Error message

  • Notice: Trying to get property 'body' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).
  • Notice: Trying to get property 'format' of non-object in block_block_view() (line 247 of /var/www/vhosts/mkchemia.pl/modules/block/block.module).

piercing

Jednym ze sposobów na ulepszenie stanu cery jest fotoodmładzanie laserowe, nie raz wykonywane po usunięciu tatuażu

  • Posted on: 25 February 2021
  • By: addmean
Tatuaż
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Wielu ludzi za młodu decyduje się na tatuaże, których w dalszym czasie żałują oraz poszukują metod na ich przerobienie lub usunięcie. To też tyczy się piercingu, który nie jest korzystnie akceptowany w wielu miejscach. Ludzie przeważnie postanawiają na usunięcie tatuażu przez wzgląd na chęć przyjęcia się do pracy w miejscu, w którym nie są one akceptowane.

Jakim sposobem wybrać wyborne i renomowane studio tatuażu w Szczecinie?

  • Posted on: 5 January 2021
  • By: addmean
Tatuaż
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Tatuaże i piercing cieszą się teraz coraz większą renomą, co ciekawe nie tylko ludzie młodzi robią sobie tatuaże, gdyż tatuaże zdołamy również dostrzec u osób starszych. Oczywiście w naszym społeczeństwie w dalszym ciągu tatuaże nie są w stu procentach powszechnie pochwalane, co bezsprzecznie jest niezwykle przykre, albowiem ocenianie ludzi po ich wyglądzie zewnętrznym, w tym tatuażach bądź piercingu, z pewnością nie jest stosowne, szczególnie, że o wartości człowieka nie świadczy jego wizerunek, ale serce.