Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/includes/menu.inc).

Która gra w więzienie da swoim grającym dużo emocji?

  • Posted on: 20 January 2023
  • By: addmean
Dziś moglibyśmy grać w różne gry Internetowe. Są to gry zręcznościowe albo łamigłówki. Można by również zagrać w grę pod tytułem "Napad 2", w czasie której wykonujesz przeróżne zadania.


Zadanie przygotowawcze polegało będzie na dostaniu się na lotnisko i trzeba pozbyć się wrogiego gangu.


Adwokat
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


usługa
Author: Donnie Nunley
Source: http://www.flickr.com
Pilot przechodzi do hangaru i kradnie samolot. Gdy pozbędziemy się jednej fali wrogów, przybędą następni pojazdami. Będą oni blokować startowy pas, więc dobrze jest, że pilot to nie stuprocentowy laik. Kiedy rozpocznie on jazdę po startowym pasie, należy osłaniać go wszelkimi metodami. Gdy pilot wzniesie się w powietrze, bezpiecznie powinien dolecieć na lotnisko w zatoce, oraz wylądować w konkretnym miejscu. W tym samym okresie trzeba zająć się innymi członkami gangu bądź uciekać z miejsca takiego zdarzenia. Kolejnym wymaganym pojazdem jest więzienny autokar. Wystarczyłaby do tej roboty jedna osoba. W tej gierce gra się w drużynie, lecz każdy mógłby do zadania podejść na swoją rękę. Autobus eskortowany jest przez helikopter, dlatego też należy się zająć nim w pierwszej kolejności. Pozostali w tym czasie mogliby przygotować blokadę i zrabować autobus. Istotne jest, aby nie uszkodzić go w czasie kradzieży, ponieważ misja okaże się przegrana. Należy zawieźć go we wskazane miejsce. Tego typu gra w więzienie to doskonała rozgrywka w ekipie.


W kolejnym zadaniu trzeba rozdzielić się na dwie ekipy. Jedna grupa to przebrani policjanci, a druga to złodzieje. Policjanci mają za zadanie uzyskać policyjny wóz i zgubić pościg. Potem muszą skierować się na posterunek. Wejść trzeba do obiektu i zabrać z biurka rozkład jazdy, a następnie wrócić do samochodu. Trzeba ponadto pojechać autem pod wskazane miejsce. Są tam zbiorniki z paliwem. Trzeba podpalić pojazd i zawieźć dokument do miejsca, gdzie zorganizowany był napad. Grabieżca ma jednak więcej roboty. Dotrzeć trzeba do doków oraz wejść na polecany statek.


Tam przedrzeć należy się na dziób, pozbywając się rywali, którzy chowają się między kontenerami. Po dojściu do celu należy wejść na kontener sprawdź kontener na śmieci nowy dwór mazowiecki oraz zabić innych niedobitków. Potem trzeba podejść do określonego kontenera.