Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

studia

Studia kosmetologiczne - cudowny sposób na zdobycie atrakcyjnego fachu

  • Posted on: 31 July 2021
  • By: addmean
po wizycie u kosmetyczki
Author: Mateus Lunardi Dutra
Source: http://www.flickr.com
Dużo osób zastanawia się dziś nad doborem studiów wyższych. Nie jest to bez wątpliwości łatwe, w szczególności, że kierunków studiów jest mnóstwo, nie mówiąc już o wielu różnorodnych uczelniach. Wobec tego wiele osób staje przed istotnie poważnym dylematem. Osoby takie nieraz zadają sobie pytania, takie jak: jaki kierunek studiów wybrać, czy zdecydować się na studia codzienne czy też zaoczne, czy robić studia w rodzinnym mieście a być może wyłonić uczelnię znajdującą się poza nim? To ledwo kilka pytań, na które warto sobie odpowiedzieć.

Jakim sposobem wybrać wyborne i renomowane studio tatuażu w Szczecinie?

  • Posted on: 6 June 2021
  • By: addmean
Tatuaż
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Tatuaże oraz piercing cieszą się aktualnie coraz większą sławą, co ciekawe nie tylko młodzi robią sobie tatuaże, ponieważ tatuaże możemy także zauważyć u osób starszych. Rzecz jasna w naszym społeczeństwie w dalszym ciągu tatuaże nie są w stu procentach powszechnie pochwalane, co na pewno jest bardzo przykre, gdyż ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym, w tym tatuażach bądź piercingu, z pewnością nie jest stosowne, w szczególności, iż o wartości człowieka nie zaświadcza jego image, ale serce.

Od wielu lat praca w Szczecinie cieszy się zaakceptowaniem bardzo wielu osób

  • Posted on: 9 December 2019
  • By: addmean
firma
Author: Asamblea Nacional del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Na obecną chwilę bodaj ciężko sobie wyobrazić typowe funkcjonowanie każdego dnia bez posiadania stałego środka zarobkowego, jaki pozwoli nam na udźwignięcie nas a także całej naszej rodziny. Praca jest bowiem obok właśnie napomkniętej familii jedną z najważniejszych spraw, które winien posiadać każdy.