Error message

 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
 • Notice: Trying to get property of non-object in block_block_view() (line 245 of /var/www/vhost/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

Czemu najlepiej zadbać o swoje ciało? O czym pamiętać? Dlaczego najlepiej w tej kwestii pamiętać o umiarze?

 • Posted on: 21 November 2017
 • By: addmean
włosy
Author: Katja Kessler
Source: http://www.flickr.com
Dbanie o siebie to znak naszych czasów. Ważna są jednak nie tylko zgrabne i wysportowane ciało, zdrowe i piękne włosy, ale przede wszystkim promienna i gładka skóra. Co ważne, kiedyś kobiety troszczyły się o to, aby prezentować się jak najpiękniej i najbardziej atrakcyjnie – dziś także wielu mężczyzn troszczy się o swoje ciało, chodzi na siłownię, ćwiczy i zdrowo się odżywia. Czy to dobrze? Raczej tak, chociaż najlepiej mieć na uwadze złotą zasadę – we wszystkim liczy się umiar!

Makijaż krok po kroku, czyli w jaki sposób być zadowoloną z własnego wyglądu

 • Posted on: 16 November 2017
 • By: addmean
Makijaż
Author: VIPERA COSMETICS
Source: VIPERA COSMETICS
Każda z kobiet pragnie być postrzegana jako piękne i powabne, nie jedynie dla otoczenia, czy by zwracać na siebie uwagę płci przeciwnej, ale przede wszystkim dla samej siebie, aby wpłynąć na swoje samopoczucie lub wzmocnić swoją samoocenę. Kolorowe magazyny i internet atakują nas zmasowanym atakiem wyidealizowanym obrazem perfekcyjnych kobiet o perfekcyjnej budowie ciała oraz nienagannym makijażu, czy przystojnych, świetnie wystylizowanych panów, co ma znaczny wpływ na samoocenę przeciętnych ludzi, którzy nie współpracuję z armią charakteryzatorów bądź specjalistów od wizerunku.

Dowiadujemy się: co powinien mieć dobry salon kosmetyczny?co powinno znajdować się na jego wyposażeniu?

 • Posted on: 16 November 2017
 • By: addmean
Systemy hydromasażu do wanien i basenów marki Duravit
Author: Duravit
Source: Duravit
Dobrze funkcjonujący i solidnie wyposażony salon kosmetyczny to coś więcej niż miejsce, gdzie przedstawicielki płci pięknej mogą nanieść lakier na paznokcie i zrobić makijaż. Duże, sprawnie funkcjonujące salony posiadają bogatą ofertę, która obejmuje wiele działań i zabiegów upiększających ciało.

Zdumiewający i ładny zapach - damskie perfumy Amor Amor

 • Posted on: 13 November 2017
 • By: addmean
Perfumy
Author: Paul Blake Howard
Source: http://www.flickr.com
Perfumy z pewnością są niezbędną rzeczą w kosmetyczce każdej kobiety. Odpowiednio dostosowane perfumy mogą sprawić, że będziesz czuła się seksownie i kobieco, ponieważ nie od dziś wiadomo, że ładne zapachy silnie oddziałują na każdego z nas, budzą zmysły i powodują, że czujemy się lepiej w swojej skórze. Z pewnością więc każda kobieta powinna mieć co najmniej kilka fiolek z perfumami na każdą okazję.

Natura w czystej postaci – kosmetyki organiczne

 • Posted on: 8 November 2017
 • By: addmean
naturalne kosmetyki w postaci olejków
Author: Naomi King
Source: http://www.flickr.com
Patrząc na oferty rozmaitych firm, tak rodzimych, jak i zagranicznych, mamy do czynienia ze znaczną ilością różniących się między sobą kremów czy preparatów. Markowe propozycje, które są wybierane szczególnie często przez określoną płeć lub grupę wiekową nie zawsze muszą okazać się odpowiednie właśnie dla Ciebie. Wybrany kosmetyk spośród takich jak kremy do twarzy powinien być dokładnie przez zamawiającą osobę przemyślany. Najlepsze propozycje rozmaitych marek zostały wypróbowane już przez wielu usatysfakcjonowanych jakością klientów.

Zabiegi kosmetyczne na twarz trzeba wykonywać - sprawdź na ten temat więcej

 • Posted on: 8 November 2017
 • By: addmean
zabieg kosmetyczny
Author: Birthe Van Der Veken
Source: http://www.flickr.com
Który typ zabiegów będzie dla nas odpowiedni?

Jeśli zapiszemy się do kosmetyczki, to prędko się przekonamy, że obszar jej usług będzie naprawdę bogaty, a my musimy się odpowiednio namyślić z czego chcemy korzystać. To właśnie powoduje, że powinniśmy dokładnie sprawdzić jej oferty i zastanowić się, który fragment naszej skóry potrzebuje błyskawicznej oraz profesjonalnej pomocy. Niektóre zabiegi będziemy mogli uzupełniać w domu, na inne będziemy zmuszeni się umawiać dalej w gabinecie.

Najnowocześniejsze kosmetyki do pielęgnacji skóry lub włosów

 • Posted on: 6 November 2017
 • By: addmean
zadbana skóra twarzy
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Polacy coraz chętniej sięgają po specjalistyczne kosmetyki, w trosce o utrzymanie piękna swojej skóry lub włosów. Niektóre z nich są niezwykle skuteczne, pomagając w zwalczeniu konkretnych problemów dermatologicznych. Należy zapoznać się z najlepszymi markami i wybrać dla siebie właściwe propozycje.

Pages