Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

emulsje

Emulsje są konieczne żeby nasze czupryny były ładne

  • Posted on: 14 June 2021
  • By: addmean
stylizacja włosów
Author: Nathan O'Nions
Source: http://www.flickr.com
Nasze włosy muszą pięknie wyglądać, na dodatek ich ogólny stan również w żadnym przypadku nie może jakby nie patrzeć dawać nam powodów do skarżenia się na to. Zapamiętajmy, że właściwie wstyd mieć zaniedbane włosy - niektórych części własnego ciała nie zdołamy poprawić, no takie geny, ale włosy to nie powiedzmy nos! A więc jeśli ktoś z nas chciałby uchodzić za normalną osobę, kogoś kto potrafi dbać o siebie, musi najzwyczajniej w świecie zadbać o włosy. Umiejętnie: zatem chociaż brylantyna do włosów to naprawdę nic niewskazanego, trudno nie zauważyć, iż bądź co bądź co za dużo to nie zdrowo. Generalnie autentycznie każdy człowiek może przyswoić sobie szybko wszystkie meandry mające związek z włosami.