Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

kredyt

Jak sprawić sobie szybką i odpowiedniej wysokości pożyczkę? Istnieją na to najlepsze metody

 • Posted on: 17 September 2019
 • By: addmean
Kalkulator i pieniądze
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Co to jest chwilówka? Jak sama nazwa mówi to pewien typ kredytu, jaki jesteśmy w stanie uzyskać bardzo szybko. Nie są to zbyt wielkie kwoty, pożyczyć można ok. 500zł. Zdarza się, że parabanki pożyczają większe sumy pod warunkiem ukazania zaświadczenia o zarobkach.

Skuteczne metody finansowania nowych firm

 • Posted on: 1 September 2019
 • By: addmean
firma
Author: istock
Source: istockphoto.com
Zbudowanie od samych podstaw faktycznie dobrze funkcjonującej i generującej odpowiednie zyski firmy w żadnym przypadku nie jest proste. Jeżeli ktoś chciałby w jakiejkolwiek działalności tego typu osiągnąć rzeczywiście satysfakcjonujące rezultaty, to powinien włożyć w coś takiego sporo wysiłku oraz poradzić sobie z wieloma rozmaitymi problemami, z jakimi spotykają się zazwyczaj początkujący przedsiębiorcy.

Praktyczny i nowoczesny sposób na rozrachunki biznesowe

 • Posted on: 30 August 2019
 • By: addmean
człowiek ze skarbonką
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Rozliczenia finansowe w firmie to niezwykle istotna kwestia, to od ich terminowości zależy częstokroć przetrwanie firmy. Każdemu właścicielowi firmy zdarzyło się mieć problem z powodu niesolidności kontrahenta bądź opóźnień w rozliczeniach pomiędzy bankami.

Parę słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

 • Posted on: 12 May 2019
 • By: addmean
fundusze inwestycyjne dla firm
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko również w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tych instrumentów jest bardzo ważny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować ale również na ryzyko, jakie wiąże się z inwestycją w konkretny fundusz.


W związku z powyższym przed wyborem danego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, określić potencjalny zysk i ryzyko, dobrać dla siebie najbardziej właściwy fundusz czy portfel funduszy.

Dobre strony kredytu drogą internetową

 • Posted on: 25 March 2019
 • By: addmean
budynek banku w miejscowści Chicago
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie ogrom tymczasowych problemów z zakupem mieszkania, auta lub innych ważnych wydatków można nadzwyczaj łatwo rozwiązać. Często wystarczy tylko krótkawizyta do banku, by podpisać umowę na dobry kredyt albo pożyczkę bez wielkich stert formularzy, natomiast w dobie internetu nawet i tę czynność można w dużym stopniu ułatwić za pomocą tylko kilku kliknięć.