Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

deklaracja

Innowacyjne rozwiązania do prowadzenia księgowości w firmie - na co zwracać uwagę?

  • Posted on: 14 August 2020
  • By: addmean
finanse
Author: OTA Photos
Source: http://www.flickr.com
Każda firma podlega przepisom związanym z podatkami i prowadzeniem dokumentacji finansowej. Większość przedsiębiorstw dysponuje także środkami trwałymi, jakimi są: maszyny, urządzenia czy samochody. Najczęściej, wraz z rozwojem, firma staje przed koniecznością zatrudnienia tzw. Ziły roboczej. Aby sprawnie funkcjonować, potrzebuje pomocy księgowej lub odpowiedniego programu do księgowości.

Ważne informacje o podatkach i rozliczeniach z Urzędem Skarbowym

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
deklaracja
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Pomimo, że każdy ma zobowiązanie raz do roku rozliczać się z Urzędem Skarbowym, to jakkolwiek wskazane jest stale śledzić obwieszczenia na rzecz najnowszych regulaminów i ustaw tyczących się podatków, potrąceń od podatków i vat. W Necie jest jedna bardzo intrygująca stronka, gdzie nieustannie są aktualizowane wszelkie informacje tyczące się powyższych wątpliwości. Są na niej zaprezentowane wszystkie deklaracje podatkowe, jakie są obowiązkowe. Można się dużo o nich dowiedzieć z tej strony, co przyda się w czasie rozliczeń z fiskusem. Dzięki nim bez trudu i skutecznie można się rozliczyć, bez popełniania błędów.