Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

rozliczenie

Czy kierując działalnością gospodarczą opłaca się korzystać z oferty fachowego biura rachunkowego?

  • Posted on: 14 May 2020
  • By: addmean
pieniądze i kalkulator
Author: Jacob Edward
Source: http://www.flickr.com
Założenie działalności gospodarczej to dobry krok na drodze ku samodzielności finansowej i niezależności od innych. Własna firma, nawet mała, daje nam nie tylko poczucie zadowolenia, ale również stabilizacji, jeżeli nasz biznes opiera się na stałych schematach i gwarantowanych zyskach. Aczkolwiek, aby faktycznie czerpać jak najwięcej korzyści, powinniśmy w pierwszym rzędzie zadbać przede wszystkim o odpowiednie operowanie finansami i kapitałem, który zgromadziliśmy.

Które nowiny czekają nas przy wypełnianiu PITów w kolejnym roku?

  • Posted on: 6 May 2020
  • By: addmean
deklaracja
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Tworzenie dorocznej deklaracji skarbowej stało się naszym niezmiernie istotnym obowiązkiem, którego pod żadnym pretekstem nie możemy pominąć. Jego niedopełnienie w szeregu przypadków może sprowadzić na nas wyjątkowo dużo nieprzyjemności, dlatego powinniśmy uczynić wszelkie wysiłki, aby do takiej sytuacji nie doszło pod żadnym pozorem.

Ratować potrzebujących da się również nie wydając własnych pieniędzy

  • Posted on: 16 May 2019
  • By: addmean
napis na plaży pomoc
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Mieszkańcy Polski muszą raz na 12 miesięcy podesłać do urzędu skarbowego swoje rozliczenie PIT. To w zupełności jasne, że należy płacić podatki, w żadnym razie nie spóźniać się z rozliczeniami. Później będziemy mieć spore nieprzyjemności. I dlatego właśnie należy bardzo uważać! Trzeba także pomagać innym ludziom - trudno myśleć inaczej. Choć na co dzień w wielu przypadkach nie bardzo wiemy jak pomóc potrzebującym, a do tego nie posiadamy wielu wolnych środków, to prawda jest taka, że pit opp powoduje, iż mamy możliwość pomóc bliźnim bez żadnego szastania forsą!

Ważne informacje o podatkach i rozliczeniach z Urzędem Skarbowym

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
deklaracja
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
Pomimo, że każdy ma zobowiązanie raz do roku rozliczać się z Urzędem Skarbowym, to jakkolwiek wskazane jest stale śledzić obwieszczenia na rzecz najnowszych regulaminów i ustaw tyczących się podatków, potrąceń od podatków i vat. W Necie jest jedna bardzo intrygująca stronka, gdzie nieustannie są aktualizowane wszelkie informacje tyczące się powyższych wątpliwości. Są na niej zaprezentowane wszystkie deklaracje podatkowe, jakie są obowiązkowe. Można się dużo o nich dowiedzieć z tej strony, co przyda się w czasie rozliczeń z fiskusem. Dzięki nim bez trudu i skutecznie można się rozliczyć, bez popełniania błędów.