuta, ponieważ jedynie w tym wypadku będzie on w stanie za każdym razem dobrze pomóc takim osobom, które będą u niego na terapii.

Zabieg witrektomii. Co to jest, dla jakich osób jest najlepszy? Czy jest bolesny i na czym właściwie polega?

  • Posted on: 5 March 2022
  • By: addmean
Badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Czym jest witrektomia? Wielu ludzi myśli, iż to z pewnością zabieg ostatniej szansy. Niestety, jest sporo w tym prawdy. Przy pomocy wielu innowacyjnych technik i najnowszych narzędzi, dzięki postępowi nauki, można dzięki witrektomii zatrzymać, a nawet leczyć choroby, które kilkadziesiąt lat temu prowadziły do utraty widzenia.

Jak obecnie się prezentuje rynek pracy w IT, skąd będzie się brało tak duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży.

  • Posted on: 16 December 2021
  • By: addmean
rozmowa rekrutacja przeprowadzona w siedzibie firmy
Author: Sebastiaan ter Burg
Source: http://www.flickr.com
Branża IT od dawna przeżywa ogromny rozkwit, zawód informatyka jest obecnie jednym z najpopularniejszych i najlepiej płatnych. Wszystko bierze się z tego, że komputery są bardzo często używany w życiu prywatnym oraz biznesie, i po prostu potrzeba rzeszy ludzi do tego, żeby pisać na nie programy, testować je i wdrażać. Jeszcze kilkanaście lat temu typowy specjalista od informatyki kojarzył się z brodatym panem, który miał wiedzieć wszystko o komputerach. Aktualnie sprawa wygląda całkowicie odmiennie - informatyka stała się tak ogromną dziedziną, że nastąpiły wąskie specjalności.

Zalety używania bio kosmetyków ekologicznych.

  • Posted on: 11 August 2021
  • By: addmean
Kosmetyki
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Ekologia dotyczy wielu dyscyplin w naszym życiu. Wszyscy najzwyczajniej w większej mierze aniżeli kiedyś zdają sobie sprawę z tego, że utrzymując styl życia w zgodzie z naturą będą zdrowsi i będą mieli szansę cieszyć się wzorcową formą. Z tego względu także ekologia od pewnego czasu nieodłącznie związana jest z branżą kosmetyczną.