Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

pieniądze

Ratować potrzebujących da się również nie wydając własnych pieniędzy

 • Posted on: 16 May 2019
 • By: addmean
napis na plaży pomoc
Author: blu-news.org
Source: http://www.flickr.com
Mieszkańcy Polski muszą raz na 12 miesięcy podesłać do urzędu skarbowego swoje rozliczenie PIT. To w zupełności jasne, że należy płacić podatki, w żadnym razie nie spóźniać się z rozliczeniami. Później będziemy mieć spore nieprzyjemności. I dlatego właśnie należy bardzo uważać! Trzeba także pomagać innym ludziom - trudno myśleć inaczej. Choć na co dzień w wielu przypadkach nie bardzo wiemy jak pomóc potrzebującym, a do tego nie posiadamy wielu wolnych środków, to prawda jest taka, że pit opp powoduje, iż mamy możliwość pomóc bliźnim bez żadnego szastania forsą!

Skuteczne metody finansowania nowych firm

 • Posted on: 6 March 2019
 • By: addmean
firma
Author: istock
Source: istockphoto.com
Stworzenie od zera rzeczywiście sprawnie funkcjonującej i generującej dobre zyski firmy w żadnym przypadku nie jest niczym prostym. Jeśli ktoś chciałby w jakiejkolwiek działalności tego typu osiągnąć naprawdę satysfakcjonujące rezultaty, to powinien włożyć w coś takiego sporo pracy oraz zmierzyć się z wieloma różnymi problemami, z jakimi spotykają się zwykle początkujący przedsiębiorcy.

Czy kierując działalnością gospodarczą opłaca się korzystać z oferty fachowego biura rachunkowego?

 • Posted on: 27 December 2018
 • By: addmean
pieniądze i kalkulator
Author: Jacob Edward
Source: http://www.flickr.com
Utworzenie działalności gospodarczej to dobry krok na drodze ku samodzielności finansowej i niezależności od innych. Własna firma, nawet niewielka, daje nam nie tylko poczucie zadowolenia, ale także stabilizacji, jeżeli nasz biznes opiera się na stałych schematach i gwarantowanych zyskach. Ale, aby rzeczywiście czerpać jak najwięcej korzyści, powinniśmy w pierwszym rzędzie zadbać w szczególności o odpowiednie operowanie finansami i kapitałem, który zgromadziliśmy.

Kredyt budowlany, które szczególnie doceniają chętni

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
plik banknotów zagranicznej waluty
Author: Stan Dalone
Source: http://www.flickr.com
Różnego rodzaju kredyty budowlane, jakie obecnie spotkać możemy na rodzimym rynku, wywierają wrażenie nieustannie udoskonalaną ofertą. Opcje banków idą wciąż z duchem czasu, dlatego klienci mogą się czuć bezpiecznie oraz spokojnie. Ich potrzeby analizowane są szczegółowo przez specjalistów z banków, więc i określane przez nich wymagania, nawet te z pozoru trudne do spełnienia, realizowane są przez banki w pierwszej kolejności. Nasi bankierzy skupieni na swojej pracy to ambitne i przedsiębiorcze osoby.

Profesjonalne studio tatuażu – rady dotyczące wyboru salonu.

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
tatuaż na plecach
Author: Fotolia.com
Source: fotolia.com
To jasne, że wybranie godnego zaufania studia tatuażu to trudna i stresująca decyzja, zwłaszcza dla kogoś, komu tatuaże bardzo się podobają, ale ciągle czeka na swój pierwszy raz. Samo podjęcie decyzji o zrobieniu pierwszego tatuażu nie jest proste, a do tego dochodzi pytanie, kto ten tatuaż nam wykona? Założenie jest takie, że tatuaż będzie na naszej skórze już do końca życia, więc my musimy gruntownie sprawę przemyśleć, a tatuator dobrze go wykonać.

Day spa – krótka przerwa w pracy, gdy obywatel ma możliwość odprężenia się oraz zregenerowania w wyczekiwaniu na wczasy

 • Posted on: 15 November 2018
 • By: addmean
spa
Author: Lizzie Benton
Source: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach człowiek żyje bardzo szybkim tempem. Wydaje się, że nieustannie gdzieś goni i nigdy nie ma czasu na rzeczywisty odpoczynek. Często nawet w czasie wczasów stale pracuje, przez co nie może się rzeczywiście zrelaksować. Dlatego nieustannie wydaje mu się, że jest przemęczony i nie ma nawet chwili odpoczynku.

Pages