Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

cellulit

Co nam daje spa, dlaczego opłaca się korzystać z takich zabiegów? Czy spa można zrobić sobie samemu?

  • Posted on: 18 February 2021
  • By: addmean
ludzie w szlafrokach w ośrodku spa
Author: Familjen Helsingborg
Source: http://www.flickr.com
Termin spa pochodzi od łacińskiego określenia Sanus per aquam, co znaczy “zdrowie przez wodę”. Jak z łatwością można się domyśleć, słowem tym można nazwać wszystkie zabiegi, które wykorzystują wyjątkową moc wody, czy specjalnego błota leczniczego czy alg morskich.

Imponujące właściwości peelingu solnego i cukrowego

  • Posted on: 14 May 2020
  • By: addmean
Peeling twarzy
Author: Scanmed Multimedis
Source: Scanmed Multimedis
Peelingi posiadają wspaniałe właściwości i idealne oddziaływanie na naszą cerę oraz skórę. Pożądane byłoby wykorzystywać je regularnie, dzięki czemu nasza skóra stanie się jędrniejsza, piękniejsza i sporo bardziej gładka. W branży kosmetycznej znajdziemy w dzisiejszych czasach rozliczne typy peelingów, które poświęcone są do przeróżnych rodzajów i typów skóry. Powinno się wiedzieć, jakie peelingi okażą się dla nas najlepsze oraz sprowadzą nam najwięcej korzyści.

Słynne zabiegi kosmetyczne - liposukcja kolan i efektywne zabiegi na cellulitis

  • Posted on: 17 February 2020
  • By: addmean
kolano
Author: ptxdview
Source: http://www.flickr.com
Do niezmiernie popularnych zabiegów medycyny kosmetycznej przylega dzisiaj liposukcja, której zadaniem jest wyszczuplenie oraz ujędrnienie nóg u kobiet. Nie wszelka kobieta może pochwalić się ładnymi, szczupłymi i ślicznie wyglądającymi nogami. Wpływ na wygląd naszych nóg posiada w szczególności nasz tryb życia, jeżeli jesteśmy niewiele aktywne oraz prowadzimy poniekąd siedzący tryb życia, wtenczas niewątpliwie odbije się to na wyglądzie naszych nóg.