Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

biznes

Innowacje, postęp i rozwój - jak osiągnąć sukces w firmie wykorzystując szkolenia oraz ISO 14001 i ISO 22716

  • Posted on: 26 September 2019
  • By: addmean
kosmetyki
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Nie możemy marzyć o rozwoju bez stosownych kwalifikacji. Sprawa tyczy się jednocześnie ludzi uprawiających nauki humanistyczne oraz rozwoju w biznesie.

W jaki sposób zrobić świetne pierwsze wrażenie? Są różne sposoby, natomiast jeden z nich jest niezawodny w każdej sytuacji

  • Posted on: 21 August 2019
  • By: addmean
wizytówka dental
Author: SunnyView Dental
Source: http://www.flickr.com
W jaki sposób szybko, konkretnie i całkowicie profesjonalnie zaprezentować własną osobę jako specjalistę w jakiejś dziedzinie? Jest na to całkiem sporo sposobów. Można zacząć dyskutować na wiele tematów z naszej dziedziny, pokazać jak wiele wiemy. Problem polega na tym tylko, czy wszyscy będą chcieli nas słuchać jak również czy podczas takiego wywodu nie powiemy jakiejś głupoty. Okazuje się, że jest prostszy sposób.

O co trzeba zatroszczyć się otwierając firmę komunikacyjną?

  • Posted on: 1 April 2019
  • By: addmean
praca zespołowa
Author: Steven Vance
Source: http://www.flickr.com
Otworzenie osobistej działalności gospodarczej jest sprawdzoną drogą na nasze życiowe zajęcie. Statystyki klarownie ujawniają nam, że coraz to większy odsetek naszego społeczeństwa decyduje się na taką odmianę kariery zarobkowej, rezygnując przy tym z posady na statecznym etacie. Trzeba uświadomić sobie, że zdecydowanie się na takie rozwiązanie wymaga od nas sporej dawki zaangażowania oraz oddania, aby włożona przez nas praca mogła zapewnić nam oczekiwane efekty.