Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

efekt

Zabiegi kosmetyczne na cellulit i twarz - ciekawa propozycja. O tym warto wiedzieć!

  • Posted on: 25 December 2022
  • By: addmean
zdrowa twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nie każda kobieta zdoła pochwalić się śliczną i nienaganną cerą. W wielu przypadkach posiadamy duże problemy z przebarwieniami, bliznami po trądziku bądź także z naczynkami na twarzy. Kosmetyki dostępne w sklepach nie zawsze okazują się efektywne w walce z tymi problemami. Na szczęście teraz istnieje sporo sposobów, jakie skutecznie pozwolą nam zlikwidować kłopoty skórne.

Jak efektywnie usunąć niedoskonałości związane ze starzeniem się skóry?

  • Posted on: 6 January 2022
  • By: addmean
twarz
Source: pixabay
Uniwersalnie wiadomo, że nasz osobisty wygląd to wyjątkowo znacząca część naszej codzienności. Chociaż mawia się, iż to nie szata zdobi człowieka, to niemniej jednak nasza atrakcyjna prezencja jest w stanie wywrzeć korzystny wpływ na postęp wielu spraw. W związku z takim stanem rzeczy wykonujemy wszelkie wysiłki, aby we wszystkich możliwych momentach prezentować się atrakcyjnie. Wykonanie tymczasem takiego założenia w praktyce nie jest bezproblemowe.

Zaniedbane artykuły służące do higieny - a przecież tak bardzo ważne! O czym mowa?

  • Posted on: 5 January 2022
  • By: addmean
pumeks
Author: Ivana Sokolović
Source: http://www.flickr.com
Dzisiejsze czasy można zaliczać do niezwykle rygorystycznych pod względem higieny. Każdy z nas posiada mnóstwo przeróżnych produktów, które wykorzystuje do codziennej higieny, natomiast czasem w pędzie za nowościami zapominamy o tych najbardziej podstawowych.


Dziś niemalże każda kobieta nie umie sobie wyobrazić wyjścia z domu bez perfekcyjnego make-upu, mężczyźni każdego dnia stosują antyperspirantu, w każdej kobiecej torbie odnaleźć można gadżety, jakie służą do poprawienia wyglądu w czasie pobytu w pracy, każdego dnia lub dwa razy na dzień kąpiemy się - można bardzo długo wymieniać wszelkie zabiegi kosmetyczne, którym poddajemy nasze ciało.

Szybkie tempo życia, dużo obowiązków i za duża ilość stresu to nasza codzienność. Bieg życia nie zwalnia, a my czujemy, że coraz mniej dajemy sobie z tym wszystkim radę a obowiązki powoli nas przytłaczają.

  • Posted on: 27 July 2021
  • By: addmean
masaż
Author: Zenspa1
Source: http://www.flickr.com
Za duża ilość stresu i obowiązków przez dłuższy czas wywołuje, iż nasza efektywność niesłychanie się obniża. Jeżeli w porę nie zadbamy o siebie, będzie jedynie ciężej.