Error message

 • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

tłuszcz

Jakimi metodami obecna medycyna kosmetyczna radzi sobie z najróżniejszymi zmianami w wyglądzie.

 • Posted on: 19 February 2021
 • By: addmean
operacja kolana
Author: Zdenko Zivkovic
Source: http://www.flickr.com
Wraz z upływającymi latami nasze ciała będą się zmieniały, i to nie zawsze na lepsze. Skóra traci swoją dawną sprężystość, a w wielu miejscach pojawiają się mniejsze i większe fałdki, niekoniecznie dodające uroku. Na część z tych problemów znaczący wpływ będzie miał styl życia. Niewłaściwe odżywianie, brak ruchu, stres i przemęczenie to główne czynniki które powodują kłopoty z wyglądem.

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej odpowiedni? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest bezpieczne?

 • Posted on: 9 December 2020
 • By: addmean
kobiece piersi
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, która polega na powiększaniu piersi dzięki uzupełnianiu ich własną tkanką tłuszczową. To sprawia, że można stracić parę centymetrów tam, gdzie mamy ich zbyt wiele, a uzyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Jak wykonuje się taki zabieg?

Popraw swoje ciało, dzięki naszym zabiegom, niech cena nie będzie już przeszkodą

 • Posted on: 7 August 2020
 • By: addmean
Liposukcja laserowa Palomar Slim Lipo 3D
Source: http://www.lipoline.pl/
Chirurgiczne poprawianie swojego piękna zyskuje niezwykle na popularności. Ludzie marzą, aby wspaniale wyglądać, a pomagają im w tym nowoczesne technologie, które są nieustannie ulepszane i dostarczają coraz więcej możliwości.

Czy warto zrobić zabieg odsysania tłuszczu? Na czym on polega? Czy jest bezpieczny i może się jemu poddać każdy z nas?

 • Posted on: 24 April 2020
 • By: addmean
brzuch
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com
Zabieg liposukcji może być doskonałą metodą, bo zawodne są inne sposoby. Jeśli więc masz dosyć swoich zbyt okrągłych bioder i nadmiernej ilości ttkanki tłuszczowej w okolicy brzucha, może warto przemyśleć ten sposób? zanim jednakże wydasz duże fundusze na ten zabieg, zbierz informacje czy faktycznie warto i jakiego typu zagrożenia są z tym związane.

Liposukcja Wrocław

 • Posted on: 24 March 2020
 • By: addmean
Zabieg liposukcji
Source: http://www.lipoline.pl/
Każdy, kto ma kłopoty z nadmiarem tłuszczu tu i ówdzie szuka rozwiązań, które powinny zmienić, to, co im się nie podoba. Czasem osoby te zaczynają ćwiczyć i stawiają na zmianę nawyków żywieniowych. Jednak nie zawsze jest to tak proste. Czasem trzeba pomocy chirurga, który po prostu odessie tłuszcz. Ten zabieg, czyli liposukcja Wrocław to miejscowość w której na sto procent uda nam się znaleźć osoby potrafiące profesjonalnie ogarnąć tego typu zabieg. Bo najpierw należy znaleźć miejsce, gdzie takie zabiegi są wykonywane.