Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

kredyt

Praktyczny i nowoczesny sposób na rozrachunki biznesowe

 • Posted on: 27 March 2022
 • By: addmean
człowiek ze skarbonką
Author: Andrius Repsys
Source: http://www.flickr.com
Rozrachunki finansowe w firmie to ogromnie ważna tematyka, to od ich terminowości zależy często przetrwanie przedsiębiorstwa. Każdemu posiadaczowi przedsiębiorstwa zdarzyło się mieć problem z powodu niesolidności partnera albo poślizgów w rozliczeniach pomiędzy bankami.

O czym pamiętać, jeżeli chcielibyśmy aby nasz portfel był w dobrej formie? Które nawyki się sprawdzają?

 • Posted on: 6 January 2022
 • By: addmean
materiały biurowe
Author: Denise Krebs
Source: http://www.flickr.com
Dbałość o stan finansów to w każdym z domów bardzo ważna kwestia. Właściwe rozplanowanie wydawanych pieniędzy jest rzeczą bardzo ważną, ażeby zapewnić sobie płynność finansową.

Skuteczne metody finansowania nowych firm

 • Posted on: 1 October 2021
 • By: addmean
firma
Author: istock
Source: istockphoto.com
Zbudowanie od początku naprawdę sprawnie działającej i generującej wysokie zyski firmy nigdy nie jest proste. Jeśli ktoś pragnie w jakiejkolwiek działalności tego typu uzyskać naprawdę zadowalające wyniki, to będzie musiał włożyć w to sporo wysiłku oraz poradzić sobie z wieloma najróżniejszymi problemami, na jakie napotykają zwykle początkujący przedsiębiorcy.

Parę słów odnośnie funduszy inwestycyjnych

 • Posted on: 3 August 2021
 • By: addmean
fundusze inwestycyjne dla firm
Author: Roberto Nieves
Source: http://www.flickr.com
Fundusze inwestycyjne deklarują w statucie (a nierzadko także w nazwie) w jakie instrumenty finansowe będą inwestować. Wybór tychże instrumentów jest bardzo istotny - wpływa na potencjalny zysk, jaki fundusz ma szansę wypracować jak również na ryzyko, które wiąże się z inwestycją w dany fundusz.


W nawiązaniu do powyższego przed wyborem konkretnego funduszu inwestor powinien zapoznać się z polityką funduszu - w które instrumenty inwestuje, zbadać potencjalny zysk i ryzyko, dopasować dla siebie najbardziej właściwy fundusz bądź portfel funduszy.

Dobre strony kredytu drogą internetową

 • Posted on: 15 June 2021
 • By: addmean
budynek banku w miejscowści Chicago
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach dużą ilość chwilowych problemów z kupnem domu, auta lub innych dużych wydatków można bardzo banalnie rozwiązać. Często wystarczy jedynie szybkawizyta do banku, by zdobyć korzystny kredyt lub pożyczkę bez dużych formalności, natomiast w dobie internetu także i tę czynność można w dużym stopniu ułatwić za pomocą zaledwie paru kliknięć.

Czy wielkim zainteresowaniem cieszą się kredyty Wrocław może nam powiedzieć

 • Posted on: 1 May 2021
 • By: addmean
kredyty wrocław
Author: US Department of Labor
Source: http://www.flickr.com
Nim ostatecznie podpiszemy umowę kredytową, powinniśmy sprawdzić, w jakim miejscu takie oferty okazują się być nam oferowane, a też czym konkretnie różnią się od siebie. Istotne jest to, żeby wszystko dopasować do własnych wymagań, ale również aby robić to w taki sposób, abyśmy posiadali świadomość, że na spokojnie uda nam się je spłacić.


Kredyty Wrocław przyznaje w przeróżnych bankach


Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że do wyboru mamy przeróżnego typu kredyty, dlatego tak istotne okazuje się być to, aby powiedzieć, który z nich okazuje się być nam rzeczywiście potrzebny.

Jak sprawić sobie szybką i odpowiedniej wysokości pożyczkę? Istnieją na to najlepsze metody

 • Posted on: 1 June 2020
 • By: addmean
Kalkulator i pieniądze
Author: Mark Moz
Source: http://www.flickr.com
Co to jest chwilówka? Jak sama nazwa mówi to pewien typ kredytu, który jesteśmy w stanie uzyskać bardzo szybko. Nie są to wysokie kwoty, pożyczyć możemy około pięćset złotych. Dzieje się tak, iż parabanki pożyczają większe sumy pod warunkiem ukazania zaświadczenia o zarobkach.