Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

tłuszcz

Liposukcja Wrocław

 • Posted on: 16 October 2022
 • By: addmean
Zabieg liposukcji
Source: http://www.lipoline.pl/
Każdy, kto ma problemy z nadmiarem tłuszczu tu i ówdzie szuka rozwiązań, które mają na celu odmienić, to, co im nie odpowiada. Czasem osoby te zaczynają ćwiczyć i stawiają na zmianę nawyków żywieniowych. Ale nie zawsze jest to takie proste. Czasem niezbędna jest pomoc chirurga, który po prostu odessie tłuszcz. Ten zabieg, czyli liposukcja Wrocław to miejscowość w której na pewno znajdziemy ludzi potrafiących fachowo ogarnąć taki zabieg. Bo najpierw należy poszukać miejsca, gdzie tego typu zabiegi są robione.

Popraw swoje ciało, dzięki naszym zabiegom, niech cena nie będzie już przeszkodą

 • Posted on: 7 August 2022
 • By: addmean
Liposukcja laserowa Palomar Slim Lipo 3D
Source: http://www.lipoline.pl/
Zabiegowe polepszanie swojego wyglądu zyskuje bardzo mocno na popularności. Ludzie chcą wspaniale się prezentować, a pomocne są im tutaj najnowsze zdobycze technologiczne, które są stale ulepszane i oferują wiele możliwości.

Czy warto zrobić zabieg odsysania tłuszczu? Na czym on polega? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

 • Posted on: 7 January 2022
 • By: addmean
brzuch
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Liposukcja może być doskonałą metodą, gdyż nie działają inne sposoby. Jeżeli więc masz dosyć swoich nadmiernie okrągłych bioder i zbyt dużej ilości tłuszczu na brzuchu, być może warto rozpatrzyć ten sposób? zanim jednak wydasz ogromne fundusze na ten zabieg, zbierz informacje czy rzeczywiście warto i jakie zagrożenia są z tym związane.

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej odpowiedni? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest bezpieczne?

 • Posted on: 28 November 2021
 • By: addmean
kobiece piersi
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, jaka polega na powiększaniu piersi dzięki uzupełnianiu ich własną tkanką tłuszczową. Dzięki temu można stracić kilka centymetrów tam, gdzie mamy ich za dużo, a zyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Jak wykonuje się taki zabieg?

Jakimi metodami obecna medycyna kosmetyczna radzi sobie z najróżniejszymi zmianami w wyglądzie.

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Wraz z upływającymi latami nasze ciała będą się zmieniały, i to nie zawsze na lepsze. Skóra traci swoją dawną sprężystość, a w wielu miejscach pojawiają się mniejsze i większe fałdki, niekoniecznie dodające uroku. Na część z tych problemów znaczący wpływ będzie miał styl życia. Niewłaściwe odżywianie, brak ruchu, stres i przemęczenie to główne czynniki które powodują kłopoty z wyglądem.