Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

ból

Zabieg witrektomii. Co to jest, dla jakich osób jest najlepszy? Czy jest bolesny i na czym właściwie polega?

  • Posted on: 2 July 2019
  • By: addmean
Badanie wzroku
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Co to jest witrektomia? Wielu ludzi myśli, iż to tak naprawdę zabieg ostatniej nadziei. Z przykrością trzeba stwierdzić, jest sporo w tym prawdy. Przy pomocy wielu nowoczesnych technik i najnowszych aparatów, dzięki postępowi nauki, można za pomocą witrektomii powstrzymywać, a nawet wyleczyć schorzenia, które kilkadziesiąt lat temu prowadziły do utraty widzenia.

Ciekawe nowinki przemysłu urodowego i troski o zdrowie

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
kobieca uroda
Author: Ray Bilcliff
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze czasy są okresem w dziejach świata, w którym praktycznie wszystkie obszary działalności człowieka przechodzą ciągłe metamorfozy. Gdzie bowiem nie spojrzeć widnieje wszechobecną technologię i najnowocześniejsze urządzenia, do których dostęp ma prawie każdy człowiek. Jednak prawdą jest, że niektóre części naszej rzeczywistości rozwijają się znacznie szybciej niż inne, a jedną z owych kwestii bezdyskusyjnie jest przemysł urody i zdrowotności.