Error message

  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

rozliczenie

Ratować potrzebujących da się również nie wydając własnych pieniędzy

  • Posted on: 16 May 2019
  • By: addmean
napis na plaży pomoc
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Mieszkańcy Polski muszą raz na 12 miesięcy podesłać do urzędu skarbowego swoje rozliczenie PIT. To w zupełności jasne, że należy płacić podatki, w żadnym razie nie spóźniać się z rozliczeniami. Później będziemy mieć spore nieprzyjemności. I dlatego właśnie należy bardzo uważać! Trzeba także pomagać innym ludziom - trudno myśleć inaczej. Choć na co dzień w wielu przypadkach nie bardzo wiemy jak pomóc potrzebującym, a do tego nie posiadamy wielu wolnych środków, to prawda jest taka, że pit opp powoduje, iż mamy możliwość pomóc bliźnim bez żadnego szastania forsą!

Które nowiny czekają nas przy wypełnianiu PITów w kolejnym roku?

  • Posted on: 31 March 2019
  • By: addmean
deklaracja
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Tworzenie dorocznej deklaracji skarbowej stało się naszym niezwykle znaczącym obowiązkiem, którego pod żadnym pretekstem nie możemy przegapić. Jego niedopełnienie niejednokrotnie może sprowadzić na nas szczególnie dużo nieprzyjemności, dlatego powinniśmy poczynić wszelkie wysiłki, aby do takiej sytuacji nie doszło pod żadnym pozorem.

Czy kierując działalnością gospodarczą opłaca się korzystać z oferty fachowego biura rachunkowego?

  • Posted on: 27 December 2018
  • By: addmean
pieniądze i kalkulator
Author: Jacob Edward
Source: http://www.flickr.com
Utworzenie działalności gospodarczej to dobry krok na drodze ku samodzielności finansowej i niezależności od innych. Własna firma, nawet niewielka, daje nam nie tylko poczucie zadowolenia, ale także stabilizacji, jeżeli nasz biznes opiera się na stałych schematach i gwarantowanych zyskach. Ale, aby rzeczywiście czerpać jak najwięcej korzyści, powinniśmy w pierwszym rzędzie zadbać w szczególności o odpowiednie operowanie finansami i kapitałem, który zgromadziliśmy.

Ważne informacje o podatkach i rozliczeniach z Urzędem Skarbowym

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
deklaracja
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Pomimo, że każdy ma zobowiązanie raz do roku rozliczać się z Urzędem Skarbowym, to jakkolwiek wskazane jest stale śledzić obwieszczenia na rzecz najnowszych regulaminów i ustaw tyczących się podatków, potrąceń od podatków i vat. W Necie jest jedna bardzo intrygująca stronka, gdzie nieustannie są aktualizowane wszelkie informacje tyczące się powyższych wątpliwości. Są na niej zaprezentowane wszystkie deklaracje podatkowe, jakie są obowiązkowe. Można się dużo o nich dowiedzieć z tej strony, co przyda się w czasie rozliczeń z fiskusem. Dzięki nim bez trudu i skutecznie można się rozliczyć, bez popełniania błędów.