Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

należności

Windykacja należności, czyli rozwiązanie gwarantujące sprawny i efektywny proces w celu odzyskania należności

  • Posted on: 5 September 2022
  • By: addmean
windykacja
Author: Tori Rector
Source: http://www.flickr.com
Odzyskanie długu często okazuje się bardzo skomplikowanym zadaniem, zwłaszcza iż bardzo dużo zadłużonych osób nie ma ochoty w tym zakresie współpracować i liczy na to, że dług odejdzie w niepamięć. Należy pamiętać, że odzyskanie należności jest zdecydowanie realne, jeśli zastosowane są wszelkie skuteczne techniki.

Pożyczka, kredyt oraz firmy windykacyjne- w jakich przypadkach mamy do czynienia z postępowaniem windykacyjnym a kiedy z komornikiem?

  • Posted on: 25 March 2022
  • By: addmean
pożyczka
Author: Simon Cunningham
Source: http://www.flickr.com
Biorąc pożyczki albo kredyty należy zapoznać się z konsekwencjami, jakie mogą nastąpić gdy nie uregulujemy należności. Najczęściej sprawą zajmuje się windykacja, a później komornicy. Postępowanie windykacyjne może zostać rozpoczęte w kilku przypadkach. Może być to zarówno niespłacony kredyt jak również mandat na przykład za jazdę bez ważnego biletu. Gdy zalegamy ze spłatą określonej kwoty pieniędzy musimy natychmiast uregulować rachunek.

Lista Dłużników - o co chodzi?

  • Posted on: 3 December 2021
  • By: addmean
finanse
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Windykacja dosłownie oznacza dochodzenie roszczeń, obronę konieczną, a nawet zemstę. Już za czasów Cesarstwa Rzymskiego funkcjonowała instytucja prawna, której zadaniem było dążenie do odebrania rzeczy ,która znajdowała się w posiadaniu postaci do tego nieuprawnionej. Przyjmowaniem, magazynowaniem i udostępnianiem informacji i danych osobowych oraz gospodarczych zajmuje się Rejestr Dłużników, znany obecnie jako Czarna Lista Dłużników.