Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

deklaracja

Ważne informacje o podatkach i rozliczeniach z Urzędem Skarbowym

  • Posted on: 12 December 2022
  • By: addmean
deklaracja
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Mimo, że każdy ma zobowiązanie raz do roku rozliczać się z Urzędem Skarbowym, to mimo to pożądane byłoby stale monitorować doniesienia na temat najnowszych regulaminów i ustaw tyczących się podatków, potrąceń od podatków i vat. W Necie jest jedna niezmiernie przyciągająca stronka, w której cały czas są uaktualniane wszystkie informacje tyczące się powyższych kwestii. Są na niej przedstawione wszystkie deklaracje podatkowe, jakie są obowiązujące. Można się wiele o nich dowiedzieć z tej strony, co przyda się w czasie rozliczeń z fiskusem. Dzięki nim łatwo i efektywnie wolno się rozliczyć, bez popełniania błędów.

Innowacyjne rozwiązania do prowadzenia księgowości w firmie - na co zwracać uwagę?

  • Posted on: 5 July 2022
  • By: addmean
finanse
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Każda firma zobowiązana jest do prowadzenia księgowości. Większość przedsiębiorstw dysponuje także środkami trwałymi, jakimi są: maszyny, urządzenia czy samochody. Zwykle, wraz z rozwojem, firma staje przed koniecznością zatrudnienia nowych pracowników. Aby efektywnie funkcjonować, potrzebuje wsparcia księgowej lub specjalistycznych narzędzi informatycznych.