Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

ochrona

W jaki sposób zadbać o dobry stan naszej cery? O czym musimy pamiętać? Na co zwrócić szczególną uwagę?

  • Posted on: 4 December 2020
  • By: addmean
twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Sporo pań wie o tym, że pielęgnacja cery to coś bardzo ważnego. W końcu to na twarzy najszybciej uwidaczniają się zmęczenie, stres, pierwsze symptomy starzenia się i to ta część naszego ciała jest bez przerwy widoczna. Ciężko ją zakryć choćby jakąś częścią garderoby. W związku z tym również, że jest stale odkryta, jest też narażona na działanie niekorzystnych czynników. Takich jak wiatr, niska temperatura, słońce. Co zatem możemy zrobić aby zadbać o skórę twarzy w taki sposób, aby była ona w dobrej kondycji?

Parę pojęć, które z pewnością będą przydatne podczas zarządzania firmą. Co to jest leasing zwrotny?

  • Posted on: 2 December 2019
  • By: addmean
żarówka, lapma, oświetlenie
Author: Naika Esenalieva
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie własnej działalności to cała masa obowiązków, ale też konieczność nauczenia się różnego rodzaju pojęć, które przydają się na co dzień. Dlatego też mawia się, iż nieznajomość prawa szkodzi, bo w przypadku prowadzenia swojej firmy nabiera to jeszcze mocniejszego przekazu.