Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Zaniedbane artykuły służące do higieny - a przecież tak bardzo ważne! O czym mowa?

  • Posted on: 29 April 2020
  • By: addmean
Współczesne czasy da się zaliczyć do niezwykle higienicznych gadżetów i preparatów, które wykorzystuje do higieny, natomiast czasami w pogoni za nowościami zapominamy o tych najbardziej podstawowych.


Dziś niemalże każda pani nie potrafi sobie wyobrazić wyjścia z domu bez make upu, faceci codziennie używają antyperspirantu, w każdej kobiecej torbie znajdują się gadżety, które służą do poprawiania wyglądu w czasie pobytu poza domem, codziennie albo dwa razy na dzień bierzemy prysznic - można bardzo długo wymieniać wszelakie zabiegi kosmetyczne, jakim poddajemy ciało.


Aczkolwiek czasami zamiast skupiać się na dokładnym oczyszczeniu całego ciała za dużą wagę przykładamy do jego upiększania za pośrednictwem makijażu i tym podobne. Czyszczenie uszu? A kto by o tym pamiętał! Patyczków stworzonych do ich czyszczenia używamy niezwykle rzadko, gdy nam się czasem przypomni. A uszy to wrota wszelkich zakażeń i pozwalanie na zaleganie w nich nieczystości sprawia, iż sami skazujemy się na wszelakie choroby. Czyszczenie uszu, według wszelkich norm, powinno mieć miejsce codziennie - się więcej o czyszczeniu uszu. Najdoskonalej nadaje się do tego chwila tuż po umyciu włosów, gdy ich wnętrze jest trochę wilgotne. Opłaca się o tym pamiętać! Pałeczki do uszu kosztują grosze, a ich użycie to literalnie moment. Nie zapominajmy o troszczeniu się o nasz narząd słuchu.


pumeks
Author: Ivana Sokolović
Source: http://www.flickr.com


Podobnie zapomnianym przez wiele osób niezwykle prostym akcesorium, który w kwestiach higieny potrafi zdziałać bardzo dużo jest pumeks. Znany od setek lat od długiego czasu wykorzystywany jest do usuwania martwego naskórka, o czym tu poczytasz - idź tutaj. To produkt doskonały: w pełni naturalny, efektywny, niedrogi i wszędzie dostępny. Jednakże mimo to wiele osób, szczególnie pań, jak gdyby zapomniała o jego istnieniu.

Interesuje Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to odwiedź źródło implanty radom a znajdziesz tam ciekawe informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Daje to koszmarne efekty w postaci pięknie pomalowanych paznokci u nóg, a kompletnie zaniedbanych pięt. Szkoda, zwłaszcza, że zadbanie o te fragmenty ciała jest bardzo prosty: wystarczy pumeks stosowany podczas kąpieli lub na sucho, a do tego balsam zmiękczający.
Pierwsze efekty są obserwowalne zaraz po użyciu, lecz na idealnie pięty trzeba trochę poczekać, zwłaszcza, jeśli były poważnie zaniedbane. Aby nie dopuszczać do tego stanu w przyszłości warto używać ten produkt codziennie podczas kąpieli. Zajmie to niewiele czasu, a rezultaty są naprawdę znakomite. Te zabiegi polecane są oczywiście również panom.