Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

dieta

Zabiegi kosmetyczne na cellulit i twarz - ciekawa propozycja. O tym warto wiedzieć!

 • Posted on: 25 December 2022
 • By: addmean
zdrowa twarz
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Nie każda kobieta zdoła pochwalić się śliczną i nienaganną cerą. W wielu przypadkach posiadamy duże problemy z przebarwieniami, bliznami po trądziku bądź także z naczynkami na twarzy. Kosmetyki dostępne w sklepach nie zawsze okazują się efektywne w walce z tymi problemami. Na szczęście teraz istnieje sporo sposobów, jakie skutecznie pozwolą nam zlikwidować kłopoty skórne.

Doskonałe kosmetyki naturalne dla ludzi z łagodną cerą

 • Posted on: 20 June 2022
 • By: addmean
kosmetyki naturalne
Author: Organique
Source: http://www.organique.pl/
Wiadomo wszystkim, że w skażonym i zabrudzonym środowisku wymierają zwierzęta, rośliny i chorują obywatele. Trzeba zatem kształtować zdrowy i ekologiczny nurt życia rozpoczynając od samego siebie w domu rodzinnym. Aby przysłużyć się naszym dzieciom warto zwrócić uwagę na nasze przyzwyczajenie w stosunku do przyrody. Należałoby się zastanowić co korzystnego zdołamy uczynić, by równocześnie pomóc przyszłym pokoleniom i otoczeniu naturalnemu.

XXI-wieczna medycyna estetyczna daje bardzo dużo możliwości paniom, które chcą dość szybko pozbyć się niedoskonałości urody

 • Posted on: 26 April 2022
 • By: addmean
medycyna estetyczna
Author: 123rf
Source: 123rf
Panie, które rozpoczynają karierę w telewizji bądź awansowały na wyższe stanowiska obowiązkowo muszą zadbać o swoją aparycję. Modne kreacje i piękna fryzura jednak nie zakamuflują defektów urody czy zbędnych kilogramów. Zbilansowana dieta, ćwiczenia na świeżym powietrzu, systematyczne wizyty na pływalni, aż wreszcie stosowanie różnych specyfików nie każdym przypadku przynosi dobre rezultaty. A niektórym czterdziestolatkom wyliczone kuracje zupełnie nie pomagają, a i niekiedy brakuje czasu na przeprowadzanie eksperymentów. A XXI-wieczna medycyna estetyczna nie ma kompletnie nic wspólnego z magią, więc jej efektywność nie podlega dyskusji.

Które metody powinno się wykorzystać, by zgubić zbędne kilogramy?

 • Posted on: 9 March 2022
 • By: addmean
zabiegi odchudzające
Author: Domzdrowia.pl
Source: www.domzdrowia.pl
Spora część z nas szczególnie dobrze wie, że nasz osobisty wygląd to jeden z najistotniejszych czynników w czasie całego naszego życia. To bowiem jak się prezentujemy jest w stanie w szeregu przypadków wywrzeć wpływ na mnóstwo sytuacji i to szczególnie w momentach, kiedy się w żadnym razie tego nie spodziewamy.

Czy warto zrobić zabieg odsysania tłuszczu? Na czym on polega? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

 • Posted on: 7 January 2022
 • By: addmean
brzuch
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Liposukcja może być doskonałą metodą, gdyż nie działają inne sposoby. Jeżeli więc masz dosyć swoich nadmiernie okrągłych bioder i zbyt dużej ilości tłuszczu na brzuchu, być może warto rozpatrzyć ten sposób? zanim jednak wydasz ogromne fundusze na ten zabieg, zbierz informacje czy rzeczywiście warto i jakie zagrożenia są z tym związane.