Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

dokumenty

Do czego jest przydatny net?

  • Posted on: 4 September 2019
  • By: addmean
wzór
Author: Rental Realities
Source: http://www.flickr.com
Powszechnie przez osoby mało zorientowane w zaawansowanych technologiach internet traktowany bywa jako zabawka dla młodzi. Pewien czas temu wręcz negatywny obraz internauty wykorzystano w walce politycznej. Ostatnimi czasy jednak ta opinia przechodzi do historii. Wykorzystanie tego medium staje się coraz bardziej poważne. Naturalnie nie są to jedyne informacje jakich wyszukujemy. Szuka się też odpowiedzi na pytania o hodowlę zwierząt ale również informacje o lekach oraz metodach leczenia.

Zmagania z uzupełnianiem druczków – w jaki sposób robić to poprawnie

  • Posted on: 2 September 2019
  • By: addmean
pit 2015
Author: Ctd 2005
By załatwić tę sprawę, należy wybrać się do pokoju o numerze 50, potem, udać się do pomieszczenia umieszczonym na drugim piętrze, w następnej kolejności ustawić się w kolecje do okienka numer 80 – znajomy nam schemat, czy bardziej wygląda jak coś nierealnego? Zapewne większa część nas odpowie, że dany schemat jest jej bardzo znajomy. Jest to przecież nieporadna próba załatwienie swoich spraw w urzędzie.