Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

program

Jak szybko i bez kłopotów wypełnić pit? O jakich sprawach jednocześnie warto pamiętać?

 • Posted on: 20 January 2023
 • By: addmean
zestawienie płac w firmie
Author: La Manade
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku każdy z nas musi wypełniać deklarację podatkową, co oznacza pit. Niezbyt to lubimy, bo wiążę się to z wizytą w Urzędzie Skarbowym. Stop! Tak było kiedyś, dzisiaj możemy korzystać z pit online. Jedno z pewnością się nie zmieniło, ponieważ niezbyt lubimy to robić, lecz aktualnie prościej złamać swoją niechęć, ponieważ dzięki internetowi robimy to szybko i we własnym domu. Żegnajcie więc kolejki w skarbówce, rozliczenie pitu nigdy wcześniej nie było tak bezproblemowe.

Zobowiązanie podatkowe, poświadczenie o byciu zatrudnionym oraz wystawianie faktur - ważne informacje

 • Posted on: 28 October 2022
 • By: addmean
jak obliczyć podatek
Author: eFile989
Source: http://www.flickr.com
Obowiązek podatkowy nałożony jest na wszelką osobę, jaka sprzedaje jakieś towary bądź usługi w ramach kierowanej aktywności gospodarczej. Przepisy podają, że obowiązek podatkowy powstaje w momencie wykonania usługi czy też dokonania dostawy produktów. Biznesmen może także pozyskać część zapłaty (dopiero potem całość), w takim przypadku także mówimy o obowiązku podatkowym.

Rozliczenie PIT online – jak szybko pozbyć się niechcianych formularzy rozliczenia podatkowego?

 • Posted on: 20 August 2022
 • By: addmean
pit online
Author: chluna
Source: http://www.flickr.com
Internet dla wielu osób obecnie jest kopalnią wiedzy. Korzystając z Internetu mamy okazję bowiem niezmiernie szybko nauczyć się rozwiązywać komplikacje, na które odpowiedź była dotychczas znana przede wszystkim specjalistom. Z drugiej strony należy mieć na uwadze fakt tego, że sieć to również źródło zbędnych informacji.

Jak ułatwić sobie przygotowanie dokumentu pit? Czy możemy rozliczać się przy pomocy komputera? Co dzięki temu zyskamy?

 • Posted on: 5 July 2022
 • By: addmean
zajęcie
Author: QSC AG
Source: http://www.flickr.com
Są takie obowiązki, których nie sposób uniknąć. Należy do takich zadań na przykład coroczne składanie deklaracji podatkowej. Chyba nie ma osoby, jaka uwielbiałaby to robić, jednak można sobie to zadanie choć trochę uprościć.


Dziś rozliczenie podatku jest bardziej łatwe niż kilka lat wstecz.

Czy pragniesz, żeby praca przy fakturach stała się łatwiejsza i bardziej wygodna? Zainwestuj w nowatorski system do fakturowania!

 • Posted on: 12 March 2022
 • By: addmean
ubezpieczenie
Author: Jie Qi
Source: http://www.flickr.com
Praca związana z wpisywaniem faktur może nie okazuje się specjalnie trudna, lecz może być mozolna. W podobnych okolicznościach łatwo o pomyłkę albo niedopatrzenie, które mogłoby mieć poważne skutki.

Pages