Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

ból

Zabieg witrektomii. Co to jest, dla jakich osób jest najlepszy? Czy jest bolesny i na czym właściwie polega?

  • Posted on: 28 January 2021
  • By: addmean
Badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Co to jest witrektomia? Wielu sądzi, iż to tak naprawdę operacja ostatniej szansy. Z przykrością trzeba stwierdzić, sporo w tym prawdy. Przy pomocy wielu innowacyjnych technik i nowoczesnych narzędzi, dzięki rozwojowi medycyny, można za pomocą witrektomii powstrzymywać, a nawet leczyć schorzenia, które kilkadziesiąt lat temu prowadziły do straty wzroku.

Ciekawe nowinki przemysłu urodowego i troski o zdrowie

  • Posted on: 13 October 2020
  • By: addmean
kobieca uroda
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze czasy są okresem w historii świata, w którym praktycznie wszystkie pola działalności człowieka przechodzą nieustające metamorfozy. Gdzie bowiem nie spojrzeć widnieje wszechobecną technologię i najnowocześniejsze urządzenia, do których dostęp ma praktycznie każdy człowiek. Jednakże prawdą jest, że niektóre części naszej rzeczywistości rozwijają się znacznie sprawniej od innych, a jedną z owych kwestii na pewno jest przemysł urodowy i zdrowia.