Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

koszt

Zaniedbane artykuły służące do higieny - a przecież tak bardzo ważne! O czym mowa?

  • Posted on: 29 April 2020
  • By: addmean
pumeks
Author: Ivana Sokolović
Source: http://www.flickr.com
Obecne czasy da się zaliczać do niesamowicie higienicznych gadżetów oraz preparatów, które wykorzystuje do higieny, aczkolwiek niekiedy w pędzie za nowinkami zapominamy o tych najbardziej podstawowych.


Dziś praktycznie każda kobieta nie potrafi sobie wyobrazić wychodzenia z domu bez kompletnego make-upu, mężczyźni codziennie używają antyperspirantów, w każdej damskiej torbie odnaleźć można akcesoria, które służą do poprawiania wyglądu podczas pobytu w pracy, każdego dnia albo dwa razy na dzień bierzemy prysznic - można niezwykle długo wymieniać wszelkie zabiegi kosmetyczne, jakim poddajemy ciało.

Kwiecień to miesiąc, który sporej rzeszy rodaków kojarzy się ze składaniem sprawozdań podatkowych w Urzędzie Skarbowym

  • Posted on: 15 November 2018
  • By: addmean
w biurze
Author: Alan Levine
Source: http://www.flickr.com
Niejeden pracujący rodak do końca kwietnia każdego roku powinien uzupełnić sprawozdanie podatkowe i zrelacjonować swoje przychody fiskusowi.


Znaczny odsetek ludzi nie lubi wypisywać dokumentów urzędowych.