Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

inwestycje

Dobre strony kredytu drogą internetową

  • Posted on: 5 March 2021
  • By: addmean
budynek banku w miejscowści Chicago
Author: Ken Lund
Source: http://www.flickr.com
Obecnie duże ilości tymczasowych trudności z nabyciem mieszkania, samochodu lub innych ważnych wydatków da się bardzo łatwo rozwiązać. Nieraz wystarczy zaledwie krótkawizyta do banku, by uzyskać korzystny kredyt albo pożyczkę bez wielkich stosów papieru, natomiast w epoce internetu również i tę czynność można w znacznym stopniu uprościć za pomocą tylko paru kliknięć.

Wskazówki odnośnie kalendarza ekonomicznego widniejące w sieci

  • Posted on: 10 July 2020
  • By: addmean
Inwestycje, papiery wartościowe
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nie jest tajemnicą, że Internet jest najdoskonalszym źródłem wiadomości w przypadku najróżniejszych ciekawych dla nas tematów. Nie ma w tym nic dziwnego, że można w nim także znaleźć wskazówki dla osób, które chcą grać na giełdzie. Przede wszystkim w sieci można odszukać definicje najważniejszych pojęć z tej dziedziny, które powinny zadowolić przede wszystkim początkujących inwestorów.

Grasz na giełdzie? Miej rękę na pulsie i cały czas kontroluj wskaźniki giełdowe, to rzeczywiście istotne

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
Notowania giełdowe
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas marzy o pomnażaniu swojego majątku i życiu na dobrej stopie. Wiele osób decyduje się inwestować zgromadzone środki, żeby zarobić na ich obrocie. Popularną formą inwestycji okazuje się chociażby giełda papierów wartościowych. W wypadku, kiedy jest się początkującym klientem giełdy oraz nie ma się praktyki w inwestycjach, trzeba zaznajomić się z charakterem takich inwestycji.