Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

zarobki

Szukasz pracy bez skutku od dłuższego okresu? A może wyjedziesz za granicę?

  • Posted on: 24 June 2022
  • By: addmean
opiekun osoby starszej niemcy
Author: BLACK RED WHITE SA
Source: http://www.brw.com.pl/
Znalezienie w tym kraju dobrze płatnej, a jednocześnie ciekawej pracy to niewątpliwie nie bułka z masłem - znakomicie wie o tym praktycznie każdy, kto przynajmniej raz przez wiele miesięcy bezskutecznie rozsyłał swoje CV do wszelkich firm. Jeśli Ty także nie możesz znaleźć żadnej pracy, a jednocześnie są Ci potrzebne pieniądze, zdecydowanie powinieneś pomyśleć o wyjechaniu za granicę.

Jakie możliwości będą w niewielkich miasteczkach, w jakich bardzo często pojawiają się kłopoty ze znalezieniem pracy.

  • Posted on: 6 May 2022
  • By: addmean
konstrukcje
Author: Klearchos Kapoutsis
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób w pewnej chwili może dojść do takiego momentu w życiu, że rozpoczyna szukanie nowej pracy. Motywy takiej decyzji są różnorodne. Niektórym przestaje pasować aktualna organizacja pracy, nowi koledzy czy przełożeni. Inni zatrzymują się w miejscu z rozwojem zawodowym i do zmiany stanowiska będą ich motywować nowe wyzwania. Lecz największa ilość osób, jakie się decydują na taki krok, postępuje z pobudek materialnych, czyli po prostu zamierza lepiej zarabiać. I jeśli mają możliwości na to, żeby swoje oczekiwania spełnić, to zwyczajnie przechodzą do działania.

Czym się trudni tak zwany kierownik regionalny - prezentacja zawodu

  • Posted on: 14 February 2022
  • By: addmean
dokument
Author: tomasz przechlewski
Source: http://www.flickr.com
Tzw. kierownik regionalny - jak naprowadza nazwa - jest to osoba zarządzająca funkcjonowaniem wszystkich filii firmy bądź instytucji w obrębie danego regionu.


Kierownik regionu dozoruje jak też koordynuje prace podległych mu jednostek, stwarza również strategię funkcjonowania tychże jednostek w ramach tworzonych przez siebie Projektów krótko- i długoterminowych.

Gdzie zatrudniają się programiści?

  • Posted on: 20 August 2021
  • By: addmean
Praca za komputerem
Author: Seniju
Source: http://www.flickr.com
Obecnie nikogo nie dziwi już to, jak wielki wpływ na codzienne życie mają urządzenia i programy komputerowe. Obecnie wiele osób wręcz nie potrafi wyobrazić sobie życia bez komputerów. Urządzenia te są potrzebne w pracy zawodowej, jak i w zwykłych obowiązkach domowych.