Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

sylwetka

Jak idealnie uformować swoją figurę, by wszystkich olśnić nowym wizerunkiem?

  • Posted on: 6 March 2021
  • By: addmean
Kobieta
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obecnie powstało dużo przeróżnych skutecznych sposobów na kształtowanie figury. Wszyscy fachowcy zalecają uprawianie sportu. Jednak ludzie ze znaczną nadwagą zyskają tym sposobem redukcję wagi lecz nie uniknie się rozciągniętej skóry. Właśnie dlatego pojawiła się liposukcja. Jest to skuteczny zabieg kształtowania sylwetki, który nie tylko pomniejsza zbiorniki tłuszczowe lecz pozwala jednocześnie na wyrzeźbienie figury. Warto więc zdecydować się na taki zabieg.

XXI-wieczna medycyna estetyczna daje bardzo dużo możliwości paniom, które chcą dość szybko pozbyć się niedoskonałości urody

  • Posted on: 7 February 2021
  • By: addmean
medycyna estetyczna
Author: 123rf
Source: 123rf
Kobiety, które rozpoczynają karierę w mediach albo awansowały na kierownicze stanowiska obowiązkowo muszą zadbać o swoją prezencję. Modne kreacje i elegancka fryzura jednak nie zakamuflują niedoskonałości urody czy zbędnych kilogramów. Zdrowa dieta, ćwiczenia na świeżym powietrzu, cotygodniowe wizyty na pływalni, aż w końcu stosowanie rozmaitych mikstur nie zawsze przynosi dobre rezultaty. A niektórym czterdziestolatkom wymienione kuracje w ogóle nie pomagają, a i niekiedy brakuje czasu na eksperymentowanie. A nowoczesna medycyna estetyczna nie ma kompletnie nic wspólnego z szarlatanerią, zatem jej skuteczność nie podlega dyskusji.

Jak poprawić swój biust? Jakiego typu sposób jest najbardziej odpowiedni? Czy zwiększanie biustu tłuszczem jest bezpieczne?

  • Posted on: 9 December 2020
  • By: addmean
kobiece piersi
Author: IQ Medica
Source: www.iqmedica.pl
Lipofilling piersi to procedura chirurgiczna, która polega na powiększaniu piersi dzięki uzupełnianiu ich własną tkanką tłuszczową. To sprawia, że można stracić parę centymetrów tam, gdzie mamy ich zbyt wiele, a uzyskać kilka tam, gdzie ich potrzebujemy. Jak wykonuje się taki zabieg?