Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej odpowiedni? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest bezpieczne?

  • Posted on: 15 July 2020
  • By: addmean
Lipofilling piersi jest procedurą chirurgiczną, która polega na powiększaniu piersi dzięki uzupełnianiu ich własną tkanką tłuszczową. Dzięki temu jesteśmy w stanie stracić kilka centymetrów tam, gdzie mamy ich zbyt wiele, a uzyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Na czym polega taki zabieg?

Lipofiling to bardzo dobra alternatywa dla mocniej inwazyjnego sposobu powiększania piersi przez wszczepienie implantów. Na pewno ogromną zaletą tego rodzaju metody jest fakt, że do zabiegu stosuje się materiał w pełni naturalny, to oznacza, iż ryzyko reakcji alergicznych jest znikome. Dodatkowo oznacza to także odessanie tkanki tłuszczowej z tego rodzaju miejsc, w których jest zbędna, czyli fałdy brzucha lub biodra. Najlepiej korzystać z najlepszych zabiegów takiego typu, co oznacza modelowanie sylwetki Kraków - zobacz tutaj.

naga siedząca kobieta
Author: Fotolia
Source: Fotolia
Pierwszym etapem zabiegu takiego typu jest liposukcja, co oznacza odessane tłuszczu.

To doskonały moment, aby dowiedzieć się więcej danych na opisywany temat - niezbędne jest jedynie oficjalne źródło (http://soremo.pl/kosmetyki-conny), które przybliży niezbędne informacje.

Przy ogólnym znieczuleniu w tkankę tłuszczową wprowadza się roztwór soli fizjologicznej, lidokainy oraz adrenaliny, zmiękcza to tłuszcz, i powoduje, że obkurczają się naczynia krwionośne. W dalszej kolejności na skórze robione są nacięcia, przez jakie odsysany jest tłuszcz. Następny etap to przygotowanie pobranej tkanki tłuszczowej. Tkanka tego rodzaju jest odwirowywana, dzięki czemu woda i obumarłe komórki są odseparowane od komórek macierzystych oraz pełnowartościowych komórek tłuszczowych. Dzięki nim, tkanka bardziej sprawnie się regeneruje, stan skóry się dość znacznie poprawia. Końcowy etap zabiegu to przeszczep przygotowanego tłuszczu. Wprowadza się go pod skórę przy pomocy bardzo cienkich kaniuli.Cienkie pasma wprowadzane są między gruczoł a skórę, do mięśnia piersiowego oraz wokół piersi.

Gdy będziesz potrzebować dodatkowego tekstu w kontekście tego typu tematyki, kliknij, a odnajdziesz więcej pomocy tutaj (https://falelokikoki.pl/nasze-sklepy/tarnow). One również okażą się wartościowe.

Cały zabieg jest szybki, ponieważ odbywa się w ciągu jednego dnia. Wykonują go najbardziej fachowe kliniki, takiego rodzaju jak powiększenie biustu tłuszczem Wrocław . Lipofilling piersi powoduje nie tylko ich zwiększenie, lecz i ujędrnienie. Piersi po zabiegu prezentują się naturalnie. Najlepszy lekarz powinien także zadbać o właściwe wymodelowanie piersi, na przykład zlikwidować ich asymetrię. Zabieg może być zrobiony u kobiet, które potrzebują rekonstrukcji piersi, na przykład po mastektomii. Ale jest też rekomendowany dla każdej kobiety, jaka pragnie posiadać większy biust, a jednocześnie schudnąć w poszczególnych miejscach. Tego typu zabieg sprawia, iż to naprawdę jest możliwe.